sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
liczyłem troche na Athletic Bilbao no ale trudno sami sobie tego blanta ukręciliśmy w tym sezonie.
0
@PatrykBarca bardzo dobrze powiedzianie
0
@Emhyr to jest tzw. gamechanger mimo wszytko ;)
0
Komentarz usunięty
0
dobrze ze to wygraliśmy bo LP taki fart miało że az oczy bolały ... oczywiście biore pod uwage kiksy jakie nasi robili
0
Jakiego farta na to łas palmas dziś to niepojęte jest
4
Buffon w Interze Miami. Oni tam po malu robią druzyne "Europe all stars". Szkoda tylko że....dziadków ;)
9
Nie no po co się rozdrabniać. Przywrócić kare śmierci i na szafot z nim. btw laska jakby miała odrobine rozumu w głowie to by to powstrzymała ale widać że chyba już ją "organizacje" ogarneły.
1
W sumie piękny obrazek teraz
0
Dawać orly do Barcy !!!!!! XD
2
Szpaku z tym tekstem czy to jest ta akcja juz jest irytujacy
2
@Romario87 bo to by był już hejt
0
Chołownia byłby dumny ....
2
A jak wróci to dalej ma t dyche czy juz nie ?
0
@Herbert w sumie podsumowanie jego czerwonej kartki ....
0
@Greenalley pewnie mamy zaległe pensja do spłat (jak Messi czy inni którzy to nam rozłożyli)
1
Mbappe to jakaś patologia jest. Ciekawe czy utrzyma tą pensje w Realu
1
@Rastafarnianin Oni go tam szanują w przeciwieństwie do La połowy La bamby ;)
4
@Arden zbiorowy to już ostra jazda. Recydywa pełna geba
2
@P33ck jeden z lepszych aktorów dla mnie to topka obok De Niro i Ala Pacino. Zajebisty szczególnie w rolach złych charakterow
1
@Explode tiaa oszustwo. Niepotrzebnie podałem te dane. :(
0
Heja sprzedawał ktoś przez matketplace na fcb coś. Łaska się do mnie odezwała że chce kupić jakieś fanty które wystawiłem i że płatność przed wysyłka i że zamówi kuriera inpostem. Chciala maila i telefon. Dałem bo w sumie takie dane do przesyłek są potrzebne. Ale nam jakieś obawy. Kurier niby ma się teraz skontaktować. Nie chce się naciąć kurde
3
Znając starego Neymara to odsetki będą srogie XD
1
@Ares! Juz kiedyś byla taka sytuacja. Jak die skończyło wszyscy chyba pamiętamy. ;)
0
za 10 lat ... a to żartowniś XD
15
oni doskonale wiedzą że mają dzbana który prowokuje wszystkich z sędziami przede wszystkim. Zapewne wymyślili sobie że jak zrobią propagandę nagonki na idiote plus rasizm to sedziowie będą się bać reagować na jego zaczepki pyskowanie i prowokacje. Ciekawe jak to się skończy.
0
Nawet piłkarze mają z niego beke omg.
0
Najgorsze ewidentenie słaba głowa Xaviego !!!!! Jeśli już udało mu sie to poukładać to sam musiał sie zagotować (jak zwykle) już sie przyzwyczaiłem ze nasze mecze prowadzi jego brat!!! To nie jest trener na ten zespół.
7
Fermin to moim zdaniem już jest bardzo mocny kanydat na 1 jedenastke w pomocy. To co go wyróznia to intuicja do zdobywania przestrzeni co za tym idzie często strzela bramy. To dla nas jest jak lekarstwo. Szczerze może nie za FDJ ale z Pedrim to już spokojnie może walczyć o ten 1 skład. Złoty chłopak. 2 baaardzo ważne bramy w takich meczach ? no trzeba zauważyć po prostu.
34
Oby nic bardzo złego. takie sprawy są gorsze od fizycznych kontuzji.