sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax siebie chyba. Mówię z tak nie uważam a ty piszesz elaboraty że tak uważam. A zakopales sie juz w polowie tej dyskudji co kilka osob juz probowalo ci to wyjasniac. Jesteś fanatykiem
4
@pax jesteś chłopie niereformowalny. :)
1
@mesqueundumb no proszę dużo drużyn tylko nie Real vo za wstyd :)
7
@pax przyznałem tylko że Stankiewicz ma racjev w kłamstwie Tusk nie dorabiaj sobie narracji pod retoryce chlopir. Adios.
5
@pax szczerze ... nie wierzę wcale w te historie i wszystkie te potkniecia mnie bawią. A ty wijesz sie jak możesz aby to podtrzymać co też bawi :)
4
U nas też można znaleźc kilku co mają o przynajmniej jeden tryplet więcej niż real w całej swojej historii
2
@pax @Comentateiro Ojj sypie sie grubo narracja ale faktycznie ten Stankiewicz dobry jest XD, wrzuta z postu obok dzięki @Gaucho:
3
@pax bo uznali to za pomówienia? Byli pewni że są to kłamstwa i woleli skupic sie na kampanii ? Trzasku też nie wpiernicza się w procesy jakoś przed wyborami. Np że jego kampania jest opłacana z nielegalnych źródeł.... czemu nie wytoczył procesu ?
3
@YeastMoss myśle że jeszcze sięznajdzie kilku którzy mają wywalone (typu muran). Doskonale wiesz jak to jest ;)
5
@maroon Dobrze że kłamce wyprostował publicznie. W TVP pewnie tego nie ujrzysz ;) Muran mu świadkiem przecież XD
5
@Comentateiro który jak masz wyżej został sprawdzony skrupulatnie przez ABW. Te twoje dopiski (że niemoralny) to na podstawie kłamstw Tuska czu inne insynuacje na potrzeby kampani bonżura ?
4
@Comentateiro Oświadczenie ówczesnego szefa ABW sprzed godziny. Tusk znowu kłamał ? ojej:
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tusk-k%C5%82ama%C5%82-ws-po%C5%9Bwiadczenia-nawrockiego-mamy-o%C5%9Bwiadczenie-by%C5%82ego-szefa-abw/ar-AA1FAy2q?ocid=msedgntp&cvid=9a2d2030783c4ee8a3aafee531220b2e&ei=32
0
@Safrani to tym bardziej się zszokują jak zobaczą rolkę których teraz pełno się przewija i zestawia ze słowami Tuska a delikatnie mówiąc wyciągają co najlepsze z tego debila. Jeńców nie biorą. XD
21
Tusk chcąc pogrążyć Nawrota powołuje się na największego idiote polskiego podziemnego szamba Murana, którego nie da się lubić. Już chyba Najman jest nawet lepszy. Przecież ludzie dla zasady mu nie uwierzą i na przekór pójdą głosowac na Nawrota. Myślałem że karta po piwie Mentzena odwraca się na strone bonżura no ale wjechał roztrzęsiony jąkający sie Tusk na białym koniu XD i zaciągnął kurtyne. Coraz ciekawiej się robi
11
@Baros1990 ten średniak będzie ich gwałcił przez następne 15 lat .... przyzwyczają się ;P
1
@dzefrej234 pomijając wynik to meczycho to było największe widowisko w tym sezonie chyba w ogóle a nie tylko jesli chodzi o Barce
2
Jeśli tego młodzieńca wezmą a Wojtek przedłuży to MTS sam spierniczy. Wojtek cąły czas podkreśla że moze być rezerwowym a Niemiec na bank chce byc jedynką u nas lub gdziekolwiek indziej
2
Dla mnie meczycho z Interem (mimo odpadnięcia) było najlepszym widowiskem. Jak odpadać to tylko w takim stylu. Mecz pokazał że jesteśmy niezwykle groźni nie tracimy wiary i każdy musi teraz czuć respekt. Bez wyjątku. Interowi ciut pomógł sędzia + niesamowity mecz ich bramkarza. Do tego obrona Częstochowy, a i tak się przebijaliśmy. To naprawde żarło i widowisko przeszło by na bank do historii jak byśmy to pozytywnie dowieźli.
0
Ciekawe jakby to chodziło jak by był u nas razem z Messim.
2
@michal26 "Jednocześnie potwierdził, że na Trzaskowskiego nie zagłosuje. Bardzo subtelnie."
"no i co, że zasugerował, by nie głosować na Trzaska?"
Jedno i drugie to twoje słowa z jednej dyskusji. Możesz w sumie sam sobie odpowiedzieć a nie ślepo atakować obrażony jak dziecko. Idź głosuj na trzaska. Na złość mamie odmrożę sobie uszy. To właśnie osiagnal Slawek tym piwem
0
Ogólnie to chwalenie Peni mógł sobie darować. Mógł mu to w biurach powiedzieć. Kibice nei są idiotami.
2
szkoda że nie zdupczył żułfia. I tak jest nieźle
1
@michal26 " To ja się pytam, czemu nie wyjdzie Nawrocki i nie powie, że to normalny gest i że proponuje Mentzenowi analogiczne spotkanie"
bo to by było mega płytkie ? musisz to chyba widzieć.
"Dlatego pożegnałem p. Korwina, p. Brauna, etc.
Woleli dzielić naród i grać na siebie i nie wiadomo czyje interesy."
tak masz racje grali na siebie ale .... byli przynajmniej szczerzy a to sie w tym k...dołku w Polsce liczy nie uwarzasz ?
Mentzen popełnił błąd... ale na jego prezydenture już nie ma szans teraz jest ważne by nie zje....ć do końca wiesz o tym doskonale. Sam napisałeś (na początku ) że Mentzen delikanie zasugerował na kogo głosować (i w twoim przekonani nie był to Trzasku). WTF chłopie?
2
@michal26 zdajesz się być niezłym psychofanem Mentzena ... bez urazy. Gra tu idzie o coś więcej. Nawrot to też nie jest jakiś mój ideał prezydanta Polski. Jesteś mądrym gościem widze twoje wpisy ... doskonale wiesz co będzie jak Trzasku dostanie prezi a Tusk jbędzie w rządzie rozdawał karty. zobacz jak twój ostanii wpis kontrastuje z tym pierwszym zaczynającym tą gadkę.
0
@michal26 jak nie zagłosujesz na nawrota to i tak jakbyś oddał głos na trzaska. daj spokój chłopie. Tuskowi nie można oddać Polski na te 2 lata.
2
@OBSERWATOR2021 jestem za konfą ale masz racje zrobili Mentzena na miękko i czuć reke starego wygi Sikorskiego. Niestety. szkoda bo troche przez to Nawrocki straci. Ogólnie szanuje Sikorskiego mimo że Tusk i jego banda dla mnie to dno to ten Pan jest jak to mówi młodzież ... sigma. Jakby startował zamiast Bonżura w tej kampani to miałbym zagwostke srogą.
0
@lithotripter ludzie wy naprawde myślicie że tak kluczowe apekty w telewizji stronniczej (publicznej!!!!!) są przypadkowe ??? ... szanujmy swoją inteligencję bo ja naprawdę uważam ludzi z tego serwisu za inteligentych Polaków tylko niedowierzających pewnym ujowym schematom z życia polityki ....
0
@Kgorecki2500 opowiadasz totalne bzdury tąflagę pozwoliła mu postawić TVP a Nawrockiemu nie. Możesz nie dowierzać zrozumiem ; ) ...
0
@Kgorecki2500 co to za idiotyczne pytanie ? to sa wybory na prezydenta Polski nie powiesz mi chyba że gościu od warszawy ma jakieś wyższe prawa w tym zakresie? bo niby czemu? wytłumacz proszę ....
0
@lithotripter tak ale nawrocki zrobił akcje z flagą jako osoba sam z siebie. tutaj jest już akcja niby publicznej telewizji która postawiła flagę przy "słusznym" kandydacie. serio ???