2

@Kamil01 100% racji. Yamal sprawia wrażenie że kończy się zanim dobrze zaczął.

11

Super że jeszcze nie konczy kartiery, patrząc ile jeszcze czasu spędził na boisku po odejsciu od nas to płakać sięchce że do tego doszło (odejścia)

1

@gumaz pewnie ludzie uwierzyli że ta 1/3 obietnic to dlatego że 30% tuskolandia uzyskała XD. Naród taki jak i wyborcy

0

@prestigiacomo Real też dupy nie urywa. Zobaczymy jak będzie.

1

Cięzko się nie zgodzić.

11

Rapha Rash i Yamal i to jest chyba najlepsza opcja na atak w tym sezonie. Ale Na Real nie wiem czy starczy, Rapha po kontuzji Yamal szuka bardziej lasek niż formy tylko Rash daje rade.

0

@Soetie spoko możesz trzepać mi nie przeszkadza ;)

1

Yamal to juz nic nie musi i tak wszyscy sie trzepią jprdl. Chlop zagrał średnio żeby nie powiedzieć słabo, co jest zreszta normą u niego ostatnio.

1

Dobrze że go nie oddaliśmy tej Chelsea

1

@clyde tylko wiosna może konkurować z latem

0

Kiedyś myślałem że on na smyczy Pereza jest ale po tym co im odwalił to trzeba stwierdzić fakt że jest po prostu jednym z najsłabszych sędzów w tej lidze. Każdej durnoty po nim można się spodziewac

1

@Bykunn nie mamy napastnika. Barca zawsze miała killera. To jest absolutny problem tego zespołu.

6

jakie to szczęście że po nosie sie nie drapał ....

0

@ZuczekFCB1899 państwo nie ma swoich pieniędzy, zapłącimy za to my. tuskolandia kuźwa w pigułce.

5

@Aragorn33 Ogólnie spoko ale czasami gada głupoty i później rznie głupa że sie pomylił. Trzeba uważać. Chciałem wyszukać decki do amplitunera Yamahy tak aby to było z jednej serii no i powymyślał nieistniejące modele. Jak mu zwróciłem uwagę to w odpowiedzi standardzik "masz absolutną racje ... " XD no kuźwa

0

@Czyhrynski to jak na boisku ;) zgadza sie wszystko

2

@spiderman1899 nieogar troche ten rekin

2

@nexxo nawet bardziej niżw legii ;)

0

@mmaciass było nie rozjeżdzać dzieci na pasach ;)

4

ogólnie ok poza tym zę zaczeliście grać jak okręgówka w polsce przez ostatnie 2 mecze. ja rozumiem spadek formy ale to jest kóźwa spadek rodem z wodospadu Niagara. Oby to była chwilowa wtopa bo jak zaczną się mecze pucharowe z 4 ligowymi drużynami to może być kóźwa kłopot i wstyd na dzielnice. wtedy już z wywiadem górno kóźwa lotnym na 3 części raczej nie wyjedziesz.

0

@arasz1819 kurde jak nigdy przyznaje Ci racje (pewnie przez politykę ale na bok to w tym momencie). Mi on nigdy nie wadził. Zajebisty pomocnik i dobrze ze jest u nas

1

@Schoogs zawsze będzie win tego z tyło co by się nie działo.

0

niesamowity jest ten Yamal. Oby tylko głowa pozostała na właściwym miejscu jak najdłużej ... i jeszcze ten no look pass na końcu!

https://www.facebook.com/reel/1193023286066770

z dźwiękiem lepie się ogląda ;)

0

@RosjaninBut Dokładnie tak, myślę że będzie w tym temacie bardziej dusił niż całe nasze legendarne trio.

0

@DamianPSV Yamalowi sodówa zagwizdała w czajnuku już po pierwszym sezonie. Zobaczymy ile da nam radośći ale obstawiam max 3 sezony i to przeplatane kontuzjami.

0

@DJ6 akurat na klasyk to nie ma wyjscia raczej

0

@DJ6 zobaczymy czy któryś z nich dostanie minuty ale ja szczerze wątpię. Bardzie je stawiałbym już na Casado

1

@DJ6 i jeden i drugi już grał sorki ale nawet Olmo w takiej formie ich zjada jak na razie tym bardziej w klasyku. Flick nie wystawia go bo musi ... mam wrażenie że on w ogóle nie kieruje się "promowaniem" zawodników i bardz k. dobrze a my po prostu nei mamy pojęcia o zawodzie trenera dlatego nie rozumiemy czemu Olmo gra w podstawie. Ja tam uważam że nasz treneiro wie co robi

0

Trzymam kciuki za jego karierę ale juz niekoniecznie u nas.

0

@Cules69 jedyne pocieszenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?