2

@Pedri16Future To są igrzyska dla idiotów po prostu.

1

@Katalonik97 Do Messiego nikt nie ma podjazdu ale akurat mapet jest niezły

2

@[Oli] Ja to pisałem na ten moment to nie skończyło by sie tylko manitą. Oni by to z kronik musieli wymazywać. są tak słąbi że to jest szok. Ja Barcelonie kibicuje już ze 20 lat przynajmniej alet ak słabego Realu nie widziałem chyba nigdy. Strasznie jednak irytuje to przepychanie (poprzedni mecz) przez sędziów. To jest złe nawet dla nich bo najlepiej to sie odbić jednak od dna ale trzeba je zauważyć

1

@Adam065 a z ciekawości .. co ci poprawia konkretnie poziom życia za Tuska ?

1

jpierdziu jakby real takim składem wyszedł na obecną Barcelone to była by miazga

2

jakie padolino ... on jest w tym mistrzem XD

1

ale na taki real teraz trafić ... Barcelona by ich w takim składzie (ich) z 7 do jajca dojechała

6

troche się rozjeżdzacie droga redakcjio w faktach. w lidzie pod obrazkiem jak wół stoi: "Mecz między Real Betis a Atlético Madryt zakończył się remisem 1:1"

0

Mokry sen dziennikarzy marci

2

takie plakaty zawisły na ulicach na temat Ziobry

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tak-%C5%9Bcigaj%C4%85-zbigniewa-ziobr%C4%99-kontrowersyjne-plakaty-zawis%C5%82y-na-ulicach/ar-AA1VShyW?ocid=msedgntp&pc=EDGEDSE&cvid=6987d7c473bc4ccb806ae7ec1fde627e&ei=30

Szczerze to jest cyrk dla plebsu tego z seruszkiem bardziej uśmiechniętego (temat westernu WTF ??? co to ma być holywood ? W sumie potrafie to zrozumieć bo do tego sortu serduszek to pewnie trafi), ale raczej są bezsilni a władza za chwile za pewne sie zmieni. Ten człowiek zapewne zostanie przwrócony przez prawice i obawiam się że wtedy nie będzie plakatów tylko masowe uchodźctwo cymbałów którzy teraz próbują rządzić

1

@Karol145Choć byś chłopie złapał komara w rękawicach bokserskich za jajca to nie usuniesz rosji z części tego świata i ludzie mogą o niej robić materiały (ba moga uwielbiać tą kulture i ludzi tam żyjących) bo to bardzo ciekawy kraj.

0

@PatrykBarca no przecież on też chciał ... z mojej strony to był sarkazm ;)

0

@arasz1819 Tu nie chodzi o sympatie do Ruskich bo były czasy gdzie Ruskie były ok. Piersetrojka i później siedli na dupie i dawali tani gaz. Tu chodzi o popieranie komunizmu który ucięmięzył nasz kraj a to różnica.

0

@arasz1819 sorki faktycznie myślałem że aktualna. Ale no co za różnica tak właściwie. Zmienił się ?

0

@ViscaelBarca2007 kto by sięspodziewał że tak go wy.... ją. ;P

3

@PatrychoO I to się szanuje kurde Freddy Mercury nawet XD

0

po Czarzastym jedzie już nawet TVP info

https://www.facebook.com/reel/937216085543034

Tu nawet nie ma co jechać wystarczy pozwolić mu mówić. To jest wypowiedź al'a Braun. Wystarczy dać mu mówić. I ten gościu jest Marszałakiem co za patologia. Jego przedmówca (drugi gość w studiu) dość mądrze nie korzystał z prawa głosu podczas tego monoloogu XD. Gosciu sam siebie rozjechał na antenie. No brawo w sumie.

19

Na początku po jego powrocie myślałem że przepadło ze stracił to co pokazywał przed kontuzją ale to wraca i to jest mega dobra wiadomość :)

4

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@semafor "Nie sugerowałem tego kierunku myślenia"

a co to przeraszam jest?

'Wjechałeś od razu z ideologią "wtedy kobiety były szczęśliwsze""

Również dobrej. Pozdrawiam.

1

@semafor "Wjechałeś od razu z ideologią "wtedy kobiety były szczęśliwsze" to typowe ideologiczne pierdolenie"

to jest twoja odpowiedź do tego co napisałem ja:

" jestem zdania że większość z nich była szczęśliwa wychowując dzieci i dbając o dom."

posklejaj kropki pochamuj emocje i dopiero odpisz kulturalnie pls ;) Chyba że uważasz że teraz kobiety są nieszczęśliwe bo jak widać dorobiłeś sobie coś niecoś do mojej wypowiedzi ale ... ;) ja tego nigdzie nie napisałem

0

@semafor Spoko zawsze można się ślizgać w dyskusji jak to właśnie robisz jak ktoś cie złapie na głupocie. a i temat z badaniami ... jak juz ściana to mityczne "badania naukowców" :) .. tym razem na temat "jaką rolę pełniły kobiety". No to może powiedz mi jaką rolę pełniły? Pewnie znasz te badania skoro się powołujesz. Z chęcią porównam to do moich obserwacji z młodości.

2

@semafor "bo chłop polski ma to do siebie, za każdego ma coś do powiedzenia. Teraz za kobiety" a ty nie zacząłeś się dokładnie bawić w taką retorykę? przecież ja Ci odpisałem własnie na to że sugerowałeś ze kobiety były nieszczęśliwe. Chłopie proszę cie zanim komuś coś zarzucisz zweryfikuj czy czasami se po kolanach nie walisz.

0

@semafor "40 lat temu większość kobiet w PRL miało dość podobną funkcję, mama i kucharka / praczka itd." Tak było to fakt ale kobiety były wolne i mogły próbować pracować gdzie chciały. Poza tym jestem zdania że większość z nich była szczęśliwa wychowując dzieci i dbając o dom. Widzisz różnimy się tym że ty na tą funkcję kobiet patrzysz z pogardą a ja z szacunkiem i tacy byli też mężczyźni w tamtych latach czego raczej w twoim otoczeniu nie mówią - jestem pewien ;)

0

@semafor dekapicaja nie wchodziła jednak w gre za odsłonięcie twarzy a kobiety były wolne i mogły robić co chciały

4

@Karol145 kultury troche dziecko, wychowałem się na pradze na ząbkowskiej w czasach PRL'u. Mówi Ci to coś ? Jakoś nikt nie latał za maczetami nie podpalał samochodów i nie gwałcił na potęgę. Fakt raz na kilka tygodni ktoś dostał kose ale raczej po cichu Może zweryfikuj jednak opowieści dziadka i jego bujną fantazję.

2

@Karol145 Ile ty chłopie masz lat że porównujesz przemoc w Polsce sprzed 40 lat do tego co dzisiaj sie dzieje we Francji? Po twoim "XD" wnioskuje że nie z doświadczenia takie wnioski. WIdzisz ja mam swoje lata i w Polsce nigdy kobiety nie bały się chodzić po ulicach nawet wieczorami same przynajmniej w Polsce PRL'u i tej obecnej (jeszcze). To powinno już zamknąć temat. Jedyne czego nie wiem to czy we Francji 40 lat temu bały się samotnych spacerów ... ale śmiem wątpić. Na dizen obecny nawet mężczyźni jak ten dziennikarz boją sięwychodzić z domu. Naprawde nie wiesz o czym on mówi ?? No ale spko ja ci oczu nie otworze siłą.

7

Naszym grzechem w męczu z Albacete było zatrzymanie ataków od 70 minuty jakoś. Oni już tylko klepali i chcieli grać z nimi w dziada. A tamci byli nakręceni bo walczyli o wszystko. Mecz lepiej by się ułożył jakby nasi nie wstrzymywali ataków i nie uspokajali gry (swojej) bo po prostu piłkarsko byli lepsi i pewnie by coś wcisnęli bo mecz był już mocno otwarty a tak dali im szansę i zrobiło się ciepło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?