sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oriol z asysta prawie.
3
Pięknie stadion żyje ¡!!!!!!
5
Roberto .... trza sypac głowę popiołem pany
3
Felix jeszcze się z ławy nie podniósł XD
0
To że Romeu jest mega cienki to nie znaczy że powinniśmy po nim jechać. Ktoś go wpuszcza na boisko w koncu
0
@krol211 to vo zwykle nie umie grac
0
Romeu ... to nie jego wina tylko xavego
0
Ta jedna decyzja Xavi roz.....al środek
0
Jprdl Romeu i Roberto po kontuzji. No lepiej nie mogl bybrac xavinieta
3
@Culer9002 W sumie lepiej mu to niedotykanie niż dotykanie wychodzi więc troche prawdy jest ;P
16
Białych dupa piecze bo ze swięca szukać u nich takiej perły
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ytari jak go tam nie było to była rzeź niewiniątek więc na pewno na plus. Szału nie ma ale nie ma dramatu (a był wcześniej)
1
@Criss18Barca Ludzie mają taką naturę. Zawsze mieli i zawsze będą mieć. Nie ważne w jakie piórka ideologii czy też płaszczyki moralności się ustroją. Od Cesarstwa Rzymskiego już pamiętamy walki gladiatorów krew pot i łzy. Teraz to jest po prostu miękka tego opcja. Ale jakby było to możliwe to chlastali by sie dla kasy na śmierc i życie i odbiorców by nie brakowało. Ja tego nie oglądam jakoś specjalnie by czekać czy wykupywać dostęp w TV ale lubie popatrzeć na powtórki. Tak mnie te Murańskie i Najamany wkórwiają w mediach że jak któryś ma dostać wpierdol to z chęcią zerkne. I tak ujj z tego wychodzi bo jeden i drugi z obsranymi gaciami tylko czekają co by sie położyć skończyć i dostać hajs. więc to nie to samo co kiedyś. Z chęcia zobaczyłbym jak jeden zajebał drugiego w sumie ;) To są mega idioci bazujący na domenie swojego zidiocenia. Rozsiewają w mediach wulgaryzm przemoc i chamstwo więc powinni tak samo to w tych walkach przyjmować na klate. ... no ale lepiej się położyć i zbłaźnić po raz setny ludzie i tak się nabiorą na następną walke (zupełnie jak z polityką XD)
0
Szkoda ze dopiero teraz jak już przepadł pk i jesteśmy w dupie z liga. Sie obudzili pod koniec sezonu.jeszcze sie tym chwali
0
@Ytari ja w sumie też i ostro mnie to zadziwia jak do tego podchodzą.
0
@michal26 sporo jest piłkarzy których można opchnać z zyskiem ale akurat od tych najmłodszych a w szczególności Lamina to bym trzymał łapy z daleka. Wiem ... Messim nie będzie pewnie ale i tak to co on robi w tym wieku to jest niebywałe Nasze orły skłądające się z wyjadaczy przez 90 minut napierają i ujj z tego wychodzi a chłopaczyna 17 lat pizdnie tak że bramkarz odporwadza piłe wzrokiem .... i to nie jest fart!!!! Moim zdaniem on akurat jest ostatni na sprzedaż.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ytari Oni wcześniej z nich nie korzystali w ogóle (od momentu złotej ery oczywiście). Teraz są zmuszeni - okazuje się że tam sreberka biegają i zaczynają myśleć
0
jaką on ma klauzule ? ... skoro pieniądze nie grają roli ? Zrobili mu już miliard w papierach ?
23
"Wszyscy muszą zmienić swoje podejście do Viníciusa" . TO nie Viniciusz musie zmienić swoje podejscie tylko wszyscy. No ładnie się tam klepa odkleiła pod kopułą.
0
@Arden ile lat wtedy mieli ?
8
Kliki się zgadzają ?
0
@Arden słuchaj ja nie wiem jak oni byli wprowadzani w wieku 16-17 lat w dorosłą piłke. Podejrzewam że szału nie mieli. Przecież teraz to nie jest porównanie do Yamala. Ich moim zdaniem ktoś poprowadził dobrze bo sąw tym miejscu w którym są.
0
@Arden no właśnie moim zdanie on powinien wchodzić na ogony (30-15 min) i graćz lepszymi od siebie. takie moje zdanie. TO jest wprowadzanie dziacka do składu a nie granie nim 90 minut i od niego zalerzą punkty !!! Messi w tym wieku nie grał chyba jeszcze w pierwszej Barcelonie a i tak go oszczędzali.
0
@mekston on powinien być otoczony graczami lepszymi od siebie a nie jest. Messi miał swoich nauczycieli on Yamal raczej pokazuje innym jak grać. To nie tak powinno wyglądać. Ja bardzo ciesze sie że jest kozakiem ale mimo wysztko ....
0
@mekston on nie ma się od kogo uczyć. można zamkać. bo ta dyskusija siędo tego sprowadza. Messi miał Busiego (i Toure) Yamal ma Romeu tak dla kontrastu
0
@partymaker oczywiście że jest. dzieciaka dali na główna flanke Barcy - zasłużenie ale na boga on jest najlepszy (prawie w drużynie) Messi miał swoich mentorów na boisku którzy jeszcze sporo czasu pokazywali mu na czym polega piłka
0
@Arden nie rozumiesz ... nieważne
0
@mekston "To co robi i tak przerasta nasze oczekiwania." i to jest przekleństwo bo jest lepszy od kolegów którzy powinni go wprowadzać i pokazywać mu coś tak jak wprowadzanny był Messi. Dlatego pisze że samą grą on tu się po prostu nie rozwija