sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu chyba ich Curtua odwiedzał często ;P
0
Cancelo to fajny klocek (bez głupich domysłów pls ;P) do układanki dla mądrego trenera. Oczywiście nie jest to piłkarz kompletny, ma swoje wady ale ma tez olbrzymie atuty. Na pewno daje Flickowi fajny wachlarz mozliwości.
12
I teraz pomyślcie ze ten gościu sędziuje ten mecz i .... robi to co tu powiedział. Miałby swoje 5 minut jak zresztą kóźwa zawsze.
3
Mnie najbardziej rozbawiło jak Johan obronił strzał Gerardem Marcinem. Nie wiem czy to zauważyliście jak go popychał w odpowiednim kierunku co by przyblokować uderzenie. Co prawda Martin przepłacił to bólem ale no to było mocne jako całość :)
0
@CriminalFCB bez jaj nie porównój na ten moment naszych legend z nim, Jest niezły ale poczekajmy .... Valdes, Bravo jak dla mnie są na teraz o niebo lepsi od tego młokosa ale wszystko w jego rękach i nogach ... Na pewno na plus że wytrzymał w tym meczy z tymi gwizdami. ... mam dobre odczucia wględem gościa ale no trzeba pozekać jeszcze. MTS na starcie też wydawał się najlepszy na swiecie tak btw ....
12
@czarny20 serio w punkt gościu wie gdzie jest i wie po co
5
@Czarny_ck po jednym gorszym meczu ??? niezłe bzdury wypisujesz
2
@ShawnC ileż ona nam jeszcz pomaga ... szok
1
Dostaną manite na klate, zawrą pi......dy i do budy.
2
@Laminedependencia Oni bazują na tym że dają takie terminy i ludzie na to zwracają uwagę. Jesli mają to w dupie to znaczy że sa nieuczciwy. Negatyw z opisem co by wszyscy wiedzieli i nie dali sie więcej nabrać. Rynek powinien weryfikować takie "firmy". Gdyby się jeszcze postarali tzn wysłali od razu ale gdzies utkneło albo napisali że jest problem to luz ale oni cie olali ;)
5
Kto wymysla treningi po sylwestrowych baletach ??
17
Ale to że Lewy ponad Yamalem to jednak śmieszne jest.
4
@norbi77 Piłkarze to mają z tego co zauważyłem i zawsze się zastanawiam .. czego oni się tak kóźwa cieszą jak zaraz to cofną ;P
4
@Luciano99 dokładnie jak nie uznawano nam gola który był połtora metra za linią i cały świat na powtórkach to oglądał to ja już wole te sprawdzanie niż takie wały.
1
@Criss18Barca Var jest spoko ... Messieg ofaktycznie brak.
11
Droga la Ramblo, na nowy rok mam tylko jedno życzenie dla nas wszystkich. Niech wojna na Ukrainie i ludobójstwo w Palestynie się skończą dla dobra ludzkości i odetchnienia troche od tego co nam serwują nasi "politycy" w tym temacie, zbijający swoje kariery na takim nieszczęściu. DObrego nowego roku ziomy aaa no i Barca ma wygrywać i bić real równo z każdej możliwej strony ;)
1
@JimMorrisonFCB "czemu ma służyć takie generalizowanie?"
nadaniu rangi bzdetom jakie wymyślają. Na wypadek jak ktoś nie chciałby tego przeczytać.
0
Komentarz usunięty
9
ZDrowia chłopie i nie wkładaj łba między nogi ... to jednak nie popłaca na dłuższą metę ;) Czas dorosnąć.
1
@blakkudium zajebiste zachowanie. Na luzie sie wyebał i wyeksponował to co zrobił przeciwnik (spiety oczywiscie jak guma w majtahc) bez dramy ... aż se włosy poprawiłw wolnym czasie. I mówie to serio. Popchniecie było na tyle silne że to nie był teatr po prostu poddał sie fali ;). Chciałby m typa w Barcelonie. szkoda że na niego nie stawialiśmy jak był u nas
1
@macio_944 na otarcie łez dla białych ;) Mogą siępod coś podkleić
0
TO jest troche grube ze strony Chin ale prędzej w to uwierze niż w to że "elyty" europejskie sobie z rosją poradzą.
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/upadek-rosji-kwesti%C4%85-czasu-w-chinach-pisz%C4%85-o-mi%C4%99kkiej-aneksji/ar-AA1TaBtR?ocid=msedgntp&pc=EDGEDSE&cvid=69518085c1f1447c98e669ae0e197460&ei=12
5
U białych dupska pękają koncertowo dzisiaj XD, Oni tam mogą się co najwyżej dokleic do najlepszego piłkarza na bliskim wschodzie ;P
5
Nie powiem Marc Cucurella to jest zajebista opcja gość wybiegany z wielkim serduchem do gry. Takich zawsze jak najwięcej powinno być
0
Negreira:
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/wyrzuci%C5%82-z-boiska-cristiano-ronaldo-oto-co-go-spotka%C5%82o-przez-prawie-dwa-lata/ar-AA1T62ra?ocid=msedgntp&pc=EDGEDSE&cvid=69503a66bcc74114af663e9e41653ed4&ei=31
5
Neymar Suarez Messi . Najlepsze ofensywne trio ever. Szkoda że zrezygnował z czegoś tak pięknego dla kasy ale ... no miło się wspomina mimo wszystko.
2
@michalgajdek Miło patrzeć że redakcja poskładała troche fanatyków z notatnika XD Powinniscie to robić częściej ;). Typy mają tu konta i notorycznie coś skrobią. Jeśli ktoś od nas napisze u nich coś niezgodnego z ich torem myślenia to ban dożywotni. Podobnie powinno być tutaj dla równowagi.
1
@michalgajdek Ten typ nawet na śmietankowj jest jechany za urojenia. Nie ma nawet co odpowiadać.
1
@Borneo Ty chyba żartujesz ten młody obrońca w tym moemencie jest jedynym na tej pozycji trzymającym bardzo wysoki poziom. Sam nie ogarnie dwóch pozycji a ty mu błędy wytykasz? Kogo on ma obok siebie ? Araujo który ma metnal 5-cio latka ? Christensena wieczenie kontuzjowanego ? Czy Gerarda Martina który tam gra z musu bo jest bardziej boczny ? Gościu rok temu był objawieniem teraz nie ma partnera obnok siebie na odpowiednim pooziomie.
0
@clyde A poźniej płacz że nie ma wartosciowych facetów ;P