sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rowiński i niezły mem
https://www.facebook.com/photo/?fbid=2187825228082174&set=gm.1241860390555925&idorvanity=447631186645520
troche przykro uwielbiałem go ale humor będzie z nim jak moc w Gwiezdnych Wojnach na wieki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fart "ale jakie argumenty? jedni rzadzili 8 lat a drudzy 8 miesięcy. Skończa się rzady to pogadamy." PO też tyle rządzio i jakoś ludzie zapomnieli jaka to partia.
1
@FabianekMrozek "PiS do Covidu jakoś sobie radził, ale od tego czasu kraj prawie zniszczyli" byli mocno do tego popychani kolegami wyższego szczabla z Brukseli i robili to z ręka w ręka w głosowaniach z ... PO ;). Wszystko co miało niszczyć Polaka i jego biznesy wspólnie z Tuskolandią wznosili na podium i wykonywali ... ba media im pomagały. TO jest niesamowite jakie to są zjebane partie. PIS jeszcze troche chciał pomagać biedocie (sporo dali emerytom i chwałą im za to) ale Tusk to już będzie jechał po całości po wszystkich.
2
@_Specjalista Ale Cie napadli ... fanatycy UE :)
0
Napompowali dzieciaka ze mu trochę chyba odbiło po tym transwerze. I mysli ze jest drugim Neymarem i ma zbawić Barcę. Gdyby był mądrzejszy to spróbował by na wyporzyczeniu albo faktycznie go sprzedać ale teraz to że strata by było pewnie. On kompletnie się nie odnajdywał w tej drużynie. Xaviemu się nie dziwie. Niech Flick go epiej przeanalizuje bo go zmarnuja do końca.
1
Czytam komentarze ile on zarabia ijestem przerażony że ktoś mu tyle dał w tym wieku. Toz to gówniak był niesprawdzony dobrze
0
@gaviypedri68 wszyscy grac jednoczesnie nie będą. Jest jeszcze FDJ i potrzeba prawdziwego DP (ewentualnie Christensena) gdzie tu więc żarty ??
0
@Comentateiro To była czysta kiełba wyborcza Tuska ... dajże Pan spokój poważniejsze obietnice udupił w zarodku po wygranej. ... taki ich żarcik a może ktos sie da nabrać i chyba sporo jak widać dało (rozdawnictwo w modzie wiec co tam hulaj dusza piekła nie ma wyborcy uśmiechnięci marsze miliona serc !!) XD. Przecież oni teraz wiek emerytalny przedłużają ... nie gryzie ci sie to w logice i oczekiwaniach ??? ;). Jakby rudy poszedł po całości to i uśmiechnięci by w soboty z musu do pracy musieli iśc bo ... trzeba dług odrabić a już po wyborach. dziwna rozkmina ;)
0
@MesQueUnClub96 Niech sie chajtają. To ułatwi im życie ale nie powinno być adopcji przez pary homoseksualne.
0
Gavi do rotacji w pomocy z Padrim/Gundo natomiast mus to nowy PD. reszta w miare ok chociaż Canelo mimo słabej końcówki zjada Balde na ten moment pod wieloma względami więc tutaj to też troche na wysost. No i Nico ... ja wolałbym się jednak skupić na PD bo jest Rapha któy być może u Flicka skoczy na wyższy poziom. Od Bidy CHristensena przerobić bo chłop ewidentnie daje znaki że się odnajdzie na PD ogólnie to bardzo mi sie podobał na tej pozycji i nie widziałem u niego braków ale jestem laik więc pewnie jakieś były.
0
@Homeopata8989 tiaaa na pewno przez to poleciał XD. w Polsce dośc kłamliwie tłumaczy się hiszpańskie artykuły odkąd gra tam Polak Rodak
1
Polskie media to jednak stan umysłu .... juz wiadomo za co Xavi poleciał XD
https://www.msn.com/pl-pl/sport/other/media-ujawniaj%C4%85-co-o-lewandowskim-powiedzia%C5%82-xavi-za-to-wylecia%C5%82/ar-BB1neR53?ocid=msedgntp&cvid=c890798c642d4b9e9f8a45bf29b87c97&ei=18
0
@Arden sędziowie sędziujoo pod real. ;P
9
@MeAndSwan wk.... iał po meczach (pzregranych) na koferencjach ale tutaj go rozumiem. Nie zagrali z nim fajnie.
0
@Barcasub u nas są pato walki półmózgów z YT więc wiesz .... ;)
0
@BartqRKO ok. zwracam wam honor - nie czuje tego po prostu. ;) ... ale moze dzięki wam się zinteresuje głebiej :)
0
@zadafcb ok jeśli was uraziłem to przepraszam nie siedzę może tak głeboko w tym temacie by ogarniaćte niuanse. jeśli jestr coś w tym co jara (domyslam się że historie waśni tych wojowników + to ze nie wiecie jak to sie skończy ) to przepraszam ale to mimo wszystko dość cięzkie dla europejczyka ... tak myślę . To jest bardzo amerykańskie i płytkie moim zdaniem - nie chce nikogo urazić bo sam się jaram płytkimi rzeczami czesto wieć nie bijcie pls ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 spoko no fajnie to wygląda ale dalej z tyłu głowy jest ustawka ... to troche zabija klimat nie sądzisz ? Oglądasz film i nie wiesz jak sie skończy a tutaj w sumie chyba wiesz ??? czy sie myle bo może tu jest pies pogrzebany ?
0
@Pawlak1992 rocky był bardziej realistyczny niż te walki ... wiem to jest odpowiedź dość subiektywna ale jednak jestem pewien swojego odczucia
0
@zadafcb rozumiem ale noo ale nigdy nie widziałem realistycznej walki w tym cyrku. Zawsze widać że lepa jest kilka centymetrów obok ryja a upadki są przebarwione a realistyczne filmy wynikacjące z kunsztu aktora są bardzo często na ekranie
0
@zadafcb hmm. coś w tym jest ale to jest ogólnie udawane ciosy i wszystko. Nie rozumiem po prostu gdzie tu jest nawet miejsce na aktorstwo jeśli już przyjąć tą ścieżkę oceniania. Poza tym kunszt aktora jest oceniany i to jest miarodajne. Jaką miarą oceniasz takie pokazy ? W sumie zawsze mnie to interesowało co ludzi w tym jar więc czekam z niecierpliwoscią na odpowiedź ;)
0
@zadafcb to już chyba freek fighty youtuberów są bardziej ambitne. Serio jeśli walka jest ustawiona od samego początku to czym się jaracie ? serio pytam co was w tym jara skoro wygranego ustawia talewizja czy tam inne grubasy z hajsem w kieszeniach ?
12
Brawo laski !!!! Panowie brać przykład i za ciosem next sezon !!!
1
lizanie jajec ... ok jeden najlepszy drugi muszi zostać
1
@dawidlampa Xavi totalnie nie ogarniał w jakim stylu grał Robert i jak ogarniał te sukcesy. on nie wiedział co zn im z robić .... gorący kartofel to był dla niego
1
@[Oli] "że to rozpasany duch niegdysiejszej świetności" bardzo trafne stwierdzenie :)
2
@Elvisek no bez jaj przegrywał ważne mecze a jego wypowiedzi nie napawały do dumy jednak.
0
Lewy bardzo ładnie napisał ... czyżby żona ;P