1

Tak już poza zajawką że ta 7-demka wpadła. Olmo bardzo fajnie ogarnia strefe pola karnego. Umie się znaleźć i gra kombinacyjna mu nie wadzi. To troszke inny typ gracza niż Gundo ale równie wartościowy. Bardzo ważne jest że chłopak strzela, robi konkretne zagrożenie w polu przeciwnika.2 jego mecze i oba kozackie pod tym wględem. Niby mamy Pedriego operującego w podobnym obszarze ale Olmo to jednak robi więcej dymu (jak na razie) z przodu

0

gościu jest mega słabo ale po łysym z poprzedniego sezonu to w sumie progres.

2

Przyjemnie się ogląda ten cały real z mega gwiazdami tak jakos na luuuzie :)

1

Wystawiona reka sie nie liczy ?

0

@NicoTuNicoTam ll pewnie sado przydzieli ....

0

sado grado welcome ....

6

@blakkudium to jest pokłosie Sato grado i dopuszczaniu do takiej gry. ebny uj

3

Bernal ... za wczesnie na takie doświadczenie za wczesnie :(

3

@Limaker noo ja to już bym wolał remis kosztem zdrowego Bernala chyba

15

Jak Olmo przyebal w poprzeczke z tylu metrów to miałem troche w oczach debiut Ronaldinhio (oczywiście zachowując wszelkie proporcje umiejętności) ... ah szkoda ze mu to nie weszło

8

@macio_944 Kowal nie bierze jeńców

5

kóźwa ciekawe co z Bernalem bo gościu już ładnie ogarniał. Jakaś długa kontuzja będzie tragiczna dla chłopaka i dla nas

0

dobrze ze pedri uciekł troche z tą nogą

0

Rayo aż tyle nakradło tych minut ???

0

Czemu my nie robimy filmów o takim uju po takim meczu ?

1

Sado grado trzyma widzę poziom.

1

Debiut marzenie !!!!

0

Fermin musi wejść. Olmo chyba tez powinien

0

@Guess kounde jeszcze jako tako ale pedri jest do zmiany

1

może takie działania spowodują że szklanki przestaną pękać XD

5

"Jest u szczytu swojej kariery." gdyby był to nie grałby w Rayo chyba że to jego sufit ;) w takim razie porównanie do Messiego "troszke" na wyrost

1

@Lokusekpl zaskarżyć to oni se mogą lalige, bo ona to dopuszcza i zatwierdza. Więc szerokości....

0

@Faro albo podrobione wyniki badań. Może wystarcza im dokumentacja

1

może sieodnieś do sedna polonisto

2

@KamQiX lewy pięknie zaczoł sezon i tez nie z byle popirdułkami Valencia naAlexalexdar

1

szczerze ...chłop u nas nie ogarniał a w Gironie miał sezon życia. Niech go bierą i płacą to jest z porzytkiem dla wszystkich

0

z pocałowaniem ręki .....

0

Laporta coraz bardziej zaczyna jawić tak ujowo jak Barto. barca nie przetrwa jak jakieś szejki jej nie kupią

1

@dzefrej234 wiemy natomiast że są opłacane artykuły przez nich. To już można było rozkminić zwykła obserwacją i logicznym myśleniem. I to wystarczy ....

0

czarna dupa tak głęboka że dna nie widać. Może by już tak oddać klub arabom i zacząć ropieprzać wszystkich jak kiedyś ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?