sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Sysia11 Endrick już się wypowiedział w jakimś wywiadzie że wymaże nazwisko Messiego z historii piłki nożnej tak że ten ... potencjał ma na pewno ale na najdurniejsze wypowiedzi ;)
8
W pomocy jaka bieda ....
0
Ale Lamine robi się prawdziwa bestią
0
@AlexDark00 troche cię tu gniotą fakty kolego ;)
0
aha ale moze przypierd///l sie do aktualnego premiera a nie do emeryta który teraz co najwyżej kota na spacer wyprowadza
7
Nie zapominajmy ze Barca ma 4 punkty przewago nad tymi piłkarzami wspieranymi fartem i sędziami a jutro po zwycięstwie nad gironą NORMALNYMI golami beż pomocy sedziow niesmak przejadzie ;)
0
@Derean to są cuda pod real
6
Co za obleśna drużyna jprdl. A ci w studiu się trzepią.
0
Komentatorzy to też białą pigulke przyjęli dzisiaj chyba
0
W 2 połowie real jak na razie na deskach.
1
@Arczi87 ja się z nikogo nie śmieję. Dla mnie to jest cholernie przykre
3
Patrząc na tą tabele to Sevilla chyba powinna chyba ogłosić bankructwo. Ciekawe czy stać ich jeszcze na Ramosa
1
Ciekawe czy kontuzja wpłynie troche na jego bezkompromisowe podejście do starć boiskowych
15
@Eto'opiryna albo drużyna przegrywa więc kibole nawalają rasistowskie przyśpiewki specjalnie co by sędzia przerwał mecz. Wiadomo kontynuacja za jakiś czas wiąże się z nową formą dnia. Bzdurny przepis, ale czego się spodziewać po organizacjach dzisiejszych czasów.
0
No nie wieże XD
0
Komentarz usunięty
7
ja pierdziele przecież jak on by grał to było by dla nas wzmocnienie
1
@Roobo w drugą stronę to tzw. dorobek kulturowy.
0
@JarekS chłopak tobi z siebie tygryska na każdym zdjęciu. Może ma mentalność dziecka i tym problem
0
@4Fabregas4 Lewy robi liczby. A Roque nie dostal prawdziwej szansy. Nie ma co umniejszać Robertowi ale fakt jest taki że Brajzola olali. Inna sprawa nie wiemy jak wyglądał na treningach.
5
Chłop co za wejście zanotował to nie mam pytan
1
@Gibbon_FCB nigdy nie był za dobry. W barcelonie nawet nieźle mu szło jak na niego ...
4
w sumie Koeman faktycznie za dużop gada ale tutaj bardzo dobrze że się odezwał i nazwał sprawy po imieniu.
17
No prosze nawet Carva go strofuje. Ten pajac im dłużej będzie u białych tym lepiej dla nas bo rozpi.....la temat od śrdoka. W sumie cieszy że tak zdolny gracz jest tak skrajnie głupi że jest problemem dla prześcieradeł
0
Yamal może jeszcze nie teraz ale jestem pewien że znow napsuje biały kolegom krwi w tym plebiscycie ;)
8
Ja prdl szansa życia na przeskok w karierze na najwyższą półkę a starzy i brajdal doradzali sie wstrzymac :) no tiaaaa ok
3
Mógł zaryzykować ... Gruby stanął by na głowie by go zarejestrować. grałby o najwyższe cele bo to jest Barcelona i miałby pierwszy skład. ... pozostało mu serce należace do Basków. Szanuje ale uważam że popełnił fatalny błąd nie przechodząc do nas. Zobaczymy jak jego sytuacja będzie wyglądać za rok.
3
7 bramek + 3 słupki. To mógł być niesamowity pogrom .... (w sumie i tak jest :))
0
@juarez już poprawiłem sorki chłopaki
1
Troche szkoda że Nico nie zaryzykował i nie przyszedł do Barcy ... z Baskami dostaje oklep przez większość czasu i to raczej nie będzie dobre dla jego kariery. U nas zrobił by krok do przodu i grałby w pierwszym składzie. Barca by go zarejestrowała ale się bał .. rozumiem. Moim zdaniem jednak to był błąd.