sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tristan87 jaki on k...parasol ochronny. Xaviego to by zawiesili na 3 mecze. Ale przynajmniej widać jaki mają "mental" - obsrani równo byli
0
"Przygotowaliśmy plan" ja juz się boje tego planu ....
0
@Stinger_ to powiedz mu od razu że musi za darmo .... ;P
0
Wojtek o el-classico
https://www.facebook.com/reel/843189824258127
Ciekawe czy podejrzewał wtedy w jakiej roli będzie ;)
3
To pobłażanie bialym przez sedziow jest po prostu efektem ich telewizji. Boją die że będą później obiektem ataków medialnych. Ktoś powinien zrobić z tą patologia porządek. I to podobno my na sedziow wpływaliśmy ;)
0
@Jakchcesz Chłop bez ambicji klub mem. Skoro tak do niego podchodzą (slusznie bo słaby masakrycznie) to po co go utrzymują? Charytatywnie czy jak ?
0
@MatiSh nie no do najblizszego poda pewnie umie ;P
2
@Danny Gaucho Nie jest powiedziane że jak dzieciak dowie się że chodzi o Barce to sam stargo wykopie na boisko ;P
1
Wojtek i Robert razem. Kurde podejrzewam że wspólna gra by na nich dobrze działała.
0
@AlwaysBlaugrana ty to wiesz ja to wiem ale czy w klubie wiedzą ?? ;)
2
Jeśli przyjdzie Wojtek i będzie rezerwą dla Peny (który będzie puszczał zapewne sporo bramek) to dopiero będzie tu gorąco :)
0
Dawać tego Arona na jedynkę zanim Pena nam skasuje sezon.
0
Oby tylko te drwale nie polowali na kości Yamala.
0
@Stinger_ może masz racje ale niestety cieniem mi się kładzie jego zachowanie w wielu meczach.
0
@ferdas_rawa jednak bardziej lubię Angola. Brazol jest po prostu mało inteligentny i to pobłażanie mu irytuje niemiłosiernie.
0
@Wizz777 on bedzie na tym jechał całą karierę skoro działa.
8
Chyba pierwszy przypadek że nagrode dostanie gościu za kolor skóry i otoczke medialną jaką wytworzono w okół jego niby walki z rasizmem. Nie chodzi mi o to że jest z Realu bo faktycznie ktoś od nich powinien dostać ale według mnie już o wiele bardziej (tak po piłkarsku) należy się ona Belingamowi który był po prostu przełomowy w wielu meczach.
0
@Inmessionate10 bo cała karierę spędzil jako rezerwowy ? .. ile on ma lat a nie gra.
0
@Dalhi raczej wezmąkogoś z rezerw ale to był by już totalny policzek dla Peny no ale cóż sie spodziewać po gościu bez ambicji ... Ciekawe czy FLick pójdzie ażtak po bandzie.
0
@tristan87 ok może się przesłyszałem ale aż myślałem nad tym ... co on pier .... ;) Tylko że to było w pierwszej połowie ktoś inny zagrywał w ten sposób chyba z Villarealu
2
@Worny Rapha ma gen kapitana opaska mu sie należy jak psu buda. Casado też ładnie leciał młody jest więc kto wie w przyszłości.
0
czy ja się kurde przesłyszałem czy asyste Yamala (podobne wcześniej) komentator nazwał podniem SERDECZNĄ częścią stopy ??? XD
1
Iniaki dostał drugąszanse od losu ... cholernie boje się jak się zaprezentuje. My chemy grać o wszystko ale z gościem który totalnie wtopił poprzednią kontuzję niemca mam olbrzymie obawy.
2
ale to co Flick robi rezerwawi ... terqaz to już dosłownie bo nawet nie ma MTS to już jest EPICKIE !!!!
0
Co za mecz co za mecz.
2
No to teraz dopiero mamy przeebane bez Niemca. Pena już raz robiłrekordy puszczonych bramek jak go zastępował
0
@Herbert Z Xavim po tych 80 minutach pewnie było by 0:4. Ja doceniam to że się postawiliśmy broniąc się głęboko. Gdyby było więcej jakości w środku pola to moglibyśmy to nawet wygrać. no ale kontuzje. Wielki szacun dla Casado za ten mecz i oczywiscie niezawodny Yamal.
0
@4Fabregas4 był pytany o błąd MTS a nie Erica i przyznał ze to był blad powiedział też że wszyscy je popełniamy.
"on wie, że to błąd Erica, ale nie powie tego publicznie" tiaaa bo po co ma bronić Matsa jak wie że to nie jego wina. Stary niezła odklejka z twojej strony. Wiesz co Flick mysli wbrew jego słowom. XD
0
@4Fabregas4 nawet Hansi Flick przyznał ze to był błąd :)
https://www.fcbarca.com/120961-hansi-flick-o-bledzie-ter-stegena-dla-mnie-to-jest-juz-zamkniety-temat.html