0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

no prosze ... wystarczył jeden mecz z kontrowersją na ich korzyść. Co to są za dzbany

0

Ciekawe co jeszcze łysy wymyśli żeby ich przepchnC

2

Marciniak drukuje

4

@HypeR ... jest tych zasłóg więcej. daleko nie patrząc - co za Flicka wyczynia Rapha ??? Toz to jest gośćiu którego coraz więcej osób wymienia jako kandydata do złotej piłki. Za Xawiego chcieliśmy go sprzedać

2

@Patry10 Iniesta 2.0 a po karierze można będzie go z Andreasem sprawiedliwie porównać i mam wrażenie że to będzie wyrównany pojedynek.

1

Pedri znowy będzie musiał komuś oddać ? ;P

0

@Mroziu mam na myśli zę jęczą kwęczą bo barca gra koncerty

1

@MesQueUnClub_87 jest jeszcze cholernie nieszablonowy. JAk na niego patrze to w 90% wybiera trudniejszą opcje zagrania, kópłeczka czy odegrania i mu to wychodzi.

1

a u białych miłe dla oka jęki kwęki :P

4

Wychodzi na t oże jednak Flick miał racje stawiając na Wojtka kosztem Peni.

1

Frankie mecz z Benficą zagrałbardzo dobry. Kto wie może Flick go porobi ;P

0

No i Ter Stegen ma ciepło w gaciach ;P a Pena już chyba w psychiatryku

19

Dudka pewnie piecze zdrowo dzisiaj XD

0

Czy ja dobrze pamiętam że w poprzednim meczu też ich w 10-tkę pojechaliśmy ?

0

@Janas11224 to inna barca jest. Nie ma znaczenia czy PSVg czy benfica

0

Korwa bramki nie widać po ich stronie. Przerywaj to dzbanie

1

Frankie dzisiaj fajnie gra.

0

Bo Xavi nie dość że był marnym trenerem to skupował wszystko co Hiszpanskie jak leci i za ile leci. Pomimo że były przeslanki juz przed zakupem że to szrot. Bardzo dobrze ze jego przygoda z Barcelona jak trenera już dobiegła końca.

1

dobrze ze już tylko może pierdolić zza kurtyny. ile on meczów zjebał w LL to cięzko zliczyć

1

ciekawe ile minut dodrukują XD

2

ale sedzia zaczyna juzim pomagac ....

0

@tristan87 sedzia chwile wczesniej dał im juz karnego huj że tu był ewidentny. Jak by dał, to by miał skabówke i agentów FBI na karku a związek sedziowski wysłał by go do putina na front w Ukrainie. Obsrany był po prostu.

1

już widze kwity dotarły ... ;)

3

skarbówka od Pereza jużw bokasach pod domem sedziego czeka XD.

2

juz szykują kwity na sędziego XD

0

Ciekawe jak szybko anczeli się spłacze ze nie było karnego

0

@Batys zagrałby te 2 dobre mecze i .... kontuzja albo urodziny siory w brazylii i Flick by się otro wk ... a nie czekaj. Flick pewnie i tak by na niego nie liczył bo to mądry trener i wie co nEy już odwalałi jaki ma "styl" ;P

1

poziom zerówki no ale co sie dziwić ....

3

@Murazor też uważam że gościu uratował Barce po Bartomeu. Myślę że nei wiele brakowało by ogłosić bankruyctwo. A jak miał lepsze warunki finansowe to stworzył potwora (za pierwszej kadencji). Barca i kibice wiele mu zawdzięczają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?