0

@maroon celnie i odpowiedz zapewne znasz...

0

@Gibbon_FCB ja nie uważam że Polska ma zniknąć ... nie widzę twojego ostatniego zdania .. nie jestem też zwolennikiem Brauna, ale widze dużo prawdy w jego słowach. Widze natomiast fakt że Braun pięknie nokautuje niby polituków którzy mają walczyć o Polske a w dupie to głęboko mają i liczą się układy z UE. On jedyny jest szczery w swoich poglądach reszta to partyjne chorągiewkii. to jet chore ale jest jak jest niestety.

0

@norbi77 można mieć swoje sprawy ważniejsze jasne ... ale Polska powinna być dla kazdego credo i podstawą do rozmowy a nie ... teksem w sumie wisi mi to bo ja europejczyk a my wspieramy Ukraine. Jasne wspieramy ale ja chce by po tej wojnie dalej tu była Polska i tyle. Na ten moment Braun sporo prawdy mówi .. niestety. Polacy płacą im za wszystko z twoich podatków a UE nie zwraca nam tego. Moim zdaniem to wystarczy aby się pochylić i zastanowić nad swoimi wyborami

7

@norbi77 ooo nie stary, to jest Polska. Wspieranie ok, ale wywieszanie flagi Ukrów w miejscach gdzie Polskośc ma być bita gwoździem to jest chore. W bankomatach masz już język ukraiński obok polskiego. Za chwile twoje dziciaki będą miały wybór w szkole ;) jęsli podoba ci się taki kierunek ok ale nie mi. Ja wole chołdować Polskiej kulturze. Biorąc pod uwagę jeszcze zaszłości z Wołynia UPA i ich bojówki z tym związane ... to już w ogóle wolałbym nie widzieć ich barw w moim kraju.

26

Fanatyk od Brauna zdjął flagę Ukrainy z jakiegoś urzędu Państwowego. Media robią z tego skandal a ja ... czuję dume bo w Polsce w urzędach państwowych nie ma opcji by wisisał flagi innych krajów. To że piszą że to jest skandal ... brak słów. Polska się kończy właśnie takimi obrazami. Braun przegina w wielu kwestiach ale też w wielu ma totalną rację !!!

3

aspasowi zwoje polasowało czy jak? Bo tak troche tam pie....li za przeproszniem. Szczególnie to bije po oczach „Vinícius zasługiwał na Złotą Piłkę, tak jak Rodrigo”

17

Słodzący Ci Therry Henry to musi robić wrażenie na 17 latku :)

2

szczerze to pomimo nie korzystnego wyniku moim zdaniem to Inter powinien się bać rewanżu. Wiem ze grasją u siebie ale ten mecz pokazał kilka faktów. Inter ma farta (co akcja na kilkadziesiąt minut to wpadło co tam mieli ), Barca ma charakter i umiejętności aby to odrabiać oraz wiaręw umiejętności. Osobiście uważam że mecze oparte na farcie są raz na kilka spotkań i wątpię by w rewanżu mieli podobnego. Mecz wk... iał niesamowicie jak wykorzystywali jedyne 3/3 co mieli gdy my ich gnietliśmy non stop. Uważam więc że rewanż da nam zasłuzony awans. Pozdro i miłej majówki ziomy z RL

3

.. Inter więcej szczęscia niż umięjętności i tyle. Oje....my ich w reważńzu na ich stadionie.

1

U białych treraz seria wpisów że my na dopingu XDC a hahahahha CO za zj.....by XD.

1

@blakkudium będzie i w finale ;P

1

@Culer9002 Na szczęście (nieszczęscie finansowe) my odpoczywamy

0

@Nicko w sumie można zamienić jedno drewno na drugie młodsze ;P

1

U białych już teorie że my na dopingu jedziemy XD. CO za zjeby OMG oni na serio to rozkminiają.

0

Nie wiem jak koledzy ale ja myślę że Inter to więcej szczęścia niż rozumu a Barca przeważa pod każdym względem. Nawet jak nie wygramy u nas jakoś wysoko (a wygramy raczej na pewno) to na wyjeździe i tak i ch porobimy. VEB koledzy barca na ten moment rządzi i inaczej tego nei widze.

8

@stone80 no nie wiem. moim zdaniem zaraz po Pedrim w jego najlepszym momencie (Rakitica oczywiście).

0

@kacpernau "JEŚLI Barcelonie uda się zgarnąć tryplet ...." to było pytanie typu co by było gdyby. Wiem że dopiero tylko PK jest.

0

@michal26 Ja mu dobrze życze ale nie widze tego. Moim zdaniem głowa nie dojeżdża. Brakuje skupienia na najważniejszych sprawach. Yamal w zasadzie co mecz daje coś co powoduje że kopara opada. Pedri też trzyma mega wysoki poziom i nie odpuszcza ...

1

Murem za Carlo !!!!!!

0

@michal26 być może liczby kosmiczne ale .... Lewego raczej nie bierzecie pod uwagę do topowej 3 (pomimo liczb) dlaczego ? Bo wpływ na gre zapewne, a tu Rapha od kilku meczy zaczął kopać się po czole (dokładnie po od pamiętnego wywiadu i ogólnie zajawki na złotą piłe) a mamy najważniejszy moment sezonu. Jak dla mnie to Pedri i Yamal oni ciągnął to cały czas i robią różnice. Poza tym w tym roku wygrał pomocnik z Man City który raczej nie był liderem w kanadyjce.

0

@Rifek też tak to widze troche

1

@macio_944 Ja jakoś już Raphy nie widze w tym gronie. Można powiedzieć że troche zesrał sie metr od kibla.

0

Jeśli Barcelonie uda się zgarnąć tryplet przy niewątpliwym olbrzymim udziale Yamala sądzicie że będzie on jednym z głównych kandydatów do ZP ? To było by niesamowite jakby chłopak w tym wieku ją zdobył. Ja wiem że Pedri .... ale no kurde Yamal robi nam mecze, prawie wszystkie.

0

@KrychaFCB Rafałek sp....ł bo Braun go przerósł nie daj boże w przyszłości przyjdzie mu gadać z putinem.

3

Celta ich w sobotę wyjaśni. Zagrali jedna dobra połowę w ostatnich miesiacach przy pomocy zaszczutego sedziego i już ligę wygrają XD

6

Niezależnie od wyniku Real powinien zostać pociągniety do odpowiedzialności za to co od....ł przed tym meczem.

1

Najlepiej by było jakby zbojkotowali ten finał... im więcej kompromitacji tych patałachów tym lepiej :)

4

@tomcias10 to jest chore jaką presję właśnie na nich nałożyli i to powinno po finale być rozliczone !!!!

0

Wiedzą w jakiej formie są i jakie szanse mają z nami to i grają nieczysto. Kogoś to dziwi ? Chociaż .... nigdy aż tak się nie błaźnili w sumie i nie równali z szambem jak dzisiaj.

57

o sk.... syny do czego są w stanie się posunąć. TO nie pojęte że świat piłkarski jeszcze ich nie dojechał za to w sądach. Teraz tak zaszczuli sędziego że nie będzie w stanie prowadzić normalnie zawodów. Jak przegrają to wypuszczą film który zniszczy mu znowu kawałek życia. Jak wygrają to nie było tej szopki nacisku. o sk... syny jeb.....e. Jak nigdy mam nadzieje że Yamal wraz z chłopakami ich tam wbije w ziemię. A sędziowie powinni naprawde założyć im sprawe o odszkodowanie na kilaset ładnych baniek Euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?