1

proponuje dać mu 25 lat jak to u nich w zwyczaju

1

normalnie haker. łątwo mu to idzie

5

Najbardziej wkórwia że tym zwycięstwem nabiją sobie morale przed meczem z nami.

0

@Technik bez przesady z tym ślizgiem tu akurat dostali prezent bo trener BD się obsrał

0

@Iniesta8i wyjątek potwierdza regułę

0

@Faro Kunde się okaze rasistą w tym meczu XD

1

NIgdy nie widziałem by Real dla przykładu bronił wyniku to ich odróżnia, nie rozumiem że też jeszcze żaden trener nie zauważył tej subtelenj różnicy.

3

@insp1re Brdzo celna uwaga. Też mam wrażenie że przesada z artykułu bije drzwiami i oknami.

0

jak dla mnie to on ma większe serducho niż nawet Puyol. JEST MEGA potrzebny w tym zespole.

0

@Szymemdymek casado też raczej niedojeżdza umiejętnaościami Gaviemu i Olmo ale oczywiście zaangażowania mu nie odbieram ;)

2

skromnie jak to Rivaldo ;P

0

@Lisek jeżli chodzi o środek to lepsze niż wyjściowy skład

11

Ciekawe ile czasu zajmie Inakiemu wyleczenie Flicka że swojej osoby

0

Szwedzi to powinni być przyzwyczajenie że emigranci gwałco .... ;)

4

jestem szczerze ciekaw czy Hansi postawi na Polaka. Nie zdziwiłbym się niestety gdyby dalej stawiał na Penę.

1

sk.... domniemanie niewinności a Ci już osądzili. Oby mieli na tyle godności by po procesie oczyszczającym wysłać pismo z przeprosinami. Dupa boli bo łomot ciągle dostają więc się obrazają.

1

droga @Redakcja wersja telefoniczna tej strony to jest dramat na ten moment. jeszcze pare miesiecy temu było w miare ok ale teraz na otawarcie strony gównej lub podstron można czekać nawet 15 minut. Pozdrawiam.

1

@FCB_dimiC oo to to :)

6

@Pedri16Future ... można pomagać po cichu (i też wielkimi kwotami) nie robiąc z tego wielkiego wydażenia i nie pchając sie przed kamery Panie Hajzer ... no ale tak to już sie nie opłaca prawda ??

4

Luka o czerwonej kartce w meczu z Polakami:

"Myślę, że Livaković był w kontakcie z Lewandowskim, ale był pierwszy, który dotknął piłkę. Nie lubię mówić o sędziach, ale uważam, że w tej sytuacji powinien obejrzeć to na VAR-ze. Dla mnie nie była to czerwona kartka. Było wiele sytuacji, w których sędzia powinien się lepiej zachować. Znam go z Hiszpanii, zdążyłem się przyzwyczaić" powiedział Modrić, cytowany przez TVP Sport.

To że nie lubią rozmawiać o sędziach to już wiemy z ich telewizji i słów Ancelottiego. Ale akórat o poziomie zółtego że zna znagościa z Hiszpanii to wpunkt ;P

0

@TheNekro94 Polska gurom XD

0

@NeroTFP1 Powinien mu tą nogę złapać i wtedy ruszyć. Jakby mu dupsko rozerwało to rozum by wrócił.

2

@Stinger_ "Ja się martwię o Polaków bo nie widzą nic poza PiS-em i PO" no i tu się zgadzamy w 100% Po prostu zwracam uwagę na bezczelne kłamstwo jednej z najważniejszych osób w Polsce (chyba tysięczne już)

0

@Stinger_ Ja nie martwię sie o pis przyjecielu ... ba nie jestem nawet wyborcą PIS martwię się o Polaków którzy poszli w Tuska i jego kłamstwa. Gościu jest ptremeirem tego kraju i odwala non stop jakąś kaszanę - kłamie w oczy ludziom którzy na niego głosowali ja nie wiem czy to ty ale to jest chore że miliony osób nie klei kropek. ... tak tak wiem pinokio też kłamał jakbyś sie znowu z pisem odpalił. Pisze jednak o teraźniejszości nie o przeszłości

0

@Comentateiro "A powiedz, jaki wpływ na życie Polaka ma to czy Tusk wprowadził czy nie 800+." to akurat żadne ale to nie on to wprowadził on to chciał uj....ać przy samej ziemi strasząc polaków przez kilka lat że za miesiąc zbankrutujemy jak grecja przez ten program. Jak sie okazało że działa to robi z siebie twórce programu. Zadaj se lepie pytanie Jaki wpływ osoba tak kłamliwa i pozbawiona moralności (względem polaków) może mieć wpływ na Polske.

0

@Stinger_ dokładnie jakie ? Bo to jest kóźwa kłamstwo na szeroką skalę miliony polaków z tego korzystają.

0

@Stinger_ 500+ , 800+ to jest program PISU przez lata atkowany przez Tuska i jego partie no litości.

1

Tusk chwali się że wprowadził 800+

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/burza-po-s%C5%82owach-ws-800-plus-k%C5%82amstwa-tuska-si%C4%99gaj%C4%85-himalaj%C3%B3w/ar-AA1s9jr0?ocid=msedgdhp&pc=W011&cvid=c88385ecf4c24b7cbdf78309db79fe68&ei=15

Nie no ludzie którzy idą za nim i jego notorycznymi kłamstwami mają chyba syndrom sztokholmski. Jebaniutki ile to było piłowania że trzeba to uwalić (500+) a jak sięokazało że działa to przypisywnie se łatki propagatora na siłe.

0

Sikorski o Wołyniu

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/sikorski-ws-wo%C5%82ynia-i-ukrainy-domagamy-si%C4%99-tego-co-pozwolili-zrobi%C4%87-niemcom-z-agresorami/ar-AA1s34oi?ocid=msedgdhp&pc=W011&cvid=bc220574bf5e408c81124932ce0b5756&ei=40

Problem w tym że ukry robią z tego pole targów (co totalnie nam uwłacza) albo dalej mają tam zapędy banderowskie. Jedno i drugie powinno być powodem odcięcia ich od pomocy.

0

@zaky274 ....maryche XD i zapiją żubrówą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?