3

przedłużanie tylko o rok graczom po 30 przez Real to złota zasada która powinna już dawno do nas trafić.

5

@Comentateiro jak były wzmianki o nim że ma przyjść to mnie nie przekonywało jakoś ale teraz juz po fakcie jestem pewien że Flick go ogarnie.

5

modle sie o to by Yamal nie zdobył tej nagrody a to dla tego że chiałbym aby zaszeł jak najdalej w futbolu

1

kurde ankieta Mundo ... no wiadomo kto wygra w takiej ankiecie

16

trudno nie przyznać racji ale mam niedoparte wrażenie ze z nim przy sterach Barca juz by po prostu zbankrutowała

0

@escarabajo to skąd u Ciebie domysły że u mnie to był sarkazm ? skoro wiesz ze w piśmie tego nie widać ?

0

@escarabajo Czy ty chłopie nie przesadzasz aby ? walnołeś elaborat do mojej zwykłej pomyłki do tego nie zrozumiałóeś tego zdania:

" Rozumiem jeśli jesteś jego wyborcą lub oglądałeś jego programy rozrywkowe ale to i tak raczej nie jest jakiś mus chyba nie ?" to nie jest bezpośrednio do Ciebie tylko ogółem do osób które interesują się tym gościem. A ty mi już jakieś insynuacje zapodajesz że mu celowo umniejszam pomimo że wyraźnie wręcz napisałem że mi Hołownia zaimponował ... omg ludzie.

Następnym razem może daruj sobie śledztwa Sherloku, czasami bywają zwykłe pomyłki.

BTW sam napisałeś w odpowiedzi do Chihuahua że to śmieszne

0

@escarabajo a kim on niby dla mnie jest że mam dokładnie pamiętać jego nazwisko? Bez żartów z tą poprawnością kolego. Rozumiem jeśli jesteś jego wyborcą lub oglądałeś jego programy rozrywkowe ale to i tak raczej nie jest jakiś mus chyba nie ?

0

@Borneo nie moja bajka.

0

@Safrani ludziom łatwiej przychodzi negatywne ocenianie niż pozytywne. Teraz to jest myślę efekt oburzonego elektoratu koalicji. po zaprzysiężeniu ten stan rzeczy może się zmienić.

0

@AlexDark00 a to jest serio możliwe.

0

@escarabajo nie na tyle abym to zapamiętał ;)

0

Cholownia mi bardzo zaimponował ostatnio swoją twarda postawa w stosunku do zaprzysiezenia prezydenta mimo tego co Tusk mu funduje za kulisami. Naprawdę wielki szacun. Myślę se mimo wszystko więcej na tym zyska niż straci

1

@mordini123 no ewidenty wąs jest nie wiem czy w wieku 15 lat to normalka

1

@blakkudium ten gosciu ma 15 lat ??? wygląda co najmniej na 25

0

@Ciuus Lothar Mattheus to dość dobrze opisał więc nie będe już tego powtarzać. Nikt nie robi z niego szmaty a klub ma prawo zmienić kurs taktyke, bramkarza zawodnika i tyle. Problem nie jest w klubie tylko u MTS który się obraził na fakt że bedzie grzał ławe. btw taki kapin że jak sie dowiedział że nie zagra w pół finale to nie poleciał z zespołem ... dobre XD. TO oczywiste że dla klubu lepiej by było aby Mats odszedł ale wyłożyli mu karty na stół więc wie na czym stoi. Gdzie widzisz winę klubu? Media działaja tak samo wszędzie tak samo, są stronnicze i podsycają atmosfere dla kliknięć. Jak masz jakieś info że robią z niego szmatę na zlecenie klubu to grube masz wtyki chłopie.

2

Jak znam życie to chłop podda się operacje kilka dni po zarejestrowaniu go. On ma żale więc pewnie skonczy się na złośliwościach.

2

@jacek905 taaa na pewno da. Oni go chcą w zespole bo gościu jak gra, to często jest game chargerem nie mówiąc już o tym ile on poświęcił aby tu być. W pewnym sensie jest symbolem dla Laporty. Bardziej powinien się skupić na dobrym prowadzeniu go fizycznie niż wypychaniu.

2

kurde Filck publicznie (i raczej w negatywnym wybrzmieniu) o sytuacji finansowej klubu .... coś czuje będzie poważna rozmowa z Laportą.

0

@FC33 i jeszcze czas działa na kozyść Barcelony XD

1

@AssisMoreira Michel Madsen RIP :(

0

@Karol145 a jakby wynają prostytutki co by zabawiały tlum? (pewnie tak zrobił w sumie ;)) Inaczej byś patrzyl ? Tak tylko pytam z ciekawości zastanawiajac sie czy najstarszy zawod świata gorszy cie bardziej niż karzeł kelner.

3

@Safrani On to mówi w kontekście oddawania im pamięci (upamiętniania tego). Co innego wiedzieć i akceptować przeszłość co innego upamiętniać tych ludzi. Wszystkich takich typów to raczej z wystaw powinni ściągać, bo piedestał to nie jest ich miejsce i mówie też o Polakach mordujących Polaków.

4

Czy ten gościu (kohut) własnie się przyznał że jego przodkowie walczyli w wermahcie i ma pretensje że Polacy nie chcą tego upamiętniać ?

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kohut-broni-szokuj%C4%85cej-wystawy-moi-przodkowie-nie-zas%C5%82u%C5%BCyli-na-zapomnienie/ar-AA1IzeZR?ocid=msedgntp&pc=U531&cvid=65b2aa5b150b49639a356ac724343db0&ei=11

"Moi przodkowie, Ślązacy, też ginęli na wojnie, często w innym mundurze niż polski i nie zasłużyli na zapomnienie. " Skoro walczyli po stgronie agresora to tak. Zasłuzyli na zapomnienie delikatnie to ujmując.

0

@bulo Może Flick go do pionu ustawi. Oby

1

Zapewne białe macki pociągają troche za te sznurki ale ... młodzieniec przegina i to ostro. Chciałbym się mylić ale on za kilka lat może być już tylko celebrytą, bo widać że to go kręci co najmniej jak bycie piłkarzem. To by było srtraszne rozczarowanie po takim pierwszym sezonie.

1

byc może totroche pomoze Yamalowi ze złotą piła

0

@Rifek jest wielu graczy którzy tak grają i nie łapią takich kontuzji. Co by długo nie szukać i dopbitnie to pokazać - np Krystyna. To się wiąże bezpośrednio ze stylem życia dietą itd ... chłop imprezował i nie stronił od alkocholu, jeśli uważasz że to nie ma wpływu na zrywanie mięśni lub pękanie kości w mocniejszych starciach to nie ma o czym gadać nawet. Dembele też ciągle zrywał jeden mieśien później wtyszło że wpierdalał fast fody,

0

@Rifek a jakiż to niby styl gry taki kontuzjogenny ?

3

@Kubsoleon kontuzje wzieły się właśnie z trybu życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?