1

Ale City jest mega wypalone. Ja sie nie dziwie że dostali. To jest cień dawnego zespolu

1

@turhiay W poprzednim sezonie to zdaje się biali wielce teraz poszkodowani mistrza mieli dzięki błądom VAR. Jakoś się wtedy nie pruli za bardzo

1

@norbi77 kataklizm dla nich nadchodzi w sumie. ... Barcelona z Flickiem depczą im po tyłku.

5

@norbi77 oni już mają ostatnie stadium choroby psychicznej. Ego sufiry wyebalo i im się czajniki gotują.

2

Sędzia obsrany bo belidzban powinien wylecieć z boiska i dostać zawieszenie na kilka meczów. Widać reżimową tv ryje ich po bani jednak.

3

Ja to nie wiedziałem że u nich jest już tak tragicznie z tą chorobą

2

Oby ich tam Atlerico rozjechało na plasko a najlepiej ..... przy pomocy sędziów XD. Jeczenie i placz białasów zawsze na propsie.

0

O hipokryta. Było prosić o wyjasnienia jak łunun faulowal (a sekundę wcześniej bodajże Rudiger też w polu oarnym) bez konsekwencji karnego i czerwa. To był moment w którym odpadlibyscie z pucharu. Wtedy standardy się zgadzały?

1

@4Fabregas4 jest archivo var. Wytyka dość. Obiektywnie

6

@Sebolinho Zaraz wyjdą z tego Kryminalne zagadki Los Blankos

0

Jak by to Barca się tak spruła jak Real to nawet by sie nie odnieśli.

8

@heniusss ... środek ciężkości inaczej zawieszony jest

21

Lamin inaczej drybluje niż Messi. Bardziej już Neymara przypomina jeśli o ten aspekt chodzi

0

@4Fabregas4 czekaj jaki słaby rywal ? Alaves grało ostro i dziś czała drużyna miała problem

6

@4Fabregas4 no ale mamy 3 punkty dzięki niemmu właśnie. Weź człowieku nie pitol głupot.

2

@norbi77 oni tam mają psychiatryk. Daj im w spokoju chorować.

13

Dobrze że go zdjeli bo jak by został to kończylibyśmy w 10 jestem o tym przekonany. dostał już jedno żółtko i nie odstawiał nóg i głowy. Niby fajnie ... ale nieodpowiedzialnie Flick powinien z nim troche pogadać.

1

@HanysUF nie wiem jak Vidic ale Puyol i Maldini tak nie grali. Gavi przesadza niestety ....

10

@Gibbon_FCB a kto za niego ?

0

"Odebrali nam triumfy " bufonada prześcieradeł znowu przebija sufity. Leo sam wam te triumfy odbierał nie potrzebował do tego sedziow.

0

@jack_herrer ciut wcześniej. Ok 85 rok

0

Ogólnie to z czegośwynika to że brakowało milimetrów aby być na pierwszym miejscu w tej grupie. To nie dziwne że chłopaki taki staty wykręcili

1

@PuszkinFan budzisz się idziesz do szkoły podstawowej zakładasz fartuszek niebieski jak wszyscy ... wracasz odpalasz Atari 800 XL i jest ujowe bo gry się długo wczytują i często wywala błędy. Marzysz o Commodore 64. Później gała da 11:00 w nocy na łące lub pobliskim osiedlu (matka wie gdzie jesteś więc nie ma problemu), trzepaki to bramy a gruby stoi na budzie. wracasz zjeb....ny jak pies. W końcu dostajesz commodore od starych i .... zapominasz o piłce ;P. Zgadnijcie jakie lata ;)

1

@Pawlak1992 Mentzen, druga tura Nawrocki bo pewnie innego nie będzie

0

Bicz boży na prześcieradła na następne 5 lat. XD ot ochodzi !!! Troche icha tam powk....wia ku naszej uciesze ;)

2

Komentarz usunięty

2

wejdzcie na Cafe u białych nawet tam pitolą że wstyd perez posmarował i karny według nich. To jest chore to jak nic nie powiedzieć. Patola pełną gębą.

0

Ten gość bardziej się wpierdolil łapami niż nasz nasz Tek o którego faul nikt nie miał pretensji że był faul.

4

Jprdl na powtórkach widać wal jak na patelni. A ci coś przebąkują o kontrowersji XD. To jest mega drukowanie. Masakra

0

Oni za nazwę (a przynajmniej połowę nazwy) zasługują na manite ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?