0

@Pawel13sz Niech dadzą na tace w tej intecji XD .... a nie czekaj!

1

@Alo_Vi nie przypominam sobie by ktoś o niego walczył. Poza tym te informacje z gazet to chyba już jasno widać że są opłacane albo z palca wyssane dla poczytalności

0

@Alo_Vi nie ma takiej opcji że skauci pracujący dla tak wielkiego klubu mogli dać się nabrać. To jest przekret albo zatrudnili kogoś z Polskiej V ligi

2

tiaa jeszcze wyebać ostatniego sensownego DPM proces niszczenia zespołu postępuję widzę

0

@Alo_Vi po jakiego wala zatem wydali na niego 60 baniek ze zmiennymi ? Odpowiedzialny za taki "deal" powinien już szukać łopaty do kopania rowów. I te gazety opłacane przez zarząd piejace z zachwytu nad el tigre nowym el fenomeno. Żałosne i straszne zarazem. Jest jeszcze opcja że to była pralnia pieniedzy i chyba to jest najbardziej prawdopodobne. Oni nie mogą być aż tak niekompetentni

3

Takie działanie względem Gundo utwierdza że to samo zrobili z Messim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No jesteśmy dziadami no ....

2

@Aragorn33 ale wy macie boool doopy o tą konfe jessu XD

2

coś czuje że stary Yamala może negatywnie wpłynąć na kariere syna.

1

@Damian_Balde musi kucnąć na chwilkę ;)

2

@KluivertFCB wyborcza mu napisała więc gościu już nie mysli ;) uznaje to za prawde objawioną przez michnika XD

1

@Faro a to swoją drogą ;)

2

teraz skupianie się Barcy na hiszpanach nabiera nowego smaku ;) Perez tą drogą nie szedł i być może to był błąd.

15

Co za piękny okres dal hiszpańskiej piłki. A najlepsze w tym wszystkim jest to że tą sagę piszę w dużej mierze piłkarze Barcelony. VAMOS BARCA!!!!!!!

0

@ACMaldini3 daj spokój on jest na ten moment najlepszy w środku. Robi robote Messiego oczywiście zachowując oczywistą perspektywę umiejętności.

0

kupili Olmo i sprzedadzą najlepszego gracza środka pola - no spoko.

3

Ja to bym raczej tam dodał klauzule co by grał z nami - zawsze to jakieś osłabienie dla Girony.

0

@Nazio_87 coś im się ewidentnie niepokleiło XD

0

@BorzyKrzys już mu odpisywali linki były .... beton i jeszcze zarzuca innym problemy z czytaniem XD

0

@Michael24 strona polityczna zobowiązuje.

3

Obserwowali go kilkadznaście miesięcy. Niby mega talent jak przychodził - przyszłość brazyli drugi Nazario a przyszedł i sie okazuje że nie ma w ogóle techniki. jprdl co to są do jasnej cholery za skauci się pytam ? Kto odpowiada za wyebanie w błoto 40 baniek przy naszym stanie kasy ?????

9

@GeneralXavi polajkowali Ci co z wywieszonym jęzorem bezmyślnie już widzieli Stanowskiego skończonego w mediach. Okazało się że porobił ich wszystkich i jeszcze tych zwykłych userów (z La Bamby między innymi) z klasą przeprosił XD he he he.

9

"ukryty i cichy plan" XD

0

@ProMILs prędzej w Brukseli ... uśmiechamy się XD

5

@VeB 1899 się zderzą i będzie remis.

0

Ciekawy jestm czy tylko u nas w Polsce na LR tak cisną po tym transferze.

0

animacja z ostatniego meczu Barcy z Realem :)

https://www.facebook.com/reel/866587302007393

0

@tristan87 ... pewnie dziennikarka XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?