0

@piJohn stary te powtórki latały w telewizji wszyscy widzieli ten "kontakt" mieliście przejść to przeszliście ;)

8

no to poklepie ławeczke z exrta pensją i wygasi kariere. kazdy dokonuje swego wyboru. Nigdy tego nie zrozumiem. Po ujj się łasić na te kilka baniek więcej jak i tak jest milionerem. Repka czeka na niego no ale woli ławe. trudno może jednak nie był az tak ambitny jak nam sie wydawało. Może to i wygodne ale nasz nowy golkiper będzie go co mecz wk....iał, a jeszcze jak trafi do repry Hiszpani na brame to juz w ogóle MTS pewnie na pielgrzymke sie uda jak Urus pomodlić troche za swój los.

0

@piJohn Atletico ? Cały świat widział że Marciniak was wtedy przepchnął. Zresztą tak samo jak nas udupił z Interem. Gol po ewidentnym faulu na Gerarddzie Martinie w ostatnich minutach a ten jakoś z milimetrem nie latał jak u was z karnym. Kibicowanie zobowiązuje nawet na najwyższych szczeblach.

0

@goldensun nie przypominam sobie by hazard w realu jakieś bramki strzelal :]

0

@Traba727 poczytaj ... na notatniku jest artykuł kto kogo prowokował. Diego po prostu dał mu na koniec szach-mata i tyle. Zresztą komu jak komu ale temu debilowi to się po prostu takie słowa należą.

3

Ten gość mi Messiego przypomina, oczywiście tylko fizycznie bo jesli chodzi o gre to lata świetlne chociaż i tak nieźle ;)

1

@piJohn lepsze to niż płacz w mediach. Może o cholo przegrał mecz ale na niego jego kibice nie gwirzdża ;)

0

@piJohn Tam u was jest artykuł ze Vinicjusz cały mecz go prowokował. Simeone to nawet zgłaszał sędziemu i prosiła Carvahala aby coś z tym zrobił. Tak ! uwas o tym piszą. Moim zdaniem to co mu powiedział to nie była głupota tak btw.

25

i to jest ta różnica. SImeone w wywiadzie mówi co jest na boisku zostaje na boisku a ten napier....la w mediach społecznościowych. Totalny przygłup.

1

Niech lepiej kupi kaganiec swojemu popaprańcowi. Kóźwa nawet u białych na stronie jest artykuł że Brajzol cały czas będąc na boisku prowokował Cholo. Tego jakoś nie widział ? Oby dostali w pape i perez go wyebał bo już zaczyna ostro wk....ć.

1

Ogólnie (co bardzo ciekawe) na notatniku jest artykuł opisujący zdażenia boiskowe między Simeone a Viniciusem gdzie jako bardziej winnego wskazują właśnie Brazylijczyka. Więc co poniektórzy wyjeżdzający że Simeone się nie popisał może niech poczytają tam u nich bo bardzo dokładnie opisują że Diego był zaczepiany przez Brajzola cały mecz gdzie na początku szedł w to a później już nie i zwracał nawet uwege technicznemu i Carvalajowi aby coś z tym zrobili a tu wielki co poniektórzy mają larum do Argentyńczyka bo finalnie go celnie zripostował.

13

@WojtekCh10 bo co nie można mu prawdy powiedziec ? Wszyscy się osrali bo ktoś mu zasugerował że na niego gwiżdzą? A to przez Diego taka sytuacja ?

3

Diego... No lubię typa :)

0

@Fc112 Policja powinna być szkolona by brać pod wuagę inne okoliczności niż przestępca -> zabić. A tutak to nie wyglądało gościu do niej walił jakby Putina zobaczył.

0

@Murazor nie dziwi bo to kóźwa dziennikarze śledczy od Pereza

1

@Fc112 No tak ale szczerze są inne sposoby. Można walić w opony i próbować inaczej to rozwiązać. Nie wiadomo czy laska nie miała jakis problemów emocjonalnych. Nie musiała być przecież przestępcą z krwi i kości. Dla mnie to słabe było jednak. Ona nie jechała na tego typa takie tłumaczenie raczej nie przejdzie. TO nawet nie był jeden strzał (powiedzmy w panice) gościu walił do niej aby ją ukatrupić, chore to.

1

@VinDiesel i to aż od Arabów leci .....

23

Rapha przyaktorzył ale te ich spalone są śmieszne. Na pierwszej fotce obaj są na spalonym co widać bardzo dobrze. na drugiej fotce - fakt nie było spalonego ale chwile wcześniej sędzie nie odgwizdał 100% faulu na Raphinii nawet jeszcze chłopa widać jak siętam na obrazku zwija w rogu. Ojj stronniczy debile od białych ... kto się by spodziewał ;P

0

U białych narracja że lepiej odpaść z Atletico niż dostać od nas w finale ... i to ja lubie jak sie boją XD

1

@Messiah10 ...ze Szczecina

2

@blakkudium hue hue hue hue XD

5

Roony dzisiaj lepszy od Yamalka. W sumie zasługuje na więcej minut scooobany. Nawet Neymara robił jak piłkę przyjmował.

0

Dla Unaia to musi być przykry mecz. Niby naprzeciw konkurent do repry i na dzień dobry dostaje 4 w pierwszej.

53

Ale jaja na notatniku zrobili ankiete kto wygra super puchar i .... prowadzi Barcelona. Ale są jaja w komentarzach XD. Zaraz Admin zbanuje ankietete ;P

1

Ale go tam musiały Araby umęczyć

2

@karci0 Już Ci napisałem że nie jestem jakoś specjalnie wierzący. A są to bzdury bo są cyniczne. Atakujesz pewną grupe społeczną w sumie nie wiem po co. Dla mnie to bzdurne podejscie. Jakby sie ktoś z ciebie nabijał to może przeszedłbyś obok tego obojętnie może jesteś taki wyluzowany ale myśę że tutaj wiele osób zrażasz takimi wpisami i wątpie że więksość ma na to wyebane. Myślisz ze jak publicznie coś wyśmiejesz (tutaj wiarę) to okażesz się przez to mądrzejszy zyciowo czy tam ktoś zrozumie że jego wiara to idiotyzm ? Osiągasz odwrotny skutek raczej. Kilka osób ci przyklaśnie (podobnych do ciebie) kilka osób poczuje sięuroazonych a gro osób z politowaniem przewinie wątek co i ja chyba powinienm zrobić. Pozdrawiam.

2

@karci0 niby spoko ale podejrzewam że dla ludzi dla których to jest ważne twój cynizm jest przykry a zyjemy w społeczeństwie a nie jako pojedyncze jednostki. Łatwo jest pisać takie bzdury w necie ale trudniej usiąśc ze starym i mu to w twarz powiedzieć ? Może byś go przekonał a może on przekonałby Ciebie zawsze to było by bardziej wartosciowe niż taki wpis na forum piłkarskim. W końcu to on z matką Cie do tej Chrześcijanskiej rodziny wprowadził nie nikt z labamby

8

@karci0 A ja mam zawsze beke z takich wpisów wyzwolonych świeckich osobników. Sam aż taki wierzący nie jestem ale szanuje to i tyle. No ale ty obojętnie nie przejdziesz co ? Bo wiesz cynizm i niechęć do pewnej grupy społecznej aż bije od twojego wpisu. Ciekawe czy jesteś ochrzczony. Jeśli tak to już zrobiłes awanture starym o to czy pijesz do obcych randomów o ich wiare ?

3

Zrobić serie chwalącą sędziów w jakimś naszym oficjalnym medium. Białasy by gorączki dostały XD

0

@michaleu chyba ich Curtua odwiedzał często ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?