sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak już poza zajawką że ta 7-demka wpadła. Olmo bardzo fajnie ogarnia strefe pola karnego. Umie się znaleźć i gra kombinacyjna mu nie wadzi. To troszke inny typ gracza niż Gundo ale równie wartościowy. Bardzo ważne jest że chłopak strzela, robi konkretne zagrożenie w polu przeciwnika.2 jego mecze i oba kozackie pod tym wględem. Niby mamy Pedriego operującego w podobnym obszarze ale Olmo to jednak robi więcej dymu (jak na razie) z przodu
0
gościu jest mega słabo ale po łysym z poprzedniego sezonu to w sumie progres.
2
Przyjemnie się ogląda ten cały real z mega gwiazdami tak jakos na luuuzie :)
1
Wystawiona reka sie nie liczy ?
0
@NicoTuNicoTam ll pewnie sado przydzieli ....
0
sado grado welcome ....
6
@blakkudium to jest pokłosie Sato grado i dopuszczaniu do takiej gry. ebny uj
3
Bernal ... za wczesnie na takie doświadczenie za wczesnie :(
3
@Limaker noo ja to już bym wolał remis kosztem zdrowego Bernala chyba
15
Jak Olmo przyebal w poprzeczke z tylu metrów to miałem troche w oczach debiut Ronaldinhio (oczywiście zachowując wszelkie proporcje umiejętności) ... ah szkoda ze mu to nie weszło
8
@macio_944 Kowal nie bierze jeńców
5
kóźwa ciekawe co z Bernalem bo gościu już ładnie ogarniał. Jakaś długa kontuzja będzie tragiczna dla chłopaka i dla nas
0
dobrze ze pedri uciekł troche z tą nogą
0
Rayo aż tyle nakradło tych minut ???
0
Czemu my nie robimy filmów o takim uju po takim meczu ?
1
Sado grado trzyma widzę poziom.
1
Debiut marzenie !!!!
0
Fermin musi wejść. Olmo chyba tez powinien
0
@Guess kounde jeszcze jako tako ale pedri jest do zmiany
1
może takie działania spowodują że szklanki przestaną pękać XD
5
"Jest u szczytu swojej kariery." gdyby był to nie grałby w Rayo chyba że to jego sufit ;) w takim razie porównanie do Messiego "troszke" na wyrost
1
@Lokusekpl zaskarżyć to oni se mogą lalige, bo ona to dopuszcza i zatwierdza. Więc szerokości....
0
@Faro albo podrobione wyniki badań. Może wystarcza im dokumentacja
1
może sieodnieś do sedna polonisto
2
@KamQiX lewy pięknie zaczoł sezon i tez nie z byle popirdułkami Valencia naAlexalexdar
1
szczerze ...chłop u nas nie ogarniał a w Gironie miał sezon życia. Niech go bierą i płacą to jest z porzytkiem dla wszystkich
0
z pocałowaniem ręki .....
0
Laporta coraz bardziej zaczyna jawić tak ujowo jak Barto. barca nie przetrwa jak jakieś szejki jej nie kupią
1
@dzefrej234 wiemy natomiast że są opłacane artykuły przez nich. To już można było rozkminić zwykła obserwacją i logicznym myśleniem. I to wystarczy ....
0
czarna dupa tak głęboka że dna nie widać. Może by już tak oddać klub arabom i zacząć ropieprzać wszystkich jak kiedyś ??