0

Mi się wydaje że drużyna lepiej żre ... może staty sie nie zgadzają ale mi się podoba.

9

Hejka, nie wiem czy jutro tu zajrze więc dzisiaj chciałem wam wszystkim życzyć szczęśliwych dni w tym świątecznym okresie oraz lepszego nowego roku ... i obyśmy się mniej kłucili ze względów politycznych a bardziej jarali sukcesami Barcelony. Pozdro.

3

Moim zdaniem słabe punkty tej drużyny to bramkarz Inaki który czasami coś broni ale ogólnie to chłop może na Legie by sie nadał i tyle. Wcale nie chodzi mi już jakoś o wciskanie Szczęsnego na siłe ... nawet jego nie jestem pewien. Słabsza dyspozycja lewego (oraz brak zmieninika który by był na podobnym poziomie) oraz ... pech. Niestety ale te ostatnie mecze często zakrawają o mega pecha. Reszta się zgadza i to bardzo się zgadza. Ten sezon na pewno nie będzie nas kosztował jakiś mega wstydów ale szkoda że jeszcze nie mamy domkniętej drużyny do końca, aha Flick to właściwy człowiek na właściwym miejscu raczej prędko zdania nie zmienie jeśli o niego chodzi.

1

@karolpiłkarz moim zdaniem nie uda sie to przez bramkarza niestety.

1

Dzisiaj po uspokojeniu się po wczorajszym meczu powiem ze ... odczucia są dobre .. jak by to nie brzmiało ;) przecież my ich gwalcilismy prawie cały mecz, a to nie byle jaki zespół.

7

ciężko gnoić zawodników po meczu gdy w zasadzi ich dominowali przez 70 minut meczu. Chore to. czas na święta i czas zapomnć o piłce i dziwnych wynikach... wesołych LR. oby nowy rok był bardziej sprawiedliwy jeśli chodzi o wyniki po dobrej grze.

0

@Aragorn33 aż dziwne że się wybrali .....

0

@Coutinho007 śmiech przez łzy ...

2

@ngif w sumie można się uśmiac z tej naszej "waleczności" więc może taki podświadomy błąd.

0

@ngif to cie bawi ? To jest mega słabe drużyny z topu to powinny mieć we krwi.

1

@Marian_Pazdzioch ktoś inny tera strzela ;P

1

@Kamiloza91 nie zesraj się.

4

Komentarz usunięty

1

Skoro dostali po dupie od takiej padaki jak leganes to to nie jest drużyna na żadne puchary. I Flick i ci wszyscy co nagle zaczeli niby być drużyną na pare meczy niech ogarną swój poziom kilka belek w dół. Kto w końcu ogarnie mental tych przegrywów ? Może sienie da ? Może to są po prostu już wyeksploatowane z checi zwycięstw wydmuszki ....

0

Flick to jeszcze za listopadem zateskni

1

było włączyć L2 to by wkręcił

0

męczoce widowisko

0

kórwa tu trzeba złamać system. Niech wpuścu Araujo i niech on idzie do przodu

0

opinie - będzie to megafartowny mecz leganes ? czy ich dojedziemy ?

1

kartki kórwa !!!!

0

@Luciano99 pewnie to wyciągną i będzie to nie zauważone

0

Fajnie by było jakby doszło w tym SP do meczy z białymi. To jest dobry okres by ich lać i patrzeć czy równo puchnie

0

@BORO_12 :). Stary ok. trzymam kciuki abyś miał racje. pozdrawiam. Oby dziś nie odwalił kaszny

0

@BORO_12 Tak wina Matsa wiem o tym ale gościu po prostu te sytuacje wywołuje. Był temat i też się kłuciłem z jednym jegomościem Ze Mats bardziej zawinił ale na boga on zrobił ten ruch w jego strone jednak. On co gra to cos odwala albo generuje temat że odwalają zawodnicy w okół niego. Cięzko tego nie zauważyć serio

0

@viscabee9 A co ma do tego nazwisko ? Jest hejtowany za gre !

0

@BORO_12 nie zawalił bo nie grał ... ale czekaj jak grał ostatnio (tak w tym sezonie) to chyba było czerwo. A chwile wcześniej pełny pokaz dogadywania sięz MTS. stary ty oglądasz mecze z jego udziałem ? Jak sie skontuzjował to ja serio odetchnołem i wtedy Flick zaczał układać skład który początek miał przekozacki. Tak na marginesie to uja mnie obchodzi jak grał w Gironie... Ważne jak gra u nas. Mekambe w PSG też wymiatał ...

1

@novy1899 a na tym ostatnio bazujemy. No ale mam nadzieje że wytrzyma pierwszą połowe i Flicek go zmieni zw 60 minucie na jakiegoś Araujo który i po kontuzji pewnie zjada go 5 razy pod rząd - tak to widzę.

0

ojprdl Eric .... zaraz dostanie czerwo albo odwali jakiegoś karnego. Ten człowiek się tu nie nadaje .... Oceniam go mniej więcej jak łysego co wrócił do Girony - ten sam poziom. Dobrze ze środek mamy chyba najmocniejszy z możliwych

0

Kiedy oni jaha. Wychoduja i zaczną go wypiepszac z boiska za obrażanie. Za chwilę zacznie na nich płuc

1

Oby im Rayo wjebało w 7 doliczonego czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?