3

Coś czuje że ten nasz były działacz miał racje kóźwa ... Yamal Pedri Gavi można zajeżdzać (czytaj trzeba) ale Hujsen ma lekkie dolegliwości .. niech odpocznie ,,,

6

@Karol145 Też mnie to zdziwiło. Zagłosowałem n Harrego bo uważam ze jest o wiele lepszy od Alvareza.

1

"posunąłem" OK XD masz swoje na wieszchu. Tak jak @Ojciec5tkidzieci napisał zachowujesz sie jak mentalne dziecko. ... tam więcej przejęzyczeń było w tym moim ostatnim wpisie. Luknij raz jeszcze bo przeroczyłeś ;)

1

@arasz1819 widziesz araszku ja się nie posunołem do aż takiego inwektywu jaki właśnie wystosowałeś. To jest własnie ten moemnt ten punkt dlaczego kiedyś z tobą potrafiłem rozmawiać a teraz już nie bardzo. Jesteś fanatykiem, a czy tam do kwadratu czu innego sześcianu to juz zostaiwam tobie ... dobranoc ;)

0

@arasz1819 ok niech ci będzie ... jestem fanatykiem bo sięz tobą nie zgadzam ;)

0

@arasz1819 szczerze tego uzytkownika nie kojarze w ogóle, widocznie nie jest tu tak sławny jak ty ;) Poza tym masz pewnie racje pisze to co lubie więc mnie nie oburza, a ty tu walczysz pełną parą z moim punktem widzenia ;)

0

@arasz1819 mam podobnie dlatego jeszcze Ci odpowiadam ;) ... chociaz troche mam cie za fantyka jednak.

1

@arasz1819 jesteśmy z innych bajek (politycznych). Moze i rozmawialiśmy normalnie ale podejrzewam ze na tematy związane z Barceloną bo ten temat jednoczy nas wszystkich. Politycznie jesteśmy na 2 różnych biegunach. Totalnie oddalonych. Niestety/czy też stety dość szybko to zauważyłem.

4

@arasz1819 ja co do ciebie nie miałem nigdy wątpliwości ;)

5

@arasz1819 o patrz a jednak odpowiadziałeś ... nie oglądasz meczu ?

1

fajne takie przenośnie. Jak zrobilismy manite na białych to mozna było wrzucić zakrwawione prześcieradła ;) Można się gwałtu doszukać na nich doszukać w sumie ;P

1

@Kgorecki2500 ale cłąy mainstream ciągnie w strone o której mówi ten dziennikarz. Teraz to modne być niezależnym.

3

@Tasde gościu pier....cy o tym że był w poprzednim wcieleniu delfinem i jakimś władcą w następnym z wytatuowanym ryjem z oczami po amfie lub koksie na pewno ich zainteresuje ... tylko czym? Jak można tłumaczyć w ogóle taki wybór ? W zestawieniu na inteligencje z muranem to chyba muran wygrywa a to jest kurna wyczyn,

3

@mmaciass dobrze że jest z tego powodu burza przynajmniej. Oby osoby odpowiedzialne dostały za to po łbie a gościa oczywiście usunąćz twakiej funkcji. Prezentuje bowiem najgorszy sort idiotów w sieci

7

@Guillegavira bzdura. Z całym szacunkiem dla nich ale nie mają podjazdu do Leo.

3

Gol ładny ale dupy nie urywa

6

Dziwić sie ? Świat go kocha, tylko zakompleksione prześcieradła muszą Negreiry wymyślać aby zakłamywać rzeczywistość że on w pojedynke ich robił jak chciał. Dupa boli że nic nie mogli więc Negreira kurłłła ;)

4

@Munio Był jeszcze ten Brajzol co wczesniaj grał w Wiśle i przyszedł do nas z Chin podajże. Też nikt sięnei spodziewał jak dobry poźniej się okazał być. Jak on miał kurde zapomniałem, ale ważne gole sptrzelał i potrafił się przebić do składu jak mieliśmy mocną ekipę.

1

@Destroyer_of_Worlds coś czuję że oni za te działania to za 2 lata będą pizgac po argentyńscy i innych wenezuelskich byle dalej.

0

@Bobo25 Wczoraj widziałem urywki z marszu przeciwnego marszowi niepodległości i wiesz co ? Też byli na czarno i w kominiarkach i z flagami przypominającymi te faszystkowskie z marszu niepodległości. do tego:

"Tutaj masz mieć marsz NIEPOODLEGŁOŚCI, który powinien być świętem wszystkich Polaków, bez znaczenia na przekoanania, orientacje itp."

i dlatego Tusk z Trzaskiem próbują go zamknąć i niedopuścić do niego? Powiedzmy że nie interesujesz się walkami politycznymi ale wiesz co to jest niepodległośc bo uczyłeś się w szkole i jak to k....źwa wygląda ? Politycy chcą zakazać manifestowania niepodległości? Ja się nie dziwie hasłom przeciw Tuskom i jego parobkom ale uważma że lepiej dla ogółu było by jak by się z tym wszyscy powstrzymali w taki dzień. CO to znaczy zawłaszczyli? A może niepodległość jest bliższa jednak prawicy ? To się nie wzieło z niczego. Tusk ciągnie kraj w strone utraty tej niepodległości. Jakby chodzili non stop każdego roku i manifestowali niepodległość jako lewica czy centrum to nie było by żadnego przywałszczenia nie sądzisz ? Tylko że na tym marszu to ich nie uwidzisz nie dlatego ze się boją (teraz to już pewnie tak) ale dlatego że się z nim nie utożsamiają

4

@sergio5 W sumie durne pytania więc gości dobrze odpowiadał.

1

@SelloutCrowd Chce Ci tylko przypomnieć że Tusk rękoma Czaskoskiego próbowł/ali banować i zamykać ten marsz (w zasadzie co roku). Ciężko przejść obok tego faktu obojętnie. Dziwisz się hasłom ale na marszach bardziej lewicowych jest dokładnie to samo tylko w drugą stronę.

13

Messi z Yamalem to by było surrealistyczne troche

7

Jesli nie będzi FDJ i Pedriego to my nie mamy środka

0

@Gaucho hat trik asyst

1

Lewy wraca jakże to jest dobra informacja !!!!!

0

Ferran do boksu proszę bo mamy kogoś kto umie na tej pozycji po porstu

0

@626 ... no niestety jest kozak co by nie mówić

2

aspas troche martwi ze ma wejsc. Nie lubie nygusa i szanuje jednoczesnie w sumie ;) Jest respekt

0

@RoberDzik no raczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?