sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Zawieszenie broni potwierdziło USA oraz Iran a Izrael milczał. Moim zdaniem Izrael będzie to ciągnął mimo tego że Trump pomaga im troche na siłę (takie mam wrażenie). Oby się przejechali na tym. Zresztą ujj tam ciężko trafić za tymi nacjami i ich mentalnością.
1
@Danny Gaucho Podobne mam wrażenie.
6
@draxidox Na końcu po wzroku widać że sam jest w szoku że powiedział coś tak mądrego XD.
0
@Pustelnik To fakt Ney ze swoim stylem życia to nie jest dobry kompan ðla 17 sto latka który ma byc kimś kto przejmie schedę po Messim i Ronaldo. To sa tytany pracy a ich wakacje to raczej rodzina. Chlopak mloody więc rozumiem to zachlysniecie sie życiem ale oby szybko zszedl na właściwe tory.
0
@Kgorecki2500 o jprdl troche jakby reinkarnacja Furera :) Ale ma r acje tam żadnej hanuki być nie powinno
0
@adamek20151 Ty no nie każdy jest Messim który tylko z jedną całe życie. Każdy chłopak w tym wieku potrzebuje tego. Aby grał zajebiście w piłe a kogo tam zapina to juz nie nasza sprawa.
0
@arasz1819 dobrze dobrze przypominaj ... to już na pewno są fakty skoro tak mówisz :)
0
@arasz1819 "No jak złodziej i alfons ma kręgosłupa moralny to gratuluję" a gdzie ja tak napisałem? rozumiem skróty myślowe ale już nie idźaż tak po bandzie. ... poza tym te twoje złodziej i alfons to licze ze teraz sie powyjaśnia bo jak na razie to pomówienia są.
1
@pioz123 Po prostu ludzie się orientują że gro z tych oskarżen to po prostu na zlecenie opozycji a Nawrocki prezentował się w zasadzie lepiej od pięknego. Zobaczymy zresztą bo no chyba teraz powinny ruszyć te wszystkie sprawy w sądach które go wyjaśną.
1
@arasz1819 Dla mnie to o niebo lepiej niż zbok i złodziej bez moralnego kręgosłupa oraz swojego zdania sprzedający kraj kawałek po kawałku sąsiadom ;) Jak już wiemy na czym stoimy to mozna skończyć :) Bardziej w dupie byś sie obudził jakby wygrał twój kandydat ;)
1
@arasz1819 To fakt cenie go bardziej niż tuska bo ten ostatni to dla mnie totalny zdrajca Polski. Ale jeśli chodzi o fascynacje kaczorem to bez przesady szanuje za to że porobił tuska i tyle.
1
@arasz1819 Mówisz niby o kaczorze a widze Ciebie i Tuska :) I też nie jest mi do śmiechu ;)
2
Kaczor jesli chodzi o prezydentury to jest szef totalny. Już 2 raz wystawia noł nejma który niby ma być rozpiep ... w pył przez obytych na salonach Komorowskich czy Trzaskowskich. Wiadomo wyższe sfery i śmietanka sama poparta kasą (oczywiście też z zagramanicy) i wszsystkimi możliwymi mediami. A i tak robi ich w ciula XD. A później jakieś liczenia powtórne i płacze że opozycja przekreciła wybory w komisjach gdzie jej nie było :XD no kóźwa to jest po prostu Polski film.
0
@Faro Rzeźnicy z Bilbao ... chociaż ostatnio to siętroszkę zmieniło. Ale jeszcz kilka lat temu ....
0
@Encore fakt nie opinia. Tym bardziej uderza że chłopaki raczej mieli w pewnym momencie pod górkę
0
@maroon Ten człowiek nigdy nie powinien powąchać sal tego budynku nawet jako sprzątający kibel. brak moralnego kręgosłupa to jak nie powiedzieć nic o tym sprzedawcy bajek dla zabłakanych dusz
2
Kołodziejczak oddał urząd ministra. Ja to jestem w szoku że zrobił to z własnej woli .... ale czy na pewno ? Ostatnio zaczeło ostro śmierdziec przy jego wykrztałceniu i może dostał od przełozonych propozycje którą musiał przyjąc ;) .... Jakoś nie chce mi się wierzyć ze ten Polski Dyzma sam z siebie zrezygnował z teki ministra. To się w sumie ładnie składa ... jak domek z kart. albo ... w pale nie mieści ;)
2
internete nie biero jeńców XD
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1278457306970096&set=a.332529474896222&locale=pl_PL
10
@Marusek ogólnie to ten turniej może rozpierdolic tym drużynom następny sezon . z jednej strony słabo bo duża kasa za niego ale z drugiej strony ....
2
JAka zajebista kamera w pierwszym filmie (w środku w powtórce) To na głowie sędziego czyt jak ? świetna sprawa
0
@pep71 Braithwait chyba do nich poszedł.
0
@BezglutenowyPedri mam nieodparte wrażenie że to był wyjątkowy sexon dla niego i już taki się nie powtórzy. Szczerze to i przy 80 bankach powinni się zastanawiać.
8
Irytuje mnie ten typ strasznie (w sensie Font nie MTS).
32
ale derby z epanyolem teraz to będą gorące. Łby świńskie mogą latać ;)
0
@TowarEK gościu na 80% zgarnie złotą piłe a ty piszesz ze nie jest profesjonalistą ... no ok
0
@Aragorn33 a szkoda ....
1
ha jest coś na mecenasa Giertycha oficjlnie:
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/giertych-pope%C5%82ni%C5%82-przest%C4%99pstwo-wyborcze-jest-zawiadomienie-organ%C3%B3w-%C5%9Bcigania-po-ujawnieniu-ta%C5%9Bm-tuska/ar-AA1GI3O2?ocid=msedgntp&pc=U531&cvid=c4c0766d86ad426caffffedd52fd7b42&ei=15
0
@Hadim "ale słowa jacy kurskiego, że ciemny lud to kupi, już ci pewnie nie przeszkadzają, nie? xD" a dlaczeggo miały by nie przeszkadzac? czytaj uważnie co pisze i co sądze o takich słowach ... Jet troche powyżej.
0
@Aragorn33 "kaczynski ... " stracili wĺadze chyba ?
0
@PatrykBarca "Natomiast Tuska będą grzali w internecie srogo. Zaraz Mentzen , Stanowski i pełno dziennikarzy będzie pytało tylko o to" Ci panowoe od dzisiaj tylko w TVP ;P