0

@Roobo i to było tyle na ten mecz .... ale taasować się można i pewnie będzie puszczane przez rok a gość ma plus 10 do nastepnej złotej piłki i tak to wygląda

0

@PW27 dlaczego absurd ? Gośc jest zajebisty daj mu grac dobrą piłe a nie wyśmiewaj

1

@malypuzon ale co za różnica jak oni nie istenieli jak byli na boisku ? Kto mógł wejsc Messi ? Myslisz że Fermin czy Gavi by ten mecz zmienił ? PSG grało zajebiscie !!!! zajebiście zespołowo i nasi nie umieli im sie postawić ... nie istnieli, a przypomne ze PSG grało rezerwali a nasi 1 garniturem

1

@AdrianFCB10 kurde co on niby pokazał w drugiej połowie ? strata za zstrata i to takie straty które tworzyły mega groźne okazje dla PSG. i machanie łapkami niec więcej. W pierewszej zrobił rulete poczuł siegwiazdą i mu starczyło na cały mecz

0

jprdl jak ja nie lubie taki tekstów tym bardziej po takim "pokazie"

0

@malypuzon bez jaj z tą pomocą był pedri olmo i FDJ oni sąu nas w wyjsciowym więc co to za dyrdymały

0

Yamal jest większą gwiadząniż piłkarzem to jest słabe w ujjjj. Dziś Rashword więcej dawał i mnie pajacował

2

@Majkel34 Dobrze że stracili bo im sie należało nie lubie w taki sposó się slizgać. Oni robili z nimi co chcieli. Bardzo dobrze ze dostali brame !!!

0

@kuz bo to jest żałosne jesli to jedyne argumenty

2

różnica klas widoczna gołym okiem. nietsty ale ostro niedojeżdzamy

0

@turhiay należało im się jak psu buda. Dla dobra piłki.

0

@Szmulek ale plus 10 do fejmu było ;) żałosne trochę

0

Niech już nas dobija bo przykro nam ten gwałt patrzec

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Araujo w podstawie i .... Obyśmy dali rade

1

@Bolton ja lubie sobie poprawić nastrój czytając notatnik. To troche jak bym stand up'y oglądał.

0

@ShawnC eee tam o niczym. Kwestia szacunku. Takie mecze dają kopa lub wbijają w dołek. W końcu to aktualny mistrz LM.

1

ale teksty tam u białych latają:
"Karny po wybiciu Gulera, któremu głowę podłożył piłkarz" - kurtyna !!!! XD

0

Kurde jeszcze nie tak dawno mecz z PSG to traktowałem z przymrużeniem oka wiedziałem niby że się postawią ale jakoś byłem pewien że finalnie ich dojedziemy a teraz .... kurde no troche sie obawiam jednak.

12

Bądźmy obiektywni. On wypadł bardzo ujowo. Jedyne co pokazywał to umiejętność aby nie stracić piłki jeśli chodzi o kreowanie to go nie było.

37

Klasa. Co tu dużo mowic

1

nasza labamba to żyje na 100% w porównaniu do podróby cafe bernabeu gdzie wpisy to co pół godziny są. Niech sie uczą jak tworzyć społeczność !!! ;)

0

@zxcvbnmasdqwe szczerze to poza bramą w porzpednim meczu to ta forma raczej mizerna

37

Tą zagadkę na pewno rozwikła RM TV w nastepnym odcinku

0

@Comentateiro Moim zdaniem jeśli chodzi o forme nie ma co porównywać Rapha na ten moment to cień samego siebie z porzpoedniego sezonu, Rash natomiast z meczu na mecz rośnie w oczeach

1

@ViscaelBarca2007 ale nie jest w formie i to przechyla szale ....

3

dzisiaj znowu Rash mega groźny. Chłopak naprawde zaczyna pukać do pierwszego składu. Nie powiem cieszy to niezmiernie. Osobiście na ten moment bardziej mnie przekonuje niż Rapha. Rooney też super szkoda że on jest na pozycji Vifona bo nie ma w sumie szans za bardzo na gre.

0

@Walker jaki jebitny makijarz na oczach na niebiesko ... poza tym piękna muza.

0

@barcowy1899 To najlepsza z możliwych opcji ;) Niech walczą o to miejsce w podstawie. bo boczni obrońcy to raczej są na stałe aż sie zmęczą

0

@Gaucho Moim zdaniem słabo. widać że ma talent ale fizyczności mu brakuje i troche się bał chyba po prostu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?