sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fantastyczny Chłopiec w górę serca !!
0
przejebać sezon przez kontuzje .... no tego jeszcze nie grali tak na 100% it onie grając w KMS XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Xabi im obiecał że wygra z nami pod rząd 5 razy i oni się już jarają po tej jednej wymęczonej wygranej z osłabioną barcą ? No miło będzie to zgruzować nie powiem XD
0
@Tasde kóźwa jechał szybciej niż samochód
1
W sumie to może jesteśmy poszkodowani że nie graliśmy na KMŚ. Widać ewidentnie że przerwy w grze powodują później kontuzje.
0
@Zielony55 nie bo Carva go w ogóle nie sprowokował. Juz Ci napisałem że Yamal nie powinien się tak zachowywać i źle to oceniam ale tutaj mówimy o starym dziadzie który z nim gra w kadrze. Powinien go wziąść na bok i z nim pogadać ale lepiej prowokować ;) N cóż są na podobnym etapie rozwoju emocjonalnego i tyle, tylko że u Yamala można to jeszcze tłumaczyć wiekiem.
0
@waletpl Mamy swoją LaMassie, raczej nie wyciągamy z wielkich ekip bo nas nawet nie stać.
0
@Zielony55 nieee Yamal odniósł się do całego Realu nie do Carvy i to w programie rozrywkowym. Oczywiście zrobił źle ale to Carva zachował się jak pajac bo to on bezpośrednio po meczu fikał do Yamala. stary a głupi jak reszta śmietankowych. Wystartowało 5 dryblasów starych facetów do gówniaka z rękami i pyskówką a ty oceniasz zachowanie w tym momencie gówniarza? Dobry jesteś XD. Tak masz racje każdy z nich by mu doj ... ał za kulisami ale oni powinni to wiedzieć są dorosłymi facetami a gotowali się jak idioci. No ale pewnie teraz +10 u fanatyków jak ty ... i tak miało być !!
16
"z trudem przychodzi mu poruszanie się po boisku, cały czas się rozciąga" jeśli to jest fakt i on gra z taką przypadłością to to jest skandal.
1
@RobsonPL Przecież taka gra na zastawienie jest nagminna i częst okończy się faulem wpadającego a nie blokującego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
No ktoś to w końcu ładnie wyjasnił. Zgadzam sie w 100%.
0
@VegetaPolska ... i to dorośli faceci a nie młode lby
5
no cóż miło z ich strony i tyle.
1
@VegetaPolska ...ale ty widzisz różnice między podpalaniem się kibiców a zawodników? (Że tak Cię podejdę trochę naokoło co byś zrozumiał). Widzisz prawda ? Ja piszę o jego koledze (czy tam nawet nie) z reprezentacji Hiszpani + innych zawodnikach Realu a nie nołnejmach przed moniotrami. Nie zauważyłem aby piłkarze Barcelony robili taką gówno burze z tego tematu jak Carva Łunin Vini Thibo czy Belli. Zauważasz to prawda ? Bo widzisz u nas jeden gówniak się odezwał i powiedział za dużo a u was się spruli jakby sie kebsów z ostrym sosem najedli.
0
Jakby była opcja że Vinicjusz odejdzie z prześcieradeł to wzieli byście go do nas aby wk...iał białych i był ich judaszem ? ;)
0
siadło widać zdrowo na bani, ale trzeba przyznać uczciwie że chłop się nadaje do tej roli.
0
Połamał se kolano na plecach Urusa ? XD
2
ja pier ... oni to specjalnie robią żeby młody się kompletnie zezłomował psychicznie. To jest tak niezdrowe i widać że trafiło na podatny grunt
1
@clyde ale serio pomagąc jakimś noł nejmom oszukiwać swoich czytelników (przez promowanie) to już jest żenada redakcji.
3
@Damiain obsrani sa bo 4 ostatnie mecze dostawali po łbie i to nie było różnicą 1 bramki. Teraz krzyczą jakby sie odkuli ... dobre XD
3
No coż nie od dzis wiemy że to sa buraki bez klasy. Ledwo co wygrali z przetrzebioną Barcą w dołku a srają zdrowo. Ale to dobrze licze na mocny rewanż u nas przy lepszym zestawieniu personalnym. Mam nadzieję że nasi im przypomną to jak w niedziele się zachowywali, ale na boisku a nie poza nim. Ogólnie mam szacunek do zółwia, chłop zachowuje się (jeszcze) bardzo normalnie.
3
"Żarcik Lamine'a sprawił, że reprezentacja Hiszpanii jest rozbita"
Wy .... bać starego capa Carvahala który non stop ma kontuzje i jest scalona.
1
@Zielony55 słabe to było że stary rupieć carva zachował się jak szczyl. Mógł z nim porozmawiać na repce no ale widać siano mu wystaje z butów. Młody jeszcze ma prawo do głupoty ale stary cap ? Real widać siedzi w nim mocno. Ogólnie tekst Yamala był w formie żartu a podpalili się jak fajerwerki w sylwestra. Słabsze w wykonaniu młodzieńca było to ja grał a w zasadzie jak nie grał.
0
@czarny20 ja na przykład chciałem zobaczyć dobrą gre Yamala. To jest kóźwa piłkarz a nie dziennikarz śledczy.
1
@Ronad10 tak postawa na pewno by mu pomogła w odbiorze przez kibiców ze wcale sodówa mu nie uderzyła do głowy. Na peeeewno.
1
Sq ... syny dalej swoje
1
co on pier ....li na temat Pedriego i FDY akurat my w środku to zdominowaliśmy ich ładnie. Problemem była obrona i atak. Co do Yamala to pełna zgoda.
0
@Jaan11 mógł sam to zrobić na boisku