sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas oby jakieś lajtowe sytuacje. Bo chłop co ma w nodze i robi tym róznice to poezja. Szkoda by było to stracić.
1
Komentarz usunięty
2
TO było bardzo ważne zwycięstwo. CHłopaki grali w bardzo okrojonym składzie a być może ojebali 3 do 0 swojego przeciwnika z półfinału LM. Atletico prawdopodobnie poradzi sobie BD. U nas mogą być ciężary ale ten mecz dodał skrzydeł
0
@AlexDark00 gościu idz już spac. Lewy zgrał dziś zajebisty mecz. Ty kibicujesz na pewno Barcelonie ? Bo skupiasz się na lewym (negatywnie) jakbyś miał hemoroidy jakieś.
0
@Pinek5 wypierdalają go z boiska częściej niż naszych piłkarzy. Tak jestem poważny czego nie można powiedzieć o Xavim.
0
@mekston tyle zę geniusza już na ławce nie ma no chyba że to było wkalkulowane
1
@michal199500hehe . Zobaczymy ale najgorsze w tym meczu będzie (oprócz sędziego) nasz trener.
0
Sędzia jest ujowy w obie strony w miare po równo Simeone jednak umie pomóc drużynie i nie robić z siebie pajaca czego nie można powiedzieć o trawniku bo ten już raczej nie pomoże chyba że przez telefon. Tym bardziej idiotyczne jest jego gotowanie bo prowadzimy
0
@jacobFCB Masakra z ty "trenejro"
1
@Transu96 Jak zwykle ulało mu sie i go wyebali z boiska. Porażka
0
@SkN do druzyny absolutnie nie ale parodysta na ławce dostaje kartke za kartką. Jak on ma ich prowadzic ? Jak nie potrafi ogarnać samego siebie ? Sędzia jest hujowy w obie strony a jednak Simeone sobie z tym radzi
0
@La Pulgaa akurat nie trafiłeś.
0
Xavi to jednak porażka jest. Mega ważny mecz a ten kóźwa opuszcza drużyne bo ciśnienia mu bania nie trzyma.
0
@qbuteq ale jak Bayern robił podchody to jednak chłopakowi gruntu zaczeło brakoać w meczach ;) słowa słowa zobaczymy jak sie to skończy
2
Jaki to musi być prze....uj skoro kibice na innych meczach o nim nadają. XD
2
Jak opierdzielimy PSG a Yamal strzeli gola to szejk zapłaci kaluzule XD
0
@lucca87 Jak pchniemy PSG to finał całkiem realny. Z Atletico umiemy grać bo ich znamy a BB podobno najsłabsza w tej edycji
0
@calibar no ale tutaj jest mowa przede wszystkim o samochodach. Możesz być w plecy 500 tysi albo 500 zł jak dobry sprzęt kupisz na zakrapiane wypady
0
E noo legancko tego. Jakby sie udało pchnąć Arabów to jest realna szansa na finał.
0
@Bobo25 no i gitara
1
Drugi mecz u siebie ?
2
@draxidox ten przepis jest glupi jak ludzie rzadzacy tym krajem . Bogatsi kupią sobie auta za 1000 na te okazje i będą stratni smieszne pieniądze. Popieram ostre kary ale niech będą logiczne. Np. 100 tys grzywny dla każdego i pozamiatane. Jak dla mnie to łapy im die kleją do cudzej wlanosci po prostu. Albo jest to jeszcze jeden kroczek w celu wykończenia prywatnej motoryzacji bo teraz zielony ład i wszystko na wyporzyczenie i elektryczne ma być.
1
@Barcasub Bruce Willis, Tom Cruise, Keanu Reevs, Kurt Russel
0
@Barca2022 być moze ale jakoś mam wrażenie ze z nimi poszło by nam najlepiej
3
Ja bym chiał Bayern. Teraz jest idealny moment aby się odgryźć. Tuchel troche nie ogarnia i to już nie jest tak mocna ekipa
0
Panowie mam pytanko. Na La bambie pewnie ktoś będzie wiedział. Chodzi o licytacje na Ebayu. Widnieje kwota (ktoś tyle dał) powiedzmy 20 Euro. To jeśli chce przebić i daje 25 i nic się nie dzieje tzn przebicie jest nieudane to znaczy że ten ktoś dał maksymalną ofertę większą od 25 Euro? Co za tym idzie jesli tak faktycznie jest to czy jego oferta nie powinna podskoczyć do 26 Euro po mojej nieudanej próbie podbicia do 25 ( miałem taki przypadek i kwota oponenta cały czas była 20 Euro i nie mogłem przebić). Dawałem 3 Próby na 23, 25 , 27. były nieudane i koleś kupił za 20. Czy nie powinien był kupić za 28 Skoro ktoś dawał 27 ?
5
@macio_944 pozamiatałeś chłopaka XD ... a w ogóle to Yamal jest stary XD
1
Dobra cubarsi nagroda nagrodą a teraz do domu robić pracę domową jutro rano do szkoły trza iść.
2
Prezio odpala cygaro kilkanaście balonów weszło;) jak w biznesach lipa to trza robić.
4
Fermin cubarsi yamal gavi pedri font balde. Ale się młodzieży doczekaliśmy.... toż to już prawie cala jedenastka