8

@Bogan dobry jest ha ha ha ha. Nie no zgruzował Stonoge i swoich antyfanów do samej ziemi. to jest aż piękne :)

24

@Szklaner kręcić bekę to można z kogoś kto dał się wkręcić a nie kto wkręcił Ciebie ;P

1

@draxidox wszyscy co wybrali powinni zapamiętać że radny co by błędów nie robić na przyszłość.

3

@barcelonaLM

Jakby co to Stanowski już się odniósł ;P


0

@Comentateiro "Nie, ponieważ muzyka, której słucham jest dobra lub bardzo dobra" a kto ją ocenia ty ?? XD ego jak zwykle wyjebane w kosmos

"Czy ja komuś coś narzucam? A opinię mogę sobie mieć jaką chcę." opinie możesz mieć ale nie pitol o sobie jako znawca pls bo sam fakt że nie znasz aktualnych trendów cie pogrąża.




0

@Who_you_mam Rodriego nie uwzględnia ? ;)

1

"Młody skrzydłowy jest rozdarty, bo wie, że w Barcelonie grają jego przyjaciele, tj. Lamine Yamal, czy Alejandro Balde" tiaaa bo w Atleticu to sami wrogowie + brat no dramat.

2

@RosjaninBut lipsk to by miał ból 4 liter jakbyśmy sie teraz wycofali

0

@Jorginho w ratach i ze zmiennycmi - pewne są 55 banki. dlatego odmawiają bo chcą 60 od reki (chyba)

2

@JarekS niestety masz racje. Ten Olmo to następny transfer dla opinii publicznej chyba. Szkoda nasych chłopaków z środka pola. mamy tak mocną młodzież że moglibyśmy ich wprowadzać czy/i sprzedawać z mega zyskiem jak Ajax swego czasu ale tam jest jakiś beton w tym zarządzie.

0

bedzie na Olmo jak nic

0

@Tridente2015 czyli nikt nie chce Nico i Olmo ? to są resztki ? To dziennikarz madryckiej prasy nie zapominajcie

0

dziennikarz As'a .... tiaaaaa

2

ojprdl XD La Masia zawitała. Jak to było w filmie ... no i wylądował.

0

@BARCA1899Messi A tam te 60 baniek jest dalej aktualne jako klauzula ?

0

@Messibestplayerintheworld no nie wiem. Jak Laporta zwolnił Xaviego to z Deco nie będzie miał problemów

0

@tbas ho do ns na L4 XD

0

Można się śmiać z Deco ale jeśli on nie ogarnie Olmo i/lub Williamsa to moim zdaniem poleci. .... i baaardzo k..... dobrze XD

0

@Sentrosii a on ma jeszcza tą klauzule za 60 baniek ? bo jeśli tak to w sumie już w zasadzie tyle oferują tylko śceimniają ze zmiennymi i pewnie z ratami

0

@kakusus Nico odmówił zapewne

0

ja nie wiem jak już sie tak napalili to niech dadzą te 60 baniek i nara bo to żenujące zaczyna się robić. Tylko jak to będzie nastepna wtopa Deco to do odpowiedzialnsci pociągnąc i wywalić na zbity p... . Ja nawet nie jestem jkś strasznie przeciwny temu transferowi - chłopak potrafi graćw piłke ale te gadki szmatki i podchody o 1 2 banki a tamci nie bo nie. Zapłacić i zamknąć im japy i nie robić z siebie (w mediach) żebraków.

0

@stone80 Nie wyzywaj ludzi do których nie masz podjazdu

0

@Yamal_Williams czy ja wiem ?

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ja%C5%9Bniej-si%C4%99-nie-da-szpakowski-o-zawieszeniu-babiarza/ar-BB1qTfh0?ocid=msedgdhp&pc=W011&cvid=6d18b478ef304baca0275e7059ce938e&ei=84|

Po prostu nikt go o ten podpis nie prosił a nie chciał wychodzićprzed szereg. Z tego wywiadu wynika że go wspiera.

11

na zdjęciu z barca universal bicki ma dobre ;) Dobrze rokuje na największych płaczków białasów że gra brutalnie .

4

Mało co mnie tak obrzydza jak Rutkowski. Koścół jako instytucja powinien trzymać się z daleka ale oczywiście jest zgniły od środka - żadna nowość.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Arkon ty ale co to jest za porównalnie ? nie ma związku w ogóle. Gościu powiedział to samo co Lenon. Może skup się na tym że na ceremoni otwarcia totalnie obrazili katolików. Nie zdziwie sią jak co bardziej wierzący sportowcy jak to obejrzą to po prostu się wycofają z tego cyrku. Nie mówie tylko o Polakach. jest więcej Katolickich biorących udziła w olimpiadzie ak Włochy czy Hiszpania dla przykładu (oni są bardziej uczuleni na tym punkcie nie Polska tylko chyba większego bata lewicowego już nad sobą mają).

0

@Katalończyk 99 ok w takim razie zwracam honor ;)

0

@Comentateiro no tak z dupy odklejka i odpowiedź .. jak panie z brodami we francji na otwardiu parodiujące chrystusa (ujj wiec po co) XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?