sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 podobnie mam ...ale ciesye sie jednak e to koniec Xaviego w Barcelonie jako trenera. Laporta zjabał co mógł w tej szopce z Xavim ... szkoda bo liczyłem że jest bardziej ogarniety jako prezydent
0
Ogólnie moim zdaniem Xavi zginął z broni którą wojował jak to było w porzekadle .... dużo gadał głupot w końcu trafiło na nieodpowiednią osobę i poleciał. Ogólnie szkoda go bo na pewno kocha Barcelone ponad wszystko i piłkarzem był jednym z najlepszych - legenda. Trener jednak mierny do tego dochodzi słoma z butów i brak ogłady w wypowiedziach do mediów a to niestety mus na takim stanowisku. Laporta rozegrał to najgorzej jak mógł i stracił w moich oczach z 80 % szacunku jakim go darzyłem. Podchodził do tego jak pies do jerza i w sumie zakłamane akcje wyszły z jego strony. Oby ten Flick coś zmienił. Może to teraz niezbyt popularne bo wielu tu płacze na Xavinietą ale ja się bardzo ciesze że odszedł. Oprócz jego słabych tłumaczeń warto dodać chorągiewkowe "odchodze po sezonie" i nagle "no jednak nie" po przewaleniu w ujowym stylu wszystkiego co mogli (może jedynie LM wyszła skopo - ją można obciążyć Urusa ale bez jaj ten koleś jest mega kotem poimimo tego błędu)
1
@semafor w punkt kolego i to naprawde grubo w punkt.
0
@Bzyczekk przeproś go i do łużka... ;) Gunodo musiał a Araujo to oznajmił w sieci wiec to gruba akcja ... przeproś Araujo jak chcesz. ja się powstrzymam jednak inaczej myśle niż ty.
0
@zeko0 wystarczy za zjebanie LM reszte miał ok. ale niech do huja przyzna !!!!
1
Komentarz usunięty
0
@Marcelinho99 dokładnie sytuacje powinna byćo dwotna ale czego oczekiwać od takiego pokolenia nawet jak ma talent w nogach to w głowie siano
0
@Pinek5 jak widać nie przeszkadzało mu to robić roboty
0
@Pinek5 można się smiaćale to jest kówa straszne oni naprawde na tym budują mental i nie chodzi (na szczęscie) o ich mental tylko inne zespoły są obsrane z FC Barca w tym zestawieniu niesty też.
1
@Magicc89PL żaden gol nie jest jego wina za to przynajmniej jeden (chyba Viniego) to nam duoe uratował. Niemiec podobnie jak drugi niemiec nie schodzi poniżej poziomu. Powinnismy się o Klopa starac .....
0
@Magicc89PL Jeszcze Mats ale u nas to norma. Z resztą zgadzam sięw 100%.
4
@pep71 tu chodzi o piłkarza meczu a nie piłkarza FC Barcelony ... Vasquez na luzie go porobił.
1
kurde Vasquez powinien dostać .... ale spoko małolatowi za całokształ sie nalezy
0
@Domin7777 jak by nie miał rozdwojenia jażni ze musi bronić to by w ataku grał primo .... mma takie wrażenie. Jego akcje ze skrzydła są często lepsze niż te Yamala
0
@tristan87 Soto Grado. Ja wiedziłem już na począktu sprawdzania. Ta menda już nam punkty ukradła w tym sezonie. Według mnie gol 100 procentowy
0
Cancelo to można zostawić ale w ataku bo do obrony to chłop się nie nadaje ... ale no trzeba mu przyznać że w ataku jest koźwa kotem (jeszcze jak by mu to powiedzieć i pozwolić na wszystko). Tylko że to musi trener zobaczyć i sprowadzićobrońce. Bo to troche tak jakby z komara robić obrońce.
1
@sevs teraz to ten z Atari chyba już został tylko
1
@norbi77 no był dziś zajebisty fakt
1
@fart jak byśmy byli lepsi to byśmy wygrali. tyle w temacie. Nie wystarczy graćlepiej w piłke przez 60 minut i później dostać wylewu bo kóźwa dajemy rade rade z realem
1
@jacobFCB przy tym sędzinie to prędzej Gavi miał by czerwo w pierwszych 15 minutach
0
Komentarz usunięty
1
Teraz to ja mam zagwozdkę czy bardziej nam sezon zjebał Xavi czy nasze pompowane (przez nas dla jasności) "gwiazdy". Umówmy się zesrał się Araujo Pedri i Cancelo w najważniejszych momentach i to powinno wybrzmieć.
0
błędy indywidualne dziś Pedri i Cancelo ... dziękujęmy. Wcześniej Araujo. Dzieki za skończenie sezonu. Może jednak czas się pozbyć co po niektórych i spróbować z innymi.
1
Przynajmniej Xaviego pogonią.
0
@FCB_dimiC dal tyko naszemu
0
Jebany sato grado. W takich sytuacjach obaj gracze dostają żółtko. Co za huj jebany !!!!!
1
@Hawajczyk soto grado ...... ja sie nei dziwie
1
@Pedri16Future gdyby to ojebali białych w taki sposób z gola w elclassico to zaraz kasa by sie znalazła.
4
złote chłopaki. Najlepsze że nasze nie kupowane !!!!
0
@ngif o tym samym pomyślałem