1

@MichalZZZ bo boiska dobrze nie widać i nie ma jak nimi sterować ;) trza przełączyć widok kamery

0

@Maker0 dla nas wkurzające ale dla nich pewnie mega motywujące. Oto chyba chodziło ;)

1

@Encore A Real jutro wtopi .... XD

6

Z pozytywów wydawała się być zajebista atmosferka na trybunach.

0

Hej to leci na eleven bo nie widze ?

0

@Gibbon_FCB a to też fakt

6

Więcej naszych niż śmietankowych więc jest dobrze

0

@derus połowa składu realu jest przehajpowana. Tam może jedynie Curtua zasługuje na coś więcej. Reszta to "galacticos" If you know what I mean ....

5

@Dankho94isback a żeby być już bardziej uszczypliwym ... to jesteśmy właśnie za granicą XD

11

@Giwera dużo było znakomitych kreacji dla mnie jedna z lepszych Gary w Leonie:



Waltz ogólnie podobna półka jako aktor

2

Ale by były jaja jakby ich do odpowiedzialności za ich działania pociągneli.

4

Rymanowski zaorał największy sukces Koalicji jednym zdaniem XD. Toż to podpada pod jakiś gwałt intelektualny


0

@Tasde nie ignoruje. Na rashfordzie ostatnio t eż powinien być karny. sytuacja podobna. zasada "karniątek" co to w ogóle za zasada? twoja ?

3

@Tasde dla mnie to klarowny karny i tyle.

2

@Ronad10 norma to jest ale podejrzewam że znami jest podobnie. telewizje bubują sobie bohatersie druzyny pod kliknięcia

2

@Tasde ludzie noż kurde gdyby to było na Yamalu to byście tu escalando krzyczeli ... serio bądźcie obiektywni kopnał go w nogę a Vini miał prawo to wykorzystać, sedzia powinien wapno pokazać i tyle

0

@Hosh a ja się ne boję wręcz czekam z utęsknieniem aż im się przytrafi

2

@tbas nie no należał się bądźmy obiektywni

4

najbardziej w tym realu podkurwia mnie to ich wyebane ego. uja grają a się srają. Ich wtopy to dla mnie cream de la cream nie dlatego że są głównym rywalem barcelony ale dlatego własnie że wydaje im sie ze są uj wie co.

2

@PatrychoO totalny odpał tzn. ja rozumiem że nie lubi tam jakiejś strony politycznej ale te jego dopiski że on sie odcina od polityki są żałosne. " w sumie to polityką się nie interesuje ale .... " XD i wojna !!!!

3

@Arkon to ty jestes ten co gardzi stroni i nie lubi polityki ??? ...... ooook

2

@LukaszFan czyli że co ? zagłosowałeś nie tak jak myślisz? czu jak? ankieta to ankieta. może i bzdurna ale ludzie zaznaczają zazwyczaj to co chcą aby było

0

dzisiejsz wpadka Realu była by zajebista jesli o nas chodzi (nawet remis). Daje nam to naprawde przyjemny dystans na tle niedzielnego meczu z Villarealem obecnie o wiele groźniejszym od śmietankowych no i w sumie to poewnie oni nba ten moment są 2 w tabeli bo mają2 mecze w zawiasach i wszystko ostatnio wygrywają

12

CI co głosują na MTS to chyba opcja pro niemiecka od Tuska

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@zawilly "nie sondzę" omg no ale sznujmy się. ty mi tu o wieku piszesz dzieciaku? XD ? Wysupałeś się już w pierwszym słowie .... jak to na doświadczonego gimbe przystało XD

4

he he i to ja szanuje XD. ale grafika zajebista az zapisze na kompie dla następnych okazji ;P

2

@Stinger_ ja już aza długo tu jestem by się łudzić w tych kwestiach. Polecam dystans ;) Ciesz sięze ci bana nie dali ....

0

@zawilly spokojnie chłopaku oglądam barcelone 30 lat i widzę co się teraz w Realu dzieje. Zajmij się swoimi zdolnościami intelektualnymi i rozpoznawczymi bo ewidentenie kuleją. ... i następnym reazem może nie pij jak piszesz publicznie ? To widać serio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?