0

Zastanawia mnie czemu Laliga na FCB wrzuca short cut najlepszych bramek jakie Real nam wsadzał ostatnio tuż przed El classico

https://www.facebook.com/watch?v=296079753585721

Ja pierdole z takiego kórwi dołka to my powinniśmy się wypisać tak jakby nie mogli zareklamować meczu za akcjami z obydwu drużyn ? (katalońce i tak mają ambicje niepodległościowe - może czas ponapierdalać troche PSG we Francji)

4

Troche robi się z tego epopeja. Gundo miał racje, tym bardziej że Urus coś palnął że nie czuje sie winnym porażki i takie są warunki meczu. Dla jasności uwielbiam Araujo ale noż kórwa zawalił i wypadało by to przyznać. Powinien pamiętać że swoją głupotą (mimo dobrych chęci) zjebał marzenia nie tylko kibicom ale i kolegom z drużyny. Oby sie ogarnął bo nie podoba mi się to jak się miga od odpowiedzialności. Może jednak Bayern wszedł za mocno ? ......

1

@Comentateiro "Nigdzie nie napisałem, że nie czytałem "Potopu". Człowieku, Ty nawet prostego wpisu po polsku nie rozumiesz."

Przecież ty nie zrozumiałeś tego co ja do ciebie napisałem i mi zarzucasz niezrozumienie XD

"Nie rób z siebie ofiary - sam napisałeś że oglądałeś potop nie że czytałeś - oglądałeś."

Czy ja ci w tym zdaniu zarzucam że nie przeczytałeś potopu ??? XD
OMG ciągle piszesz o tej swojej inteligencji a orasz się co chwila.

3

Xavi nie zostanie. Zdziwiłbym, się gdyby przy braku jakiegokolwiek trofeum zaczął odkręcać swoje słowa.

1

@Comentateiro "Cofnij się do początków rozmowy. To kolega @pluszek próbował ze mnie zrobić idiotę, który nie czyta książek. "

Nie rób z siebie ofiary - sam napisałeś że oglądałeś potop nie że czytałeś - oglądałeś.

Więc nikt z Ciebie idioty tu nie robi poza tobą samym .... kontynuuj pls :)


1

i ten fuckers ....

17

@Comentateiro Chciałeś się pochwalić ile to "wciągasz" książek. wyszło ze kolega cie przebił to teraz pitolisz że nie masz tyle czasu ... i próbujesz mu umniejszać jakimiś insynuacjami kim jest. Słabe to. A może jest właścicielem firmy którą tak poustawiał że już nie musi za dużo pracować ? Z twoja inteligencją musisz przynajmniej podejrzewać że jest taka możliwość.

4

Problem z Realem jest taki że nawet jak uj grają to przeciwnicy dostają pierdolca i nie trafiają w piłke w bramke ogólnie zapominają jak sie wygrywa. Ja nie wiem skąd to sie bierze.

0

@A4ron i musowo czerwien dla ogrodnika

6

@pluszek jeden nie czyta drugi nie pisze XD

1

Ten alwarez nie wygląda zbyt pewnie

0

Hej Jude zjebie karnego ???

1

Ten Doku z city niezły dzikus

3

Zara sreal jakiegoś farfocla wciśnie

0

Ja to w szoku jestem że teraz "kibice" wywalają Araujo Cancelo FDJ. no spoko tylko typy kto za nich ? Mozne inaczej ... Cubarsi jeszcze nie jest lepszy od Urusa który jest cały czas jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji (Bayern jakbyśmy mu pozwolili wziołby go za gruby hajs z pocałowaniem ręki a to skąpcy są) a na skrzydle obrony to my już dawno nie mieliśmy takiego dobrego grajka jak Cancelo. FDJ ? cały czas trrzyma poziom moim zdaniem. Ogarnijcie się ludzie. To był po prostu jeden błąd. Xavi jak by był klopem to by to tak poustawiał że nawet bez Urusa tego nie wypuścił - no ale nie jest prawda ?

0

@Murazor no sporo razy mu dupe ratował ... raz zepsół i już płacz nad tym że Xavi nie bęzie dalej się uczyć trenerki w Barcelonie

6

Araujo jest takim przekotem - tyle raz robił nam wyniki że grzechem byłoby teraz zero jedynkowo go krytykować. Trudno - takie wpadki przydarzają sie nawet najlepszym. Oby wyciągnął z tego lekcje bo ja chce go tutaj widzieć do końca kariery mądrzejszego o tą sytuację.

1

"Jak pisze AS, Gündoğan otworzył puszkę Pandory" .... jak pisze AS :) Oni akurat bardzo by chcieli aby u nas piłkarze się kłócili.

0

@Pawlak1992 Marqueza na pol roku a później Klopa. To jedyna opcja by uratować tych młodych zdolnych chłopaków i nie zniszczyć im kariery ujiwym trenerem (następnym z kolei).

0

@Xpert77 może w tym wypadku warto było po prostu pominąć temat

1

@sliwa92 A ja mam wręcz odwrotne wrażenie. Teraz naszym to lotto i zagrają koncert.

1

Wczoraj jak sędzia odpalił Araujo (a w zasadzie Urus sam się wywalił) przestałem oglądać :(. Wiedziałem że PSG nas dojedzie i będzie to smutny dla Barcy wieczór. Oni od początku cisneli bardzo mocno ale było widać że to wytrzymamy (z całą obroną oczywiście) i ich dojedziemy później, tym bardziej że strzeliliśmy bramke i już morale im zaczynało siadać. Bardzo przykry dzień. Nie winie urusa (ciężko podjąć właściwą decyzje w ułamku sekundy a i ta ręka to było takie 50% - nie każdy by to gwizdnął) nie winie sędziego - miał prawo. Słowa LE że i tak by wygrali jak byśmy grali w 11 są żenujące tym bardziej że był naszym trenerem i podobno jest cule. Jego PSG miało mega farta i uciekło z pod topora - nie powinien na tym budować retoryki wielkości swojego zespołu. Dla Araujo to naprawde ciężka lekcja ale dlatego na pewno ją zapamięta i będzie lepszym obrońcą. Mamy młodych szczeniaków w składzie którzy już teraz walczyli jak równy z równym - ten zespół jeszcze będzie wilki. Mieliśmy tym razem tylko pecha - to nie jest żadna kompromitacja. Skompromitował to się LE swoim tekstem po meczu.

0

@Davvd oby .....

0

najgorzej .... to już lepiej chyba było dostać brame

0

to nie na moje nerwy .....

0

@qbuteq XD dokłądnie !!!!

13

Iza jeszcze się za głowe trzyma po szoku że można z fikoła ich porobić czy już odpuściło ? Jakie to było słabe to chyba tylko oni wiedzą. a na peweno iza. Grali hujowo przegrali. zenująco zachowywali się na boisku i po meczu widać im to zostało .... Niech telewizje założą jak białe szmaty z błedami tylko na ich niekożyść. będą mogli się moralnie leczyć po ujowych meczach

25

Sergi jest idealnym zmiennikiem. My powinniśmy się pozbywać takich asów jak Oriol

0

Straszne pajace w yym cadizie graja

0

@tristan87 co to jakiś puchar króla z 4 ligowcem że taki skład wystawia ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?