sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamyk_23 Nie za "prawde" Ci usuneli komentarz (pomijając fakt że z prawdą to ty się dawno nie widziałeś). dziwne że bana za obrażanie ludzi Ci nie dali. Chyba tylko dlatego żebyś się za bardzo nie spłakał że to moderator i "wszystko może" ... a powinien!
1
@norbi77 chorwaty to dobre chłopaki wariaty są.
0
@VamosB pytanie czy jest cheamia jak w repce hiszpani ? bo olmo z ymalem i williamsem - to ewidentnie chodziło. Poza tym może zaczną szanować zdrowie wymienieni przez ciebie (poza Gundo) bo ewidentnie im to nie wychodzi
0
Sporo hejtów na Olmo jest ale jakby udało się go ściągną + Nico to byłby super ruch. Chłopaki są fajnie zgrani z Yamalem w kadrze i widać że to ładnie chodzi. Wiadomo potrzebny dpm ale Olmo jest spoko transfer moim zdaniam. Reszta jak zobaczy że grzeje ławe to wcześniej czy później sama zacznie się prosić o transfery. (chodzi mi oczywiściue o bardziej ambitne przypadki niż Oriol)
1
@Kazragore gościu pewnie gustuje w typie Laubnauer i Żukowska ;P Te jekby wywaliły nogi to nie było by miejsca na reszte
0
@Criss18Barca oczywiście że tak. Ewa powiedziała wprost to co myślą zwykli ludzie w Europie. Dziwią mnie komentarze tutaj ja krytykujace - nawet zacietrzewialych krytyków konfy. Tych z lewej to już pomijam bo to już za późno na rozum.
5
@Ojciec5tkidzieci powiedział kamyk który chwilę wcześniej polajkiwal comentateiro X]
1
@DzizuSS Braithwait XD
2
@Faro dokladnie tak !!!! Wiedziałem że ich gwiazdeczka jest wazniejsza od gościa który chwali publicznie Yamala ;) zresztą miałem wrażenie że ten final był trochę pojedynkiem między angolem a yamalem i było na styku w sumie ale jednak hiszpanie to klapnęli no i nie wypada teraz jarać się jakikimis Yamalami pomimo ze to rodacy ;) umówmy się repra hiszpani to teraz mlodziez Barcelony jest.to na pewni wsadza im trochę kija w doooooope.
5
Morata mistycznie poleciał. Ale wiadomo że iniesta to swiatlo w ciemnidvi każdego zagubionego pilkarza
4
Coś pięknego!!! To jest cholerna poprzeczka która zawiesili nasi chłopcy Perdi Gavi oczywiście Yamal. Oddali zdrowie za ten zespół i za to też wielki szacun. Oby Nico jak najszybciej u nas. I mamy zespół młodych gniewnych którzy jusz czują co mogą w świecie piłki.
0
@MesQueUnClub96 ... w wieku 17 lat z urodzinami siedemnastymi w finale. Kurtyna!!!!
0
Ciekawe czy przescieradla świętują sukces Carvhala ? ;P
0
@kanver_ yamal w tym temacie juz nic nie musi ;) no może MS
1
W sumie gość ma to coś jako trener. Ma fajnych grajków ale nie jeden by tego nie poskładał. Jutro całym serduchem za Hiszpanią
2
@Comentateiro jakoś nie widać Portugalii Hue hue ;P
16
Juz go lubię XD
0
@FcPortoFan1999 dadzą rade wpi ... l też trza umieć przyjąć ;P
0
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1050506013101153&set=a.797806695037754
summer time in Paris :)
1
@Safrani w tym że w Polsce konstytucja jest prawem nadrzędnym i w sumie wszystko co jest robione na około jest jej łamaniem. Więc nie ... nie wyszedł przed kamere i kłamie tylko mówi prawde.
2
@Safrani "no ale to wszystko zostało podpisane przez Andrzeja i Mateusza"
co to za różnica? oni są siebie warci a ludzie tutaj mają jedno oko zamknięte a drugie otwarte. Zwalanie odpowiedzialności - POPIS w pełnej krasie. Doprowadzili do sytuacji że konstytucją mozna se 4 litery podetrzec i zamiast pisać "a nie to tamci a nasi to juz mogą" powinniście byc po prostu wsciekli na jednych i drugich i piętnować takie sytuacje. a tutaj ryk bo prawicowy Bosak o tym wspomniał a chłop ma po prostu racje.
0
Zyd belingham uja gra ale modrycioki dmuchają balona XD. Oby ich Yamal do ziemi dojechał. tak btw to są hiszpańskie gazety ?? tytuł: "niech będzie anglia" ?? XD
1
@blakkudium sędzia ogólnie był pro dla angli. mi to zwisało emocjonalnie ale yło widać niestety.
1
@JarekS podobnie myśle ;)
0
@JarekS mogą sie spiąć na finał. Francuzi też z Hiszpanami o dziwo grali jakoś lepiej niż od początku turnieju
1
Miło byh było jak by 16 Yamal zrobił finał i wsadizł do kieszeni bitelsa
0
Serio to jest jakieś mega mistyczne. Jakim cudem akurat ten dzieciak. Przecież on pewnie nie miał wtedy żadnych zweiązków z Barceloną. Poszli do jakiegoś żłobka i .... o ten bedzie sie nadawał ? kurde niesamowite. A i szkoda ze nie ma na fotkach jego starego bo podobno niezły gangsta jest :) Ciekawe jak wyglądał wtedy ;)
0
@RKS1979 nic nie nie jest niemożliwe. Co więcej może być nawet tak że będzie bardziej niż Messi decydujący i tego życzę mu jeszcze bardziej!
1
@Arden jeśli to stary Yamala to chłopak powinien na poważnie sprawdzic testy ojcostwa ;)
0
@FCB_dimiC no miazga. niesamowity kozak.