sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
no prosze ... wystarczył jeden mecz z kontrowersją na ich korzyść. Co to są za dzbany
0
Ciekawe co jeszcze łysy wymyśli żeby ich przepchnC
2
Marciniak drukuje
4
@HypeR ... jest tych zasłóg więcej. daleko nie patrząc - co za Flicka wyczynia Rapha ??? Toz to jest gośćiu którego coraz więcej osób wymienia jako kandydata do złotej piłki. Za Xawiego chcieliśmy go sprzedać
2
@Patry10 Iniesta 2.0 a po karierze można będzie go z Andreasem sprawiedliwie porównać i mam wrażenie że to będzie wyrównany pojedynek.
1
Pedri znowy będzie musiał komuś oddać ? ;P
0
@Mroziu mam na myśli zę jęczą kwęczą bo barca gra koncerty
1
@MesQueUnClub_87 jest jeszcze cholernie nieszablonowy. JAk na niego patrze to w 90% wybiera trudniejszą opcje zagrania, kópłeczka czy odegrania i mu to wychodzi.
1
a u białych miłe dla oka jęki kwęki :P
4
Wychodzi na t oże jednak Flick miał racje stawiając na Wojtka kosztem Peni.
1
Frankie mecz z Benficą zagrałbardzo dobry. Kto wie może Flick go porobi ;P
0
No i Ter Stegen ma ciepło w gaciach ;P a Pena już chyba w psychiatryku
19
Dudka pewnie piecze zdrowo dzisiaj XD
0
Czy ja dobrze pamiętam że w poprzednim meczu też ich w 10-tkę pojechaliśmy ?
0
@Janas11224 to inna barca jest. Nie ma znaczenia czy PSVg czy benfica
0
Korwa bramki nie widać po ich stronie. Przerywaj to dzbanie
1
Frankie dzisiaj fajnie gra.
0
Bo Xavi nie dość że był marnym trenerem to skupował wszystko co Hiszpanskie jak leci i za ile leci. Pomimo że były przeslanki juz przed zakupem że to szrot. Bardzo dobrze ze jego przygoda z Barcelona jak trenera już dobiegła końca.
1
dobrze ze już tylko może pierdolić zza kurtyny. ile on meczów zjebał w LL to cięzko zliczyć
1
ciekawe ile minut dodrukują XD
2
ale sedzia zaczyna juzim pomagac ....
0
@tristan87 sedzia chwile wczesniej dał im juz karnego huj że tu był ewidentny. Jak by dał, to by miał skabówke i agentów FBI na karku a związek sedziowski wysłał by go do putina na front w Ukrainie. Obsrany był po prostu.
1
już widze kwity dotarły ... ;)
3
skarbówka od Pereza jużw bokasach pod domem sedziego czeka XD.
2
juz szykują kwity na sędziego XD
0
Ciekawe jak szybko anczeli się spłacze ze nie było karnego
0
@Batys zagrałby te 2 dobre mecze i .... kontuzja albo urodziny siory w brazylii i Flick by się otro wk ... a nie czekaj. Flick pewnie i tak by na niego nie liczył bo to mądry trener i wie co nEy już odwalałi jaki ma "styl" ;P
1
poziom zerówki no ale co sie dziwić ....
3
@Murazor też uważam że gościu uratował Barce po Bartomeu. Myślę że nei wiele brakowało by ogłosić bankruyctwo. A jak miał lepsze warunki finansowe to stworzył potwora (za pierwszej kadencji). Barca i kibice wiele mu zawdzięczają.