5

Z tym najgorszym to bym jednak odpuścił Joanowi a skupił się na indolencji w kreowaniu. Chłop popełnił bład ale męczyliśmy się z nimi jak dzieci we mgle - to było najgorsze bo to druzyna do łykniecią 7:0. To że zargali dobry mecz (Real O.) mnie nie przekonuje bo i tak było widać że mają obsraną zbroje ale walczą. Gorsze były brak zdecydowanych wejsc w pole i znowu klepanie jak za Xaviego.

2

@michal26 Obśmiali Cie tutaj ale prawda jest taka że Barca (ogólnie ale szczególnie ta Flicka) wyciąga z piłkarzy często to co najlepsze jeśli są pewni siebie i wiedzą gdzie trafili i oczywiście jeśli ktoś na nich stawia. A Kiwiora akurat ma mega potencjał ale potrzebuje u boku topowych graczy. Uważam że masz rację.

0

Rashford powinien walic

0

Ale zjebał teraz Joan

0

Będzie dylemat jak Yamal wróci. Teraz Rasha na ławę to grzech

0

@Kgorecki2500 nakazywać podmiotom prywatnym dawać coś ludziom za darmo ... tyko lewica może na to wpaść XD

0

@azysko Messi to jego rodak a chłopak pewnie chce grac dla reprezentacji ... żarcik ;)

1

@Eto'o9 R10 każdy ma swojego rudego Boga ;)

3

@Klejnot_Nilu a moim zdaniem bąbel jest lepszy od mapeta. Zniszczyły go kontuzje ale talent ma większy.

0

@michal26 Ogólnie ja sie ciesze że Yamal nie zdobył tej nagrody bo to zwyczajnie dla niego by było niezdrowe ale ... to nagroda indywidualna i moim zdaniem nasz Yamal był bardziej indywidualnie lepszy i robił mocniejsze wrażenie. Mecz z interem mimo przegranej to była mistrzowska piła w jego wykonaniu. Takich meczy było wiecej. Gościu grał jak nieoszlifowany diament i biorąc pod uwagę że to nagroda inywidualna to naprawde mogła do niego trafić. Jednak tak jak napisałem wyżej cieszę się że to nie on wygrał. Bąbelka też lubie ;)

0

@macio_944 lepsze to niż klękanie na cześć ćpuna

0

a takie dobre odczucia bbyły ....

0

@Trojanek23 Ja goscia nie znałem więc po prostu jestem miło zaskoczony

17

Hansi to jest najlepsze co ostatnio nas spotkało. Nie znałem wcześniej tego t renera. wiedziałem że miał super sezon w Bayernie a później jakaś lipa w repce. To co pokazuje u nas to jest niespotykane w Hiszpani (tak mi się wydaje) a Barcelone tego potrzebowała jak tlenu. Mam na myhśli jego podejscie bany za spóźnienie a w ięc i musztre ale ogólnie to co buduje bo widać że jest dla niech kumplem. Niesamowity face t.

7

Mnie najbardziej cieszy Rashford że chłop zaczyna grać dobrą piłe u nas. Licze tez na tego młodego szweda ze się odblokuje. Potrzebujemy nowych harpaganów z przodu

0

@Herbert "Inna sprawa, że Raphinhi trochę peron odjeżdżał." on tak ma typowy brajzol bywają gorsze przypadki

0

@Herbert to uj nie kartka była. Rapha dzisiaj troche ofiara tego żałosnego stylu burdelasa

1

je...ne psy Getafe

0

@Kyonego jego stary po prosty zarządzał tematem a on był nikim co ty gadac

0

trzeba sobie zadać jedno pytanie skoro tak sie wiska i boi, zwala wine na starego ... to dlaczego ? To trudne pytanie i pozostawiam to wam do przemyślenia (trudnego oczywiscie ale jednak). Mnie to boli jako kibica Barcy. Ogólnie z jego wyzańwychodzi że ten jego stary to niezły był imperator. ogarniał wszystko i wszyscy robili co kazał ... w sumie to szacun za cha rakter do budowania imperium szkoda ze naszym kosztem .. finalnie

0

@MYTO wkórwia mnie Trzaskowksi ale miasto to jest serce Polski kocham wawe jak Polske. i uważam że zasługuje na lepszego prezydenta

1

oby sie dogadali. Frankie jest przekozak

1

Ejj fajny przydomek w tytule, siedzi jak jego gol :)

4

faulował kunde ale sedzia pozwala grac dalej co on bierze ten komenter cały ?

0

Kto jak nie on akurat z Angielskim klubem. Chłop ma doświadczenie

1

@AlphaNumeric z tego co zdążyłem zauważyć to krytykujesz wszystko co nawet delikatnie odbiega od lewej strony ;)

1

@Natenczas Aż musze popatrzeć bo ja pierwszy raz na niego trafiłem no i trzeba przyznać nokautuje tutaj.

1

Kilka mądrych słów na temat różnic płciowych między kobietą a mężczyną. Kurde naprawde warto posłuchać typa w kontekście tego co narzuca nam dzisiejszy świat.


1

@Kilotopy karnymi na ich korzyść których nie liczą w statystykach ;)

9

Taki artykuł powinie pojawić się w Hiszpańskiej prasie sportowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?