sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Coś czuje że ten nasz były działacz miał racje kóźwa ... Yamal Pedri Gavi można zajeżdzać (czytaj trzeba) ale Hujsen ma lekkie dolegliwości .. niech odpocznie ,,,
6
@Karol145 Też mnie to zdziwiło. Zagłosowałem n Harrego bo uważam ze jest o wiele lepszy od Alvareza.
1
"posunąłem" OK XD masz swoje na wieszchu. Tak jak @Ojciec5tkidzieci napisał zachowujesz sie jak mentalne dziecko. ... tam więcej przejęzyczeń było w tym moim ostatnim wpisie. Luknij raz jeszcze bo przeroczyłeś ;)
1
@arasz1819 widziesz araszku ja się nie posunołem do aż takiego inwektywu jaki właśnie wystosowałeś. To jest własnie ten moemnt ten punkt dlaczego kiedyś z tobą potrafiłem rozmawiać a teraz już nie bardzo. Jesteś fanatykiem, a czy tam do kwadratu czu innego sześcianu to juz zostaiwam tobie ... dobranoc ;)
0
@arasz1819 ok niech ci będzie ... jestem fanatykiem bo sięz tobą nie zgadzam ;)
0
@arasz1819 szczerze tego uzytkownika nie kojarze w ogóle, widocznie nie jest tu tak sławny jak ty ;) Poza tym masz pewnie racje pisze to co lubie więc mnie nie oburza, a ty tu walczysz pełną parą z moim punktem widzenia ;)
0
@arasz1819 mam podobnie dlatego jeszcze Ci odpowiadam ;) ... chociaz troche mam cie za fantyka jednak.
1
@arasz1819 jesteśmy z innych bajek (politycznych). Moze i rozmawialiśmy normalnie ale podejrzewam ze na tematy związane z Barceloną bo ten temat jednoczy nas wszystkich. Politycznie jesteśmy na 2 różnych biegunach. Totalnie oddalonych. Niestety/czy też stety dość szybko to zauważyłem.
4
@arasz1819 ja co do ciebie nie miałem nigdy wątpliwości ;)
5
@arasz1819 o patrz a jednak odpowiadziałeś ... nie oglądasz meczu ?
1
fajne takie przenośnie. Jak zrobilismy manite na białych to mozna było wrzucić zakrwawione prześcieradła ;) Można się gwałtu doszukać na nich doszukać w sumie ;P
1
@Kgorecki2500 ale cłąy mainstream ciągnie w strone o której mówi ten dziennikarz. Teraz to modne być niezależnym.
3
@Tasde gościu pier....cy o tym że był w poprzednim wcieleniu delfinem i jakimś władcą w następnym z wytatuowanym ryjem z oczami po amfie lub koksie na pewno ich zainteresuje ... tylko czym? Jak można tłumaczyć w ogóle taki wybór ? W zestawieniu na inteligencje z muranem to chyba muran wygrywa a to jest kurna wyczyn,
3
@mmaciass dobrze że jest z tego powodu burza przynajmniej. Oby osoby odpowiedzialne dostały za to po łbie a gościa oczywiście usunąćz twakiej funkcji. Prezentuje bowiem najgorszy sort idiotów w sieci
7
@Guillegavira bzdura. Z całym szacunkiem dla nich ale nie mają podjazdu do Leo.
3
Gol ładny ale dupy nie urywa
6
Dziwić sie ? Świat go kocha, tylko zakompleksione prześcieradła muszą Negreiry wymyślać aby zakłamywać rzeczywistość że on w pojedynke ich robił jak chciał. Dupa boli że nic nie mogli więc Negreira kurłłła ;)
4
@Munio Był jeszcze ten Brajzol co wczesniaj grał w Wiśle i przyszedł do nas z Chin podajże. Też nikt sięnei spodziewał jak dobry poźniej się okazał być. Jak on miał kurde zapomniałem, ale ważne gole sptrzelał i potrafił się przebić do składu jak mieliśmy mocną ekipę.
1
@Destroyer_of_Worlds coś czuję że oni za te działania to za 2 lata będą pizgac po argentyńscy i innych wenezuelskich byle dalej.
0
@Bobo25 Wczoraj widziałem urywki z marszu przeciwnego marszowi niepodległości i wiesz co ? Też byli na czarno i w kominiarkach i z flagami przypominającymi te faszystkowskie z marszu niepodległości. do tego:
"Tutaj masz mieć marsz NIEPOODLEGŁOŚCI, który powinien być świętem wszystkich Polaków, bez znaczenia na przekoanania, orientacje itp."
i dlatego Tusk z Trzaskiem próbują go zamknąć i niedopuścić do niego? Powiedzmy że nie interesujesz się walkami politycznymi ale wiesz co to jest niepodległośc bo uczyłeś się w szkole i jak to k....źwa wygląda ? Politycy chcą zakazać manifestowania niepodległości? Ja się nie dziwie hasłom przeciw Tuskom i jego parobkom ale uważma że lepiej dla ogółu było by jak by się z tym wszyscy powstrzymali w taki dzień. CO to znaczy zawłaszczyli? A może niepodległość jest bliższa jednak prawicy ? To się nie wzieło z niczego. Tusk ciągnie kraj w strone utraty tej niepodległości. Jakby chodzili non stop każdego roku i manifestowali niepodległość jako lewica czy centrum to nie było by żadnego przywałszczenia nie sądzisz ? Tylko że na tym marszu to ich nie uwidzisz nie dlatego ze się boją (teraz to już pewnie tak) ale dlatego że się z nim nie utożsamiają
4
@sergio5 W sumie durne pytania więc gości dobrze odpowiadał.
1
@SelloutCrowd Chce Ci tylko przypomnieć że Tusk rękoma Czaskoskiego próbowł/ali banować i zamykać ten marsz (w zasadzie co roku). Ciężko przejść obok tego faktu obojętnie. Dziwisz się hasłom ale na marszach bardziej lewicowych jest dokładnie to samo tylko w drugą stronę.
13
Messi z Yamalem to by było surrealistyczne troche
7
Jesli nie będzi FDJ i Pedriego to my nie mamy środka
0
@Gaucho hat trik asyst
1
Lewy wraca jakże to jest dobra informacja !!!!!
0
Ferran do boksu proszę bo mamy kogoś kto umie na tej pozycji po porstu
0
@626 ... no niestety jest kozak co by nie mówić
2
aspas troche martwi ze ma wejsc. Nie lubie nygusa i szanuje jednoczesnie w sumie ;) Jest respekt
0
@RoberDzik no raczej