sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale City jest mega wypalone. Ja sie nie dziwie że dostali. To jest cień dawnego zespolu
1
@turhiay W poprzednim sezonie to zdaje się biali wielce teraz poszkodowani mistrza mieli dzięki błądom VAR. Jakoś się wtedy nie pruli za bardzo
1
@norbi77 kataklizm dla nich nadchodzi w sumie. ... Barcelona z Flickiem depczą im po tyłku.
5
@norbi77 oni już mają ostatnie stadium choroby psychicznej. Ego sufiry wyebalo i im się czajniki gotują.
2
Sędzia obsrany bo belidzban powinien wylecieć z boiska i dostać zawieszenie na kilka meczów. Widać reżimową tv ryje ich po bani jednak.
3
Ja to nie wiedziałem że u nich jest już tak tragicznie z tą chorobą
2
Oby ich tam Atlerico rozjechało na plasko a najlepiej ..... przy pomocy sędziów XD. Jeczenie i placz białasów zawsze na propsie.
0
O hipokryta. Było prosić o wyjasnienia jak łunun faulowal (a sekundę wcześniej bodajże Rudiger też w polu oarnym) bez konsekwencji karnego i czerwa. To był moment w którym odpadlibyscie z pucharu. Wtedy standardy się zgadzały?
1
@4Fabregas4 jest archivo var. Wytyka dość. Obiektywnie
6
@Sebolinho Zaraz wyjdą z tego Kryminalne zagadki Los Blankos
0
Jak by to Barca się tak spruła jak Real to nawet by sie nie odnieśli.
8
@heniusss ... środek ciężkości inaczej zawieszony jest
21
Lamin inaczej drybluje niż Messi. Bardziej już Neymara przypomina jeśli o ten aspekt chodzi
0
@4Fabregas4 czekaj jaki słaby rywal ? Alaves grało ostro i dziś czała drużyna miała problem
6
@4Fabregas4 no ale mamy 3 punkty dzięki niemmu właśnie. Weź człowieku nie pitol głupot.
2
@norbi77 oni tam mają psychiatryk. Daj im w spokoju chorować.
13
Dobrze że go zdjeli bo jak by został to kończylibyśmy w 10 jestem o tym przekonany. dostał już jedno żółtko i nie odstawiał nóg i głowy. Niby fajnie ... ale nieodpowiedzialnie Flick powinien z nim troche pogadać.
1
@HanysUF nie wiem jak Vidic ale Puyol i Maldini tak nie grali. Gavi przesadza niestety ....
10
@Gibbon_FCB a kto za niego ?
0
"Odebrali nam triumfy " bufonada prześcieradeł znowu przebija sufity. Leo sam wam te triumfy odbierał nie potrzebował do tego sedziow.
0
@jack_herrer ciut wcześniej. Ok 85 rok
0
Ogólnie to z czegośwynika to że brakowało milimetrów aby być na pierwszym miejscu w tej grupie. To nie dziwne że chłopaki taki staty wykręcili
1
@PuszkinFan budzisz się idziesz do szkoły podstawowej zakładasz fartuszek niebieski jak wszyscy ... wracasz odpalasz Atari 800 XL i jest ujowe bo gry się długo wczytują i często wywala błędy. Marzysz o Commodore 64. Później gała da 11:00 w nocy na łące lub pobliskim osiedlu (matka wie gdzie jesteś więc nie ma problemu), trzepaki to bramy a gruby stoi na budzie. wracasz zjeb....ny jak pies. W końcu dostajesz commodore od starych i .... zapominasz o piłce ;P. Zgadnijcie jakie lata ;)
1
@Pawlak1992 Mentzen, druga tura Nawrocki bo pewnie innego nie będzie
0
Bicz boży na prześcieradła na następne 5 lat. XD ot ochodzi !!! Troche icha tam powk....wia ku naszej uciesze ;)
2
Komentarz usunięty
2
wejdzcie na Cafe u białych nawet tam pitolą że wstyd perez posmarował i karny według nich. To jest chore to jak nic nie powiedzieć. Patola pełną gębą.
0
Ten gość bardziej się wpierdolil łapami niż nasz nasz Tek o którego faul nikt nie miał pretensji że był faul.
4
Jprdl na powtórkach widać wal jak na patelni. A ci coś przebąkują o kontrowersji XD. To jest mega drukowanie. Masakra
0
Oni za nazwę (a przynajmniej połowę nazwy) zasługują na manite ;P