0

@ViscaelBarca2007 ale jakby Dembele wygrał teraz złotą gałe to w sumie byłby szok i dla nas bo jechaliśmy po nim równo (w sumie zasłużenie) i dla np takiego mbappe którego zastąpił w PSG.

32

7 ... sędziowie zrobią wszystko by przywrócić Real do tlenu.

2

Takie to pomylki. Na korzyść Realu i nie korzysc Barcy ;)

1

@Aragorn33 starają się ich przepychać co by liga żyła do końca

1

Chcą jeszcze płacić za swoje osłabienie? XD.

0

... no słoma wyszła z butów ... kto by się spodziewał.

1

Ciekawe czy jak by grali przeciw sobie Brazylia - Urugwaj to jakby Romario podpuścił Raphe to też by bezmyślnie powiedział jeb ....ć Ugugwaj. Miłe spotkanko by było w klubie.

1

Ansu Fatum numeru 10 ktory po Messim powinien trafić jako nietykalny do gabloty w muzeum klubu.

4

@Campeon87 ... w odpowiedzi a to różnica.

0

@krystus48 Skoro odpowiada Ci taka narracja to chyba jednak ty powinieneś klamkę pocałować bo to tez określa twoją dojrzałość ... dzieciaku.

0

Myślałem że chlop dojrzał trochę.. ech co za dzban nie mam pytań. Ps. Neynar 2 najlepszy XD

3

ale Rudiger to jest zjeb straszny. Jest teżnagranie jak Rodrugo łapie się za krocze w strone kibiców Atleti

1

Jeśli w klubie będzie zmiennikiem to Negelsmann zmieni zdanie raczej

3

@ferdas_rawa jprdl że Tusk jest kłamcą to już nie raz udowadniał ale Trzasku jest identyczny. Skąd się tacy ludzie wzieli ? Co gorsza ską biorą ich uśmiechnięci wyborcy w takiej ilości? To nie są jakieś ukryte ich wywiady .... masakra. Polska to jest piękny kraj dla polityka bez skrupułów.

12

Kurde imponuje mi chłop coraz bardziej. Zapanował nad temperamentem i ujazmil negatywne emocje co okazuje co chwila. No szacun. Takich tutaj trzeba.

0

@Objectivo opis sugeruje ze realem jeśli nie z nimi to sorki. Ale sędziowanie podobne

to łap już na pewno z Rivaldo z Realem XD ... golazo anulado



0

@prodigy Ja to widzę dokładnie odwrotnie :P

1

Biedny Mark złote czasy w Barcelonie mu sie kończą

8

Z Realem to sędziowie zawsze "sprawiedliwi" inaczej byli jak graliśmy. Klasyk za czasów Rivaldo:

https://www.facebook.com/reel/1200803211458077

XD
Jak jest dobry sędzia to i cała jedenastka może za bramkarza robić :P
Swoją drogą wyjął jak Szczęsny ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A może by tak zrezygnować z milionów i pójść gdzieś gdzie chłopak jeszcze będziew miał szanse uratować kariere ? Jak tak to nie ? Miło jest być milionerem na bezrobociu ale juz im w oczy zagląda że kontrakt sie zaraz skończy XD

4

@MesQueUnClub96 ale bzdurne pytanie ... nie ma czegoś takiego jak jedna piosenka najważniejsza dla rozwoj muzyki. Tak samo jak nie ma najważniejszego filmu dla rozwoju kinemtografii i naważniejszego obrazu w rozwoju malarstwa. to jest PROCES a w muzyce to juz proces do kwadratu !!!! teraz to po prostu lawina gustów popłyneła i nic więcej. Każdy che mieć swoją ulubioną jako tą najważniejszą a tych istotnych jest co najmniej kilka tysięcy na przłomie tych 50 ostatnich lat. CO więcej motywy muzyczne w aranżacjach sie powtarzają co pokolenia tylko inaczej brzmią co jest naturalne w sumie. Już bardziej zasadne było by pytanie o najbardziej przełomowego twórce ostatnich lat ale i tu mamy kilkadziesiąt (przynajmniej) ochotników

1

Szczerze mówiąc takie "checi" Niemca są mega słabe w stosunku do Wojtka. Rozumiem chec powrotu ale ten sezon to nam budował Polak na bramce. Dać mu dokończyć i uczciwa rywalizacja od nowego sezonu.

0

sciema przed kadrą pewnie

0

Ja to czekam ażnie przyjadą na mecz (ja k zapowiedzieli) i Tebas przeciwnikom walkowera da XD

0

Może i ma racje ale zrobi to tylko po to by być swego rodzaju maskotką przyciągającą inwestorów. Jego poziom sportowy to już dawno jest poniżej oczekiwań i być może nie przez same umiejętności ale przez prowadenie się. Wielkie ekipy o tym doskonale wiedzą .... i myślęzęwieża też po co ewentualnie go ściągną (jeśli w ogóle któraś się skusi)

0

@VegetaPolska idąc twoim tokiem rozumowania ... jak brakmarz obroni wychodząc przed linie to nie powtarzamy karnego tylko od razu jest gol!! ... teraz czaisz ?

0

@MirusAmisz Ale gracze Realu też mają z tyłu głowy że jak od kogoś dostają manity to właśnie od nas (i to dość często) więc nie wiem czy ta przewaga niby ich rozgrywek by aż tak ich na to znieczulała.

0

Są nagrania jak mu mekambe wykłada co powinien zrobić;)

8

Mam wrażenie że tylko Barcelona może ich sprowadzić na ziemie co robiła już nie raz. Reszta to albo obsrana albo dostają zrzut pacha z z 10 lat na 90 lub 120 minut gry z Realem. To dla tego biali nas tak nienawidzą bo często w meczach z nami ich fuks się kończy,.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?