2

@kamil_veb Finał sezonu z Alvaro.

2

@Gacu95 Tak bez planu ? ... Ferrana im wciśnijmy

5

Nie no nie wierze że Chelsea go chce i za taką kase. TO są jakieś jaja

5

Co ci sędziowie mają z głową. Chłop powiedział coś pod nosem i raczej nikogo nie obraził i dają mu kare (jak z lewym) Rudiger z Valverde napie....przają przeciwników po twarzy kolanami i pięsciami i nic. Kogo ci sedziowie tam mają chronić kóźwa ? Bo na pewno nie piłkarzy

2

Zawsze miałem go za totalnego najemnika. Nie przywiązywał się do barw.

0

@tbas ale że mupięty nie dorysowali .... szok !

18

Dupsko piecze dzisiaj jakoś tak bardzie przyjemnie XD

1

@RoberDzik Lige swoją drogą ;)

1

Mozna się pocieszyć że my ich zdominowaliśmy przez cały mecz u nas a oni tylko w pierwszej połowie ;)

1

@Comentateiro tiaa niby znane od zawsze i karało nas to co sezon od paru ostatnich lat a sie nie nauczylismy

3

szkoda kontuzji ale warto było. Pokazali charakter i rośnie nam nowy lider na newraligcznej pozycji - BERNAL !!!. Na ten moment środek Bernal Pedri Fermin wydaje się bardzo mocny.

0

Cancelo ładnie z Yamale sie zaczyna dogadywać

1

kórwa niech Yamal nie robi z siebie smietankowego prosze

0

kórwa grają ostro niech przychamuja bo jak kogoś wywali to po zawodach

7

Bernal jak rosnie w oczach no on jest gigantem na ten moment

0

JEEEEST KÓRWWWWWWWA JEDZIEMY DALEJ !!!!!

0

no to kotletico bedzie obsrane

0

kuźwa sypie nam się ta boczna obrona strasznie

1

@LOPEZ16 myślę że juz jest zbudowany nawet jak nie prtzejdą. Chłop strzela gole pięknie gra jako DP - kozak jest

2

jest dobrze jeszcze jedna i kotletico sie obsra a wtedy ich dojedziemy ... zresztą myśle ze już są obsrani

1

dobrze do szatni

0

ja pierdole mam nadzieje że sie nei spali i wykorzysta

0

Jedna akrcja i kórwa wszystko co do milimetra

0

Raphinia częst orobi głupoty. Mam ewrażenie że koniecznie che grać pierwsze skrzypce

0

zaczynająsie wylewy i panika w obronie XD

0

... no to czas na wylew w obronie ;P

0

ufff prawie przeniósł XD

3

Szkoda że Griezmann się u nas nie przyjął, uwielbiam gościa. Niesamowity piłkarz.

26

Szczerze mówiąc ja nie rozumiem dlaczego kluby nie zgłaszają takich zachowań do dysciplinarnego rozpatrzenia. Wszyscy pierniczą tylko w mediach. Tu trzeba oficjalnych zgłoszeń nie tylko z Getafe. Jak by tego napłyneło kilkanaście egzemplarzy to wiedzieli by że problem zaczyna być widoczny i więcej już nie mogą tak po bandzie przymykać oczu. Przecież następny ich przeciwnik jest potencjalną ofiarą takiego zachowania jak nie jednego zjeba to drugiego (2 ostatnie mecze i wszyscy wiemy o kim mówie)

0

jak to u nich przegrywają z honorem XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?