0

@4Fabregas4 czekaj to on wchodzi z impetem w Wojtka a Wojtek cofa noge więc kto tu kogo dotyka ?

btw łap niech CI w gardle stanie ;P

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1294122422759273&set=a.666553848849470">Facebook

2

@Kgorecki2500 "(jedno dla Donalda T. he he)" jakbyś pomyślał to byś Polske uratował ;P

1

Nasz Wojtuś:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1294122422759273&set=a.666553848849470

Jeśli to prawda to mega wyróżnienie tym bardziej ze gran aemeryturze ;)

0

Dobrze ze Pedriego nie powołał XD

1

@Bogan i kto za niego ? Jeśli to taki plus to jaka alternatywa? Font? To po wyborach będzie dopiero minus.

13

Ciężko mu idzie uświadamianie sobie przemijania kariery

1

@davidek1997 Bo każdy już ma dość ich niemocy jesli chodzi o straty goli. Oceny faktycznie zaniżone ostro

0

@Aragorn33 OMG ale kwik lewactwa. Ciekawe jakie jszcze cuda na bidaczke teraz ogarną

1

@Zieliniak nie do końca. Wtedy był mocny pressing w środku pola teraz tego nie ma i obrona jest wrzucana w przysłowiowego konia ofiarnego tego faktu.

6

@papciofcb o jakich historycznych wynikach piszesz ?

2

Jak nie dotyka bramkarza ? Co on pier ....?

3

Może Chelsea jest zajechana po KMS ... a nie czekaj ...

7

no bez jaj mbape jak złamał nos to grał w nastepnym meczu z maską. Już niech nie robią z siebie takich panienek

2

Jedyny plus z dzisiaj że Yamal sie zaczyna ogarniać.

3

obrona jeszcze została na boisku i łapie na spalone ....

1

Termin już odklejają strzela z każdej pozycji

0

@kuczyniak no ale to było wiadome już od razu jak odchodzil

0

@Ptasior dobre :)

0

Dobra czas na wylew w obronie

0

Cieniasy zenada

1

To jak ? Chyba czas stracić gola teraz ?

4

Strzał Yamala to jakiś żart ? Aż tak ma wybrane?

0

@KrychaFCB bo gramy gorzej niż byle jak. Olewamy mecze ot cała filozofia

0

Niech on już zejdzie

0

Jak to się mówi nie to jest najgorsze że jesteśmy w dupie, a to że zaczynamy się tu urzadzac

0

@WiecekFCB znaleźli mu wymówkę ale zamiast go wyleczyć to pierwszy skład .

0

Jak my tylko Fermina na ten moment mamy. Gościa który że 3 lata temu by na ławe się nie łapał. Z czym do ludzi ?

0

Ten zespół pisze swoją historię nie ma co.

2

@fotohobby być może ta kontuzja mu weszła na psyche. To dzieciak jeszcze

6

"Drażni go brak zaangażowania piłkarzy, którzy, według jego wersji, jeszcze rok temu byli zagubieni, bez formy, a niektórzy wręcz spisani na straty, a dziś źle przyswoili sobie osiągnięcia i sławę, które osiągnęli ciężkim wysiłkiem i poświęceniem."

TO jest akurat idealne podsumowanie tego zespołu. Ja to widzę podobnie niestety. I to niekoniecznie objawia się w samej grze ale też w kontuzjach. Mówcie co chcecie ale to nie może być wina tylko sztabu medycznego ale też złego prowadzenia się. Nagle pół zespołu się posypało na starcie sezonu. To dość osobliwe jak na profesjonalnych sportowców którzy mieli długi wakacyjny odpoczynek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?