sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ci komentatorzy to pojebani są czy jak? Spalony ewidentny a temu się wydaje ...
1
@Sergio_Devils ja
0
Szczerze to dziwię się że masturbanto gra kosztem rrodrigo no ale ich cyrk ich małpy
3
Oni pewnie myślą że jak zwykle rzucimy się jak reksio na boczek na jakikolwiek piniądz bo jesteśmy w d.... , Mam nadzieje ze twardo znimi tam Laporta pogra.
0
@novy1899 ale jaka dwukrotna operacja kolana? coś już iwadomo ? nawet jeśli tak to to jest młody chłopak.
0
@macio_944 oczywiście że NIE miałem na myśli ze już mamy prze....ne na starcie. To tylko frustracja że Gavi ma kontuzie mimo przerwy a taki Real gra non stop i u nich spoko. Uważam jednak że sezon będzie jednak wymagający i trudniejszy od porzpedniego dla jasności.
0
@macio_944 chodzi mi o kontuzje np Gaviego. czego nie rozumiesz ? raczej to u nich powinni się krzaczyć. .. więc może to motto (z milczeniem) zachowaj dla siebie jak nie rozumiesz co napisałem.
0
@Cvzx militao gra po więzadłach w obu i ma z 10 lat więcej poza tym ten gosciu ma mega charakter
0
...a to podobno real miał ciężki sezon który dopiero co skończył .....
0
@rodineusz sorki poprawione
0
@novy1899 koniec kariery ? XD co ty szaleju sie najedłeś ? wiesz ile on ma lat ?
33
W klubie panuje niepokój .... kurde tego nie grali do tej pory XD napiszą tak (po tych swoich "w klubie panuje optymizm") i człowiek wie że jest przej .....ne ;)
0
@Filipem ona nie zrozumiała o które włosy chodzi po prostu ;)
0
@MesQueUnClub22 nie jestem żadnym ultrasem ale pamiętam co ten pan wyprawiał jak miał troche władzy. Myślę że jest spora grupa polaków która przez jego decyzje straciła kogoś najbliżeszego.
0
@DariaFCB La Rambla ... więc nie tylko sportem. Może olać nie czytać jakby co.
0
Niedzielski płacze że decyzją Kierwińskiego odebrali mu ochrone i dostał ... "dawkę przypominającą".
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/vivat-kierwi%C5%84ski-pose%C5%82-szydzi-z-szefa-mswia-po-informacjach-z-policji/ar-AA1LnziG?ocid=msedgntp&pc=U531&cvid=68b0797256f04f0c9b362ffa46fdcd13&ei=19
Może to i słabe ich lać ale pytanie samo się nasuwa czym tak wk.....ł polaków ? ;) Z tego co pamiętam to ludzie przez jego decyzje popełniali samobójstwa ... i tak słabo dostał bo jeszcze mówi.
2
Janusz Korwin Mikke mega celnie ;)
https://www.facebook.com/share/p/14H3uMZGymZ/
2
@Safrani Jak Nawrocki dalej będzie kontynuował swoje działania zgodne z obietnicami to niedługo kaczorowi 40 % pyknie. Wbrew ogólnej opinii Polacy doceniają prawdomówność i dotrzymywanie obietnic w tym syfie
3
Yamal aby przebił Messiego musiałby kilka sezonów brać ewidentnie na swoje barki strzelając 40 średnio bramek i dokładając 20 asyst. W tym nawalać wolne z 60% skutecznością. Szczerze wątpię. Ma zadatki by wypracować taką formę to na pewno ale utrzymać ją jak Messi przez większość kariery to już inne kalosze tym bardziej że widać że charakter nie ten. Można było się śmiać z introwertyka Messiego ale moim zdaniem to ta cecha zrobiła z niego Boga futbolu
2
Ukraińcy rozmawiają z Polską w sprawie finansowania Starlinków co opisuje gazeta.pl jest i pierdyliard smutnych fotek Załenskiego w artykule. Dali nawet 2 w aureoli dla bardziej wierzących. Jak komiks prawie XD. Ach ten diabeł Nawrocki.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/to-dla-ukrainy-kluczowa-technologia-trwaj%C4%85-konsultacje-z-polsk%C4%85/ar-AA1Ldyfb?ocid=entnewsntp&pc=U531&cvid=332923f831fe404a9ca6abb5ee6059f6&ei=18
0
@michal26 Cenie w muzyce jak zespoły/muzycy soliści grają to co im siedzi w sercu. Jak grają muzykę którą czują. Nienawidzę jak sie komercjalizują dla odbiorcy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rifek tylko dla nas czy dla całej Europy ? Może niech co jakiś okres czasu socjal, opłaty za starlinki i inne przywileje przejmują inne kraje? Bo nam pchają bez skrupułów uchodźców z afryki których naściągali i to bod groźbą kar.
7
Kijów reaguje na zrównanie symboliki banderowskiej z nazistowską. Nawrocki porównywany do Putina. No proszę jak szydło ładnie nagle wyszło z wora.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nawrocki-por%C3%B3wnywany-na-ukrainie-do-putina-kij%C3%B3w-zareaguje-je%C5%9Bli-polska-zr%C3%B3wna-banderowsk%C4%85-symbolik%C4%99-z-nazistowsk%C4%85/ar-AA1Lbs0o?ocid=entnewsntp&pc=U531&cvid=e4b1f17ac7ee44c396c77b1f5cfb27b4&ei=77
1
@Azazel_Pazuzu Nie piszę o zwykłych ludziach (że mają nas gdzieś) tylko o tych na stanowiskach o politykach. I zgadzam się z tym że są bliscy nam kulturowo i wolałbym ich tutaj niż pakisy i pajeety ale polityka bezmyślnej pomocy bo tak wypada bo taki trend teraz jest co najmniej idiotyczna.
1
@Bobo25 jej sie wydaje że myśli. Też mnie to uderzyło
0
@gumaz Andruszkiewicz to jest polityczna chorągiewka ale ma racje oczywiście w tej kwestii.
6
Polska może ponieść koszty wycofania starlinków z Ukrainy (ok 10 milionów zł) przez veto Nawrockiego ale ... Polska przekazała Ukrainie 30 tys. terminali Starlink i opłacała ich abonament około 300 mln zł. Załensky już zaczyna rozmowy w sprawie powrotu i opłat za starlinki. Nie wiem co o tym myślec ale mam wrażenie że nasze koszty dla Ukraińców są największe spośród wszyskich zaangażowanych, a Ukraińcy mają nas delikatnie mówiąc w poważaniu. Czasami aby zyskać szacunek trzeba zadbać o swoje interesy i mam nadzieje że teraz tak właśnie będzie, może zaczną nas zapraszać na spotkania w sprawie odbudowy ich kraju jeśli nie oddamy im wszystkiego na tacy na dzień dobry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@OBSERWATOR2021 jeśli ion ubije jeszcze te zapędy tuskolandii na nasze kieszenie to znaczy że był to najlepszy z możliwych wyborów na to stanowisko.