sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eto'o9 R10 nazwisko też śmietankowe ... niech go bierą
3
Podoba mi się teraz kierunek rozwoju klubu. Nasi nowo wprowadzani gracze z gości wartych kilkaset tysi rosną na wartości do kilkudziesięciu milionów. Tak można wyjść z długów ;)
0
he he mówiłem że Real zapłaci rachunek za Inter :)
fajna grafika:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=577694492021583&set=gm.519116347822481&idorvanity=124612690606184
0
@kejdzi kilka porażek i będą go na taczkach wywozić. Carlo miał plecy w postaci dorobku w Reslu, on nie ma nic (jeśli chodzi o trenerke). Zobaczymy może sobie poradzi.
3
@PJ777 pierwsza kwestia to zaatakować Real Madryt TV. skrzyknąć sie z klubami (wszyscy są poszkodowani przecież oni przed każdym meczem to wypuszczają ) i komitetem sędziowskim i założyć jakąś sprawe o zaprzestanie emisji tych materiałów
0
@Sulimo przekaz oczywisty i fajny dla nas kibiców ale ... chciałbym aby Gavi wskoczył na wyższy poziom. Niech grajak Gatuso ma predyspozycje to bestia tylko piłkarsko mu
1
@blakkudium super gościu. Fajnie ich prowadzi
0
@skubi99 właśnie też chciałbym wiedzieć. Podgoniliśmy chyba
3
@Lionel_Messi10 Christensen podszedłgo pocieszać :)
1
Mi w tym meczu najbardziej podobało się to że przegrywając 0:2 byłem w miare spokojny o wynik XD. Serio miałem wręcz pewność ze oni to wyciągną. Barca na ten moment to ekipa któa się spina o kilka pięter jak nie idzie. Natomiast Real jest rzadki jak rozwolnienie. Pozycje w czubie tabeli zawdzięczają straszeniu sędziów i swojemu PR. jak mbappe strzelał to ten komentator tak wył w ekstazie że przyciszałem telewizor
19
Wojtek na 2 byłby ok. Potrzebujemy jakiegoś młodego kota.
4
@blablak to niestety fakt :(
2
@Ricardinio14 sory jeśli to cie boli ale ja nie szanuje w najmniejszym stopniu tego białego kórwidołku. "prześcieradła" - to było w sumie delikatnie. Bez urazy trzymajmy kciuki za naszych i nie oceniajmy sie na wzajem.
0
Jutro mecz z prześcieradłami a ja jak nigdy nie mam tremy. Mam wrażenie że to oni są bardziej wydygani a my jesteśmy na fali. Gramy u siebie i mam nadzieje że Yamal udowodni to że własnie przeskoczył Mbappe w drabince bardziej wartościowego gracza na świecie. ;P VeB.
0
Ten Sorloth coś ma w sobie kurde szanuje gościia
0
@PietrasCoelho właśnie dlatego powinni pogadać XD
0
@Lordzi no troche sie kopia kruszy na starość
5
czuje pismo nosem XD
0
@Starrk czemu ? coś ucieli ? ukryli czyjąś wypowiedź ?
0
Buahaha papież jak Wałesa XD. Wtedy ja mu mówie :P. CHoło jaka odkleja
12
Ale tam zjechali chołownie. XD XD
3
Zibi to powinien do stołu z Kowalczykiem pogadać o tym.
5
@domin1515 oceniasz po pierwszym tak pechowym występie ?
3
A moim zdaniem Real TV a gadki na gorąco po meczu to zupełnie co innego. Takie gadki ma każdy klub. Ok są złe ale to wynik emocji i mija po 1,2 dniach. Często przecież są podstawne. Real natomiast poszedł nie krok dalej tylko przekroczył kilka mostów i co tydzień produkuje seriale na każdego sędziego z którym ma mieć mecz liste niby błędów na ich niekorzyść. To jest świńkie i niesportowe zachowanie nie tylko w strone sędziego ale też przyszłego przeeciwnika co oczywiste i trzeba to ukrcić.
4
Redakcja to chyba specjalnie daje tego typa pod kliknięcia.
0
@MesQueUnClub_87 Chociażby pot by znów powłaziły pod kamienie i siedziały cicho.
1
Nie wiem jak was ale mnie po naszym odpadnięciu tak w....ia Real i jego kibice z tą szyderą (można powiedzieć jak nigdy) że mam nadzieje że nasi ich w niedziele rosmarują. Może czują to samo w sumie.
0
Jeśli inter wygra lm to Yamal i Pedri maja duże szane. Uważam ez że Yamal zrobil tak piorunujace wrażenie w Europie podczas LM że jest wielkim kandydatem nawet jak Psg wygra.
3
@kamil_veb czekaj .... jeszcze nie skończyli ;)
2
@ousmanedembele10 Ten to nie musi grać by łapać kontuzje wystarczą treningi