sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Imprezę nocna przed hotelem powinni nasi zorganizować. Tak jak oni.
0
@Emhyr "przyłożył pięść do mojej twarzy" Tiaaa ostatnio wszyscy widzieli co z pięsciami wyczynia piękny więc musi wyjść jakiś news z dupy o Messim dla równowagi XD
0
@Safrani ty chyba rzadko kojarzysz jego kłamstwa co ? :) Przecież ta jego obietnica już jest wiralem na internetach
6
@Safrani czekaj przecież donek jednym posunięciem obniży paliwo o 2 zeta. Mówił że to żaden problem i wie jak to działa i się to robi. Więc luuuuzik.
0
@Rifek Powiedział bym że to zmienia postać rzeczy ... no ale chyba na gorsze ;)
0
Co za kutafon je .... ny. Ja rozumiem wkórw na kogoś kto prowokuje i na to zasługuje (poniekąd) ale Yamal to jest dzieciak - nie wyszedł mu mecz po prostu i to chyba dopiero pierwszy w dorosłej piłce. Nie robi nic za co można by było go obrażać.
2
niewygodne pytanie do Tuska XD
Pani od PR w tle pozamiatała XD
https://www.facebook.com/watch?v=719918443383220
.... to kto może chodzić na te konferencje ? tylko Ci z właściwymi pytaniami ?? XD
Pozdrawiam wyborców PO ;)
0
@Donio a jak wygramy LM ?
1
Wrócili FDJ i Pedri jak dociągną do rewanżu to będzie cacy.
0
Czemu raphe zdjął? On dzisiaj jest w gazie!!!!!
0
@ryzy21 Real Madryt też sie podnosi. Niestety my jesteśmy zjebami w tym aspekcie już od baaaaardo dawna. Jeszcze jak Messi był to juz to mieliśmy.
0
Kurde ale na dpm to Duńczyk powinien być raczej niż Sergi (z całym szacunkiem do kapitana)
3
@MesQueUnClub_87 było spytać czy som szkoła podstawowa cała ?
2
Czy oni się tak darli w studio jak city strzelało?
5
Ten znowu się odpalił
1
Jeeeeest !!!! Ahahaha
1
Ale Foden zamknął japska komentatorom. Przez moment byka wręcz nizreczna cisza XD
0
@MOLESTA jaki z ciebie slepiec ... głowa mała. Po robiło to już jak PIs raczkowało XD
3
@IrekPOL ludzie szybko ogarneli zą emega ujowy pis bije na głowe kłamce tuska. Donald za długo u nas nie pociągnie ... i dobrze. Oby tylko Pis tego znowu nie przejął
31
To poniekąd tłumaczy że teraz Vini robi co chce na boisku. Może obrażać sędziów, prowokować, przewracać przeciwników łapkami. Co mu zrobią ? jak spróbują to meczu Realu już nie powąchąją. Tam mają przecież sędziować tylko "właściwi" sędziowie.
0
@RosjaninBut Ciekawe czy oni tak zawsze mieli. ... bo z takim podejsciem do innych nacji to można sobie wrogów narobić (II wojna światowa). Oczywiście Hitler to czyste zło i z tym nie ma co dyskutować. Jestem przekonany że oni to zrobili celowo bo chcą ich zagłodzić. Teraz każda organizacji niosąca pomoc będzie się bała im wysłać żywność.
5
ambasador izraela nieźle mnie pod....wił w kanale zero u Mazurka tym że nie przeszło mu słowo przepraszam przez gębę za to odjebali. Co to za naród jest to ja nie mam pytań. Zadufani w sobie patrzący na wszystkich z góry. Jeszcze podobno Mazurek dostał zjeby od niego po programie że zadawał mu niewygodne pytania. poziom ruskiego ambasadora albo i jeszcze bardzie w szambie umoczony. Powinna pójść jakaś oficjalna nota o zmiane tego człowieka z braku szacunku do naszego kraju.
5
@IronSanHybrid Drugi policjant zgarnął oskara według mnie za tą role ;P
3
na 10 to kązdy powinien poczekać z 5 lat z urzędu.
1
@Linghunter88 tego dotyczy post ale nie kumają.
0
@Bobo25 przestan juz się pogrążać. Nie rozumiesz. Trudno. Ale powiem Ci czego oczekuje ... człowieku. Że UE teraz będzie prowadzić przynajmniej tak mocna kampanie medialna humanitarna i będą wspierać tych ludzi jak pierdola o CO2. Bo to się nie wydarzyło w czasie przeszłym jak piszesz. To trwa. A nasz rząd i UE boi się odezwac za to w modzie jest wypychanie Polski do wojny o najważniejszy kraj obecnie na świecie i pieprzenie o CO2
0
@Bobo25 dalej nie rozumiesz ... trudno. US też II wojna światowa dotyczyła bezposrednio.
4
@Bobo25 ty naprawdę nie rozumiesz co ? Chodzi o to co dla ludzi jest priorytetem. Podczas 2 wojny światowej jakoś mogli zajść się Hitlerem i obozami zagłady. Teraz ważniejsze jest abyś jeździł elektrykiem.
1
wystarczyły 3 tygodnie .... Pewnie zabrali kilka fur bananowym dzieciakom władzy ;)
https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/rz%C4%85d-wycofuje-si%C4%99-z-nowych-przepis%C3%B3w-obowi%C4%85zywa%C5%82y-zaledwie-trzy-tygodnie/ar-BB1l08eK?ocid=msedgntp&cvid=464fd141a881485caf5b9b9333e9d217&ei=72
0
@zaky274 vini to przykład powinien brać z ameby wyjętej z kałurzy,