0

@Kgorecki2500 Różnica między Polakami a Ukraińcami jest taka że oni tam staneli jak jeden mąż za mordercami UPA i za swoim prezydentem a u nas ? sam widzisz z czym sie mierzysz na tym forum ;) Tu nie ma cosię rozpisywać nawet. Już nie mówiąc że są kwiatki w internetach ze idioci (Polacy!!) przepraszają Ukraińców za decyzję naszego prezydenta. To jest własnie słabość narodu Polskiego w tym tkwi największy problem. Dlatego zawsze oglądamy plecy innych. Taka sekta z LR nie potrafi się zjednoczyć w słusznej decyzji nawet w takiej corowej dla polaków sprawie jak wymordowanie w sadystyczny sposób tysięcy kobiet i dzieci - - wymordowanie dla zasady. Woplą przymykać oko i pozwalać jak Ukry buduja własnie na tej ideologii swoją siłe ... bo PIS i aaa i nie lubia Nawrockeigo bo alfons ;)

2

@Comentateiro "Wielu Polakom, Tusk niczego nie zaniżył, obniżył, ani poniżył" aha daleko szukać nie trzeba pokoik VIP w szpitalu dla swoich. no nikomu nic nie zaniża w ogóle. a juz na pewno nie poniza zwykłego obywatela co to to nie XD czekaj 5 lat na badania ale jak Kierwiński potrzebuje to 5 minut XD. ebana mafia a ty jesteś ich macką na tej stronie

2

@Kgorecki2500 i bardzo kóźwa dobrze. Zajebisty ruch presiego bo widać kto utożsamia się z nazistami, banderowcy są ich idolami i oni teraz chcą już całkiem legalnie (po ruchach jakie robią) aby we współczesnym świecie było na to przyzwolenie. Czy ślepi ludzie są że Ukraina jest coraz mocniejsza (dzięki wojnie i kasie z zachodu) i buduję sie na symbolice nazizmu? Trzeba nie mieć w sobie krzty samozachowania by nie widzieć w tym zagrożenia - a my jesteśmy w gruncie rzeczy ich ostatnimi (pomijając rusków) wrogami w ich
"historii" jeśli można to tak ująć. Gratuluje wszystkim którzy teraz cisną po prezydencie ... głupoty.

0

@marcin62 Ale to zdaje się Muslim się zagotował i chciał się naparzać (sugestia by zszedł do niego to inaczej porozmawiamy) No uduchowiony w uuj. Miłość do bliźneigo sie ulewa uszami. ... Gościu mu kazał poszukać swiątyni i dobrze zrobił - fakt troche pretensjonalnie ale nie trafiało jak widać. Oni codziennie w kazdym miejscuo jednej porze rozkładają te dywaniki i się modlą - ostatnio widziałem ich na parkingu w biedrze XD. Niech to robią u siebie i mają szacunek że są w innym kraju - tyle. Popuścisz to zaraz prawo szariatu wprowadzą. Ciekawe dlaczego tustyści z Europy zachodniej są zachwyceni Polską ostatnimi czasy ?

1

Kradniemy nie gadamy! Uśmiechnijcie się brygada hej!!! XD

0

Ja prdl serio ? ale dymają nas wszyscy w tym okienku i jeszcze się jakieś śmichy chichy w mediach społecznościowych. niech wejdą do akcji i dadzą 15 baniek i tak sie opłaca a przyanjmniej ich troche dotrą do piachu.

0

@jacobFCB Stano ma z nimi na pieńku i umie w dziennikarskie śledztwa więc nie zdziwiłbym się jakby ich skończył solo. No chyba że go odstrzelą XD ... co też by mnie tak w zasadzie nie zdziwiło.

8

Niezłe szambo własnie wylało na Trzaska u Stanowiskiego - polecam zerknąć. Podobno gosciu wiedział od roku o tym co jego człowiek wyprawia w szpitalu - są na to dowody (wiadomości). A ten w ostatnich dniach na konferencji (nie będąc chyba świadomym że te dowody wypłyneły) wszystkim prosto w oczy łgał że nie miał o tym pojęcią. Coraz cieplej tam uśmiechnięic się bawią w KO XD



1

@pax "Rozumiem że sarkazm i hiperbola miała usprawiedliwić czy ośmieszyć sytuację z dokonaniem kradzieży przez Berkowiocza, nie wyszło." - wyszło, to że nie za bardzo jesteś elastyczny w rozumowaniu nie oznacza że musisz uogólniać na wszystkich swoje odczucia.

3

@Borneo ... chyba jak dojde. k... tego sie nie da czytać.

3

@Barcanajlepszyteam tygreysek sie lansuje jak Tom Cruise a przecież nie chciał tych samolotów. Beka niezła

0

jak juz doopy im pękają to musi być smród na cały świat a co !!!

0

Komentarz usunięty

0

Real kupuje na potęgę i wszystkim pewnie obiecuje ważne miejsce (no bo wątpie by przychodzili tam z własnej woli na ławe) Ciekawe kiedy się zaczną orientować .... i jak się zacznie wsystko dalej sypać.

2

ale kiszka ta Baryzlia XD

0

ryzykują z tym czasem nie powiem bo Maroko ich ciśnie ;P

0

10 minut ? Whyyyy ?

1

@Szmulek najlepsze mecze z Maurycym i Pepe u Florka będąbo oni będą ostro zacięci

4

komentatorzy od 30 minut pierdolą że Brazylia to skończy bo lepsza a fakty przeczą :)

0

Przecie Maroko jest lepsze a te komentatory to jakieś urojenia majo

1

@Szmulek mógł przyjąć pomyśleć.

0

ale Brazylia jest cienka w ostatniej dekadzie szok. Kiedyś to była mega topka a teraz ... szkoda słów

2

@Romario87 jeśli Cancelo out to lipa straszna.

2

kurde nie rozumiem tego Bernarno bał sie rywalizacji z dzieciakami od nas a jest pewny że będzie grał u białych zamiast kogo ? Fede, Bellinghama, Tou, Gullera ? Nieszczęśnik jednym słowem XD albo mu nieźle naściemniali

1

@Muvo już sie u nas w tym zakresie unormowało ziomek. dawno cie chyba nie było.

0

@juro14 pełno było o tym pisane. wiadomo może to ściemy ale jednak o innych aż tak nie nadawali w tym tonie.

3

Czyli obsrał się jak mu powiedzieli że będzie walczyć na równych zasadach o pierwszy skład u nas? I dla tego gościa gra w Barcelonie była podobno mażeniem jego życia, dlatego poszedł do odwiecznego rywala za obietnice (zapewne tylko na papierze) pierwszego składu ? Dobry typ XD. Ojjj mozna się naciąć.

0

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos przebrał się w suknię ślubną i szczekał - lewica zachwycona.

1

@Roobo Ładnie ich przygniotłeś tym wywiadem tej pełnomocniczki do spraw SAFE. XD ha ha ale w sumie to nie ma co się śmiać to jest skandal po prostu. Ale czytam tak ich dalsze wypowiedzi i no szok laska mówi jedno a oni drugie. Czyli pełnomocniczka powiela fejki ? halo ?? Nic dziwnego że Tusk robi z tym elektoratem co cche.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?