sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 piszesz jakbyś był pewien że nie ma już ludzie którzy zwracają na to uwagę. Moim zdaniem mylisz się i możemy zakończyć na tym. Wrzucasz kilka wpisów randomow które spłycają przekaz ale to jest moim zdaniem zamydlanie faktu że to jest mega słabe i ludzie niezdecydowani mogą się od niego odwrocic
1
@Aragorn33 według mnie każdemu politykowi takie słowa szkodzą i to bardzo. Są ludzie niezdecydowani są ludzie z emocjami na wierzchu. Ba są wyborcy Tuska których brak szacunku do Polaków może bardzo boleć. Takie słowa nie przechodzą bez echa a to że nagrywał je pegasus. To właśnie jest pokarm zazwyczaj do twardego elektoratu Tuska, który by mu wybaczył nawet jakby fizycznie nasrał na flagę Polski
3
@Aragorn33 a ty pewnie wiesz jak stopniować gorszy sort lub zjeby. Darujmy sobie. I jedno i drugo to pogarda dla Polaków
1
@Aragorn33 oki już doczytałem w internetach
0
@Encore wyborcza już ratuje im dupska
1
@Aragorn33 A pegasus jeszcze działa ? BO z kontekstu rozmowy wynika raczej czas teraźniejszy niż przeszły ... no chyba że jeszcze działa XD
0
@Roobo elegancko ale .... jeśli oni tam we wszystkich partiach tak pewnie o ludziac gadają więc no słabo dla nich że wyciekło ale nie ma co wieszać psów oni wszyscy są tacy sami. Ogólnie polityka to niezły syf jest .... najgorszy
0
sawicki tusk XD
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1161147506055944&set=a.548164484020919
0
@Nefari podejrzewam jednak że Luis w tym zespole w tym sezonie z Flickiem miałby lepsze liczby niż Robert. Ale to moja opinia tylko.
1
@Veysel ooo to to alvarez by sie przydał ale to by chodziłooooooo !
2
@Walker zjebisty numer. CHyba jeden z najlepszych tego pana.
0
Fajnie jakby przyszedł ale my musimy polować na 9wiątke. Robert mnie przekonuje na jakieś 70 %. Niby ok ma jakieś liczby ale to dość spory spadek po Luisito który w mojej opinii dawał z 95% tego co może dawać gracza na tej pozycji.
0
@Gall nie jestem tego pewien ale trzymam kciuki ;) Całym sercem za Barcą
0
@HypeR troche skład jak z Fify ale ok :)
0
Tylko że co chłopak przyjdzie do nas na ławe ? BO raczej Yamala i Raphy nie posadzi. Oni wszysty to bardziej skrzydłowi niż śroodkowi napastnicy .... (bo Roberta to można by w sumie posadzić)
2
Ale co kwasu narobili w reprezentacji i jeden i drugi. Trzeba przyznać że przebili ostatnio nawet polityke a poprzeczka była wysoko ....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szczerze mówiąc wydaje mi się Probierz lepiej by zrobił jak by oficjalnie przyznał się do błedu przeprosił Roberta i jednak został. Teraz wychodzi na to że Robert go zwolnił a nie wiem czy wszyscy (też w tej drużynie) byli za Robertem. Jego powrót to może być kontynuacja kwasu w narodowej niestety.
0
@macio_944 Ale to bardzo dobrze że bedą się kompromitować dalej, jest spora szansa że ma koniec kadencji Tusk odejdzie na zawsze w polityczny niebyt. Następne 2 lata oszukiwania ludzi zrobi swoje. już teraz było o włos ....
2
@Ojciec5tkidzieci Jak nie lubie za bardzo lewicy tak Zandberg wjeżdża ostatnio jak złoto XD
5
Ale dzisiaj Yamal trochę olewa ten mecz. Gra jak nie on
2
Oni muszą mieć jakieś ukryte pretensje bo obaj zachowali się jak obrażone dzieci. No ale trudno się mówi i żyje dalej.
5
@GTBTP no dzban straszny....
3
@GTBTP i jeszcze wylew lis o amfie ,,, no kabaret
5
Lisu, Amfa, Trzaskowski ... XD
https://www.facebook.com/watch?v=579873681368985
Lisu jawi się w innym świetle jakby .... zaczynam lubić ; P chociaż to oczywiście cięzki drag i nie ma co pierdolić że by nie zaszkodziła .... ;P Wcześniej czy później wylezie (lisek ogarnij bo amfa to zło !!!!)
0
@Hosh Pana Jerzego wypadało by spytać osobiście bo zdaje sięże Pan Jerzy nigdy się nie wypowiedział na ten temat XD .... ;) ... oby istniał w ogóle ...
0
@Rifek radze się przyzwyczajać ... ;) ćoż więcej powiedzieć ? XD
0
@arasz1819 już jest prezydentem i to tobie radze pochamować złośliwości (chociaż zupełne nie wiem o co Ci chodzi z tym terminem żugajki co podałeś ... nie moje klimaty chyba - serio bez uszczypliwości).... Dla ciebie (i każdego normalnego Polaka) na ten moment Pan prezydent Elekt Karol Nawrocki.
7
Nawrocki .... głosowałem byle nie dostał się tam Trzaskowski i nie dał absolutu Brukseli ale coraz więcej Karol wypuszcza materiałów już po walce o fotel (tak myślę) wyluzowanych bardziej o tym kim jest.
https://www.facebook.com/share/v/15LpYfXBXd/
Kurde on naprawde może być zajebistym prezydentem !! Podoba mi się jego podejście do Historii Polski... cholernie podoba
0
@Douglas jaki z onetu toć to viral jest XD