sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Andi18 skoro na 3 pozycji byli w 1986 a na 2 w 1998 to na 3 też byli 1998 ... ostatnio chyba prawda ?
0
@Borneo wiadomo ... ale i tak było widać2 klasy rózznicy. Messi tez miał takie mecze dość często
0
@Pedri16Future jasne ale raduje oko. Więcej skuteczności i bedzie jak Messi
3
Komentarz usunięty
0
Ja tam olewam spiętego w kijem w dupie Raphe i delektuję się magikiem Yamalem. Dla mnie to next Messi jest. Szkoda oczywiście że Brajzol myśli że jest jakiś mega ważny i rozstawia wszystkich po kątach. Nie ma chłop podjazdu do naprawde ważych graczy w tym zespole jak Yamal czy Pedri (jeśli chodzi o charakter to odstaje od wszystkich chyba)
3
ile te arabusy dawały za ten paździeż umysłowy ??? chłop ewidentnie już skończył leczenie i nie pukło może czas skorzystać z ofert ?
0
@Hasszz Bez jaj widaćze Mats próbował go zjednać i ogarnać. To jest mega słabe następne zachowanie bajzola
0
@Rifek myślał pewnie że go już wyleczył ... XD no kóźwa błąd.
0
@daniel32778 ty no ale kurde tu nie chodzi aby sie licytować ze "nie taki zły" Viniego mam w dupie a Rapha robi ferment. TO dla nas spory problem.
1
no troche mu odpierdala. Chyba jednak sodówa uderzyła po tych tekstach o złotej piłce... jprdl jednak brajzole to kretyni (są wyjątki of course). Widać Flick wie co robi jak Rapha siedzi na dupie od kilku spotkan od początku. Pewnie gościu odbiera to jako potwarz bo już mu dawali złotą gąskę z któa się witał ... troche kretyn niestety. Wcześniej (na filmie) widać że przypierdalał się do wszystkich (do Lewego na pewno)
3
prześlizgłe białasy trudno dobić jak karalucha ...
28
mam wrażenie że trochego go boli wielki Polak na bramce Barcy który lada moment moze łapać tryplet i jest amuletem bo z nim meczu nie przegrali ?? Tak na pewno to ten smród zapiekanego tyłka MTS ;) Marc odpuść i daj im dokończyć sezon bez fermentu w kuluarach. Później będą decyzje !!!! Bravo już to przerabiał ...
0
@OBSERWATOR2021 a najlepsze jest to że na ten moment się z tego wszystkiego wycofuje aby zdobyć elektorat który interesuje się politykami raz na wybory. Więc dodać trzeba że kłamca bez moralnego kręgosłupa. ja wiem że wszyscy klamią ale on przebija sufity. Naprawde zadziwiają mnie stali wyborcy partii Tuska i Trzaska prtzecież on dzień po wyborach 99 procent obietnic obróci w żart ale oni już to wiedzą i co ... i nic ;). Już pisałem że w Polsce sterowanie ludźmi przez polityków to jest bułka z masłem. Można kłamać a później nawet sobie z tego dworować stado i tak nie myśli. Ja głosuję na Konfe tylko dlatego że jeszcze nie zmienili poglądów radykalnie któe są mi (i tak) bliskie być może jak dojdą do władzy to po roku będę miał ich dość bo okażąsiętakimi samymi wszami jak POPIS ale nie lubie 2 raz yw chodzić w to samo gówno.
1
oho już grubej rury zaczynają walczyć o real
13
el fujarki w ryk
2
Rapha troche przysiadł po tej akcji z aegentyńczykami
0
@Hawajczyk wygląda jak by chciał się zrechabilitować za brak czerwa
1
@Pedri16Future akcja była cudna
1
@Piecu11 wyją jak bure suki w deszczu
0
zaraz nawet jak wygramy lige to ją po prostu oddadzą Realowi XD, bo graliśmy nieupoważnionymi do tego zawodnikami
1
@kejdzi Też tak twierdze. Gościu leciał z sankami na wysokosci kolan. Jak to nie jest czerwona to nie wiem gdzie może byc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
my jak my ale jaka niespodzianka dla białasów XD
0
@Azi jeszcze normy nie wyrobił a sezon się kończy XD. Pierwsze ostrzezenie poszło ;)
0
@ShawnC jak by było tak beznadziejne to nie byłoby w półfinale.
0
u białych zamiast podgrzewc dzisiejszy mecz to grzeją jakoś dziwnie teraz akurat dźwignie laporty . Coś mi się wydaję że czują że mogą dziś udupić i grunt sobie na tą okazję gotują.
5
@MessiForeverTheBest luka jest ok
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Czy oni zawsze muszą dolepic jakiegoś klauna od białych aby im się rachunek zgadzał? Szczerze to nawet Yamal jeszcze nie jest jakoś wyżej bardzo mocno od innych a mbappe to śmiech na sali juz chyba belli od nich lepszy
3
Mbappe strzela dzięki zastraszonej drukarni a Ci sie nad nim spuszcają XD. Oba gole wudrukowane a ten łapie niby forme życia XD. Niezła patola w tych madryckich ściekach