sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Niech dadzą na tace w tej intecji XD .... a nie czekaj!
1
@Alo_Vi nie przypominam sobie by ktoś o niego walczył. Poza tym te informacje z gazet to chyba już jasno widać że są opłacane albo z palca wyssane dla poczytalności
0
@Alo_Vi nie ma takiej opcji że skauci pracujący dla tak wielkiego klubu mogli dać się nabrać. To jest przekret albo zatrudnili kogoś z Polskiej V ligi
2
tiaa jeszcze wyebać ostatniego sensownego DPM proces niszczenia zespołu postępuję widzę
0
@Alo_Vi po jakiego wala zatem wydali na niego 60 baniek ze zmiennymi ? Odpowiedzialny za taki "deal" powinien już szukać łopaty do kopania rowów. I te gazety opłacane przez zarząd piejace z zachwytu nad el tigre nowym el fenomeno. Żałosne i straszne zarazem. Jest jeszcze opcja że to była pralnia pieniedzy i chyba to jest najbardziej prawdopodobne. Oni nie mogą być aż tak niekompetentni
3
Takie działanie względem Gundo utwierdza że to samo zrobili z Messim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
No jesteśmy dziadami no ....
2
@Aragorn33 ale wy macie boool doopy o tą konfe jessu XD
2
coś czuje że stary Yamala może negatywnie wpłynąć na kariere syna.
1
@Damian_Balde musi kucnąć na chwilkę ;)
2
@KluivertFCB wyborcza mu napisała więc gościu już nie mysli ;) uznaje to za prawde objawioną przez michnika XD
1
@Faro a to swoją drogą ;)
2
teraz skupianie się Barcy na hiszpanach nabiera nowego smaku ;) Perez tą drogą nie szedł i być może to był błąd.
15
Co za piękny okres dal hiszpańskiej piłki. A najlepsze w tym wszystkim jest to że tą sagę piszę w dużej mierze piłkarze Barcelony. VAMOS BARCA!!!!!!!
0
@ACMaldini3 daj spokój on jest na ten moment najlepszy w środku. Robi robote Messiego oczywiście zachowując oczywistą perspektywę umiejętności.
0
kupili Olmo i sprzedadzą najlepszego gracza środka pola - no spoko.
3
Ja to bym raczej tam dodał klauzule co by grał z nami - zawsze to jakieś osłabienie dla Girony.
0
@Nazio_87 coś im się ewidentnie niepokleiło XD
1
Co za ciekawa mapka w dzisiejszych mediach . Jaki to region został nie uznany za Polski i chamsko wycięty ?
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/co%C5%9B-strasznego-dzieje-si%C4%99-z-pogod%C4%85-ludzie-za%C5%82amani-tymi-ostrze%C5%BCeniami/ar-AA1orlAY?ocid=entnewsntp&pc=U531&cvid=d4c99c73d6954380831de0138d563d51&ei=22
0
@BorzyKrzys już mu odpisywali linki były .... beton i jeszcze zarzuca innym problemy z czytaniem XD
0
@Michael24 strona polityczna zobowiązuje.
3
Obserwowali go kilkadznaście miesięcy. Niby mega talent jak przychodził - przyszłość brazyli drugi Nazario a przyszedł i sie okazuje że nie ma w ogóle techniki. jprdl co to są do jasnej cholery za skauci się pytam ? Kto odpowiada za wyebanie w błoto 40 baniek przy naszym stanie kasy ?????
9
@GeneralXavi polajkowali Ci co z wywieszonym jęzorem bezmyślnie już widzieli Stanowskiego skończonego w mediach. Okazało się że porobił ich wszystkich i jeszcze tych zwykłych userów (z La Bamby między innymi) z klasą przeprosił XD he he he.
9
"ukryty i cichy plan" XD
0
@ProMILs prędzej w Brukseli ... uśmiechamy się XD
5
@VeB 1899 się zderzą i będzie remis.
0
Ciekawy jestm czy tylko u nas w Polsce na LR tak cisną po tym transferze.
0
animacja z ostatniego meczu Barcy z Realem :)
https://www.facebook.com/reel/866587302007393
0
@tristan87 ... pewnie dziennikarka XD