0

Rowiński i niezły mem

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2187825228082174&set=gm.1241860390555925&idorvanity=447631186645520

troche przykro uwielbiałem go ale humor będzie z nim jak moc w Gwiezdnych Wojnach na wieki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fart "ale jakie argumenty? jedni rzadzili 8 lat a drudzy 8 miesięcy. Skończa się rzady to pogadamy." PO też tyle rządzio i jakoś ludzie zapomnieli jaka to partia.

1

@FabianekMrozek "PiS do Covidu jakoś sobie radził, ale od tego czasu kraj prawie zniszczyli" byli mocno do tego popychani kolegami wyższego szczabla z Brukseli i robili to z ręka w ręka w głosowaniach z ... PO ;). Wszystko co miało niszczyć Polaka i jego biznesy wspólnie z Tuskolandią wznosili na podium i wykonywali ... ba media im pomagały. TO jest niesamowite jakie to są zjebane partie. PIS jeszcze troche chciał pomagać biedocie (sporo dali emerytom i chwałą im za to) ale Tusk to już będzie jechał po całości po wszystkich.

2

@_Specjalista Ale Cie napadli ... fanatycy UE :)

0

Napompowali dzieciaka ze mu trochę chyba odbiło po tym transwerze. I mysli ze jest drugim Neymarem i ma zbawić Barcę. Gdyby był mądrzejszy to spróbował by na wyporzyczeniu albo faktycznie go sprzedać ale teraz to że strata by było pewnie. On kompletnie się nie odnajdywał w tej drużynie. Xaviemu się nie dziwie. Niech Flick go epiej przeanalizuje bo go zmarnuja do końca.

1

Czytam komentarze ile on zarabia ijestem przerażony że ktoś mu tyle dał w tym wieku. Toz to gówniak był niesprawdzony dobrze

0

@gaviypedri68 wszyscy grac jednoczesnie nie będą. Jest jeszcze FDJ i potrzeba prawdziwego DP (ewentualnie Christensena) gdzie tu więc żarty ??

0

@Comentateiro To była czysta kiełba wyborcza Tuska ... dajże Pan spokój poważniejsze obietnice udupił w zarodku po wygranej. ... taki ich żarcik a może ktos sie da nabrać i chyba sporo jak widać dało (rozdawnictwo w modzie wiec co tam hulaj dusza piekła nie ma wyborcy uśmiechnięci marsze miliona serc !!) XD. Przecież oni teraz wiek emerytalny przedłużają ... nie gryzie ci sie to w logice i oczekiwaniach ??? ;). Jakby rudy poszedł po całości to i uśmiechnięci by w soboty z musu do pracy musieli iśc bo ... trzeba dług odrabić a już po wyborach. dziwna rozkmina ;)

0

@MesQueUnClub96 Niech sie chajtają. To ułatwi im życie ale nie powinno być adopcji przez pary homoseksualne.

0

Gavi do rotacji w pomocy z Padrim/Gundo natomiast mus to nowy PD. reszta w miare ok chociaż Canelo mimo słabej końcówki zjada Balde na ten moment pod wieloma względami więc tutaj to też troche na wysost. No i Nico ... ja wolałbym się jednak skupić na PD bo jest Rapha któy być może u Flicka skoczy na wyższy poziom. Od Bidy CHristensena przerobić bo chłop ewidentnie daje znaki że się odnajdzie na PD ogólnie to bardzo mi sie podobał na tej pozycji i nie widziałem u niego braków ale jestem laik więc pewnie jakieś były.

0

@Homeopata8989 tiaaa na pewno przez to poleciał XD. w Polsce dośc kłamliwie tłumaczy się hiszpańskie artykuły odkąd gra tam Polak Rodak

0

@Arden sędziowie sędziujoo pod real. ;P

9

@MeAndSwan wk.... iał po meczach (pzregranych) na koferencjach ale tutaj go rozumiem. Nie zagrali z nim fajnie.

0

@Barcasub u nas są pato walki półmózgów z YT więc wiesz .... ;)

0

@BartqRKO ok. zwracam wam honor - nie czuje tego po prostu. ;) ... ale moze dzięki wam się zinteresuje głebiej :)

0

@zadafcb ok jeśli was uraziłem to przepraszam nie siedzę może tak głeboko w tym temacie by ogarniaćte niuanse. jeśli jestr coś w tym co jara (domyslam się że historie waśni tych wojowników + to ze nie wiecie jak to sie skończy ) to przepraszam ale to mimo wszystko dość cięzkie dla europejczyka ... tak myślę . To jest bardzo amerykańskie i płytkie moim zdaniem - nie chce nikogo urazić bo sam się jaram płytkimi rzeczami czesto wieć nie bijcie pls ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawlak1992 spoko no fajnie to wygląda ale dalej z tyłu głowy jest ustawka ... to troche zabija klimat nie sądzisz ? Oglądasz film i nie wiesz jak sie skończy a tutaj w sumie chyba wiesz ??? czy sie myle bo może tu jest pies pogrzebany ?

0

@Pawlak1992 rocky był bardziej realistyczny niż te walki ... wiem to jest odpowiedź dość subiektywna ale jednak jestem pewien swojego odczucia

0

@zadafcb rozumiem ale noo ale nigdy nie widziałem realistycznej walki w tym cyrku. Zawsze widać że lepa jest kilka centymetrów obok ryja a upadki są przebarwione a realistyczne filmy wynikacjące z kunsztu aktora są bardzo często na ekranie

0

@zadafcb hmm. coś w tym jest ale to jest ogólnie udawane ciosy i wszystko. Nie rozumiem po prostu gdzie tu jest nawet miejsce na aktorstwo jeśli już przyjąć tą ścieżkę oceniania. Poza tym kunszt aktora jest oceniany i to jest miarodajne. Jaką miarą oceniasz takie pokazy ? W sumie zawsze mnie to interesowało co ludzi w tym jar więc czekam z niecierpliwoscią na odpowiedź ;)

0

@zadafcb to już chyba freek fighty youtuberów są bardziej ambitne. Serio jeśli walka jest ustawiona od samego początku to czym się jaracie ? serio pytam co was w tym jara skoro wygranego ustawia talewizja czy tam inne grubasy z hajsem w kieszeniach ?

12

Brawo laski !!!! Panowie brać przykład i za ciosem next sezon !!!

1

lizanie jajec ... ok jeden najlepszy drugi muszi zostać

1

@dawidlampa Xavi totalnie nie ogarniał w jakim stylu grał Robert i jak ogarniał te sukcesy. on nie wiedział co zn im z robić .... gorący kartofel to był dla niego

1

@[Oli] "że to rozpasany duch niegdysiejszej świetności" bardzo trafne stwierdzenie :)

2

@Elvisek no bez jaj przegrywał ważne mecze a jego wypowiedzi nie napawały do dumy jednak.

0

Lewy bardzo ładnie napisał ... czyżby żona ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?