sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment ja nikogo nie obrażam uważam że przekaz to reżimowej to robi o to nachalnie.
0
@lithotripter rozumiem że tvp zobowiązuje : ) no miłej zabawy rzyczę ;P tak na poważnie czy wy nie widzicie że te zabiegi szkodzą trzaskowskiemu ? no chyba że faktycznie uważacie większość populacji polaków za idiotów
1
@Tasde aha ok XD czyli przekaz dla idiotów ;)
2
w debacie tvp to ta flaga poslka przy stoliku bonzura to k.... a jakoś z urzedu przysługiwała rafałkowi ? czy coś mnie omineło ? przecierz to jest jakiś chory świński podprogowy przekaz dla idiotów
9
jesli ogarną jakiegoś kota na skrzydło to Rapha na 10 jest jak najbardziej dobrą opcją
0
@clyde " wczoraj się do kogoś zesrałeś .... " ha ha dobre XD.
0
Najlepszym graczem Europy raphinia a laligi pedri gdzie obaj są w kazdej jedenastce .... z logika to tam chyba blisko nie stali.
3
"Jules Koundé był już widziany na festiwalu filmowym w Cannes" ten to po karierze piłkarskiej pewnie modelem albo aktorem zostanie XD
3
@The Game 10 Wybory mają to do siebie że wyciągają brudy, a jak ich nie ma to je tworzą na zlecenie. Finansowanie Rafała i szkalowanie opozycji z nielegalnych źródeł które ostatnio wylało jest ok ? Tam ogromne kwoty na to poszly. Jakby się tym zajeło ABW to by unieważnili te wybory ale sie nie zajmą z oczywistych powodów. To jest taki sam kryminał i to nie tylko jesli chodzi Trzaska ale całą partie ... no ale tu juz jesteśmy przyzwyczajeni więc po ziewnięciu można zacząć czytać następny artykuł.
0
@Faro "każdy rozsądnie myślący widzi, że chodzilo tylko o odciążenie podstawowych graczy przed LM" ale co za różnica? Grał. Miał sporo minut nie pokazał kompletnie nic był niewidoczny. Po takim meczu chcesz go pchać na klasyk? Można chłopa lubić, może być go szkoda bo miał pecha z kontuzjami ale to nie znaczy że mamy ryzykować ważne mecze dla niego.
"Na treningach wszyscy trenuja tak samo sobie zobacz na youtubie" aha no i wszysko jasne. Po co trener ? :)
PS on zagrał jeden dobry mecz reszta to było snucie się po boisku nie było widać ani zaangażowania ani formy ani przekonania we własne umiejętności. Przykre ale prawdziwe a gadanie że Flick nie buduje drużyny XD. No sory ta drużyna wygląda na potwora i to jest w 80% zasługa Flicka i w 20% zasługa Xaviego. My taki sezon mieliśmy ostatnio z 10 lat temu
0
@Faro zartujesz prawda ? Po majorce dostał szanse i znow sie kopał po czole. Oglądasz mecze ? zreszta po czym twierdzisz ze Fati ma forme a torre błyszczy ? Oglądasz treningi ?
4
@Faro nikt go tak nie traktuje. Widocznie z resztą chłopaków Flick wiąże nadzieję z Fatim nie.
0
W Barcelonie ten numer trochę waży... oby dal rade.
16
Ale trzeba przyznać że palenie w tłumie fajek to przeginka.
2
@Sysia11 tak samo ja. Jaki kwik tutaj jak dotarły liczby do uśmiechniętych po 1 turze :). Aż milo się czyta. Za 2 lata Konfederacja wjedzie i mam nadzieję usadzi ten cały Euro zielony cyrk na dupie.
2
@macio_944 trzymaj się! głupio dawać lajki po takim wpisie. dałem ale chodzi gównie o wsparcie. pozdro.
2
dobre oceny !!! zgadzam się w 100 procentach
2
niech spierdala ....
2
Dobra Fati czas oddać tą dychę.....
0
@Pedri16Future ... kuchennymi drzwiami XD
1
Mamy nowego Messiego !!!! XD Real będzie miał srakę przez następne 15 sezonów ! To jeśt piękne !!! XD
0
Komentarz usunięty
0
@Nazio_87 ja jestem optymistą. Może być !!!!
6
Sezon jak na 17 letniego gówniaka to ... no powinien przejść do histori. CHłopaczyna nie dość że ma niewątpliwy talent piłkarski to potrafi odaplić 7 bieg w najbardziej drastycznych i newralicznych momentach zespołu (dziś co oczywiste dał nam wszystko cxzego potrzebowaliśmy dalej ..., Inter - nie mówcie że to nie on napędzał wszystko co mieliśmy z nimi do powiedzenia bo się rozpłacze ze śmiechu). Ja go już kocham jak Messiego. Oby był z nami i kochał ten klub tak jak Leo do samego końca. Jedyne czego żałuje to że nie było okresu że Ci dwaj mistrzowie nie grali razem choćby przez pół sezonu. Młody by wiele się nauczył i był jeszcze lepszy
40
Przecież ta osoba w samochodzie po prostu spanikowała. widać ze powybijane szyby krzyczą coś żucają w niego. Bydło ... szkoda każdego człowiek ale niektórzy się proszą o selekcje naturalną po prostu. Czego oni sięspodziewali że ta osoba da sie wyciągnąć z samochodu i pobić ? idioci. U osób którym brakuje zimnej krwi to naturalny odruch
0
"nie pisał żadnych obraźliwych wiadomości, w których chełpiłby się tym, że dziewczyny były niepełnoletnie lub że zostały pobite" to znaczy że te patusy jeszcze je pobiły ? Zboczone towarzystwo, gościu ma popapranych kumpli i pewnie sam taki po trosze jest skoro prosił o te filmy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lionel_Messi10 Trzask dup będzie na pewno. Pytanie z której strony tylko
0
@Trojanek23 Każdy zdrowo rozsądkowy człowiek wie że walka odbędzie się w 2 turze między Nawrockim i bonżurem, będzie wyrównana i zacięta. Moim zdaniem wygra Nawrocki. Obaj to nie moja bajka ale tak ... masz racje trzeba zrobić wszystko by Tuskowi nie dać robić z tym krajem co chce. Podejrzewam że ludzie to wiedzą i nawet Ci z kolicji bo już zostali wyd ......ni kilka tygodni po układzie. A Konfa która ma spory elektorat w całości zagłosije w 2 turze na Nawrockiego byle tylko Marco Polo odstawić na boczny tor.
2
AI to naprawdę potęrzna broń, wywiad z mapetem:
https://www.facebook.com/watch?v=1897090974358472