sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamil_veb Finał sezonu z Alvaro.
2
@Gacu95 Tak bez planu ? ... Ferrana im wciśnijmy
5
Nie no nie wierze że Chelsea go chce i za taką kase. TO są jakieś jaja
5
Co ci sędziowie mają z głową. Chłop powiedział coś pod nosem i raczej nikogo nie obraził i dają mu kare (jak z lewym) Rudiger z Valverde napie....przają przeciwników po twarzy kolanami i pięsciami i nic. Kogo ci sedziowie tam mają chronić kóźwa ? Bo na pewno nie piłkarzy
2
Zawsze miałem go za totalnego najemnika. Nie przywiązywał się do barw.
0
@tbas ale że mupięty nie dorysowali .... szok !
18
Dupsko piecze dzisiaj jakoś tak bardzie przyjemnie XD
1
@RoberDzik Lige swoją drogą ;)
1
Mozna się pocieszyć że my ich zdominowaliśmy przez cały mecz u nas a oni tylko w pierwszej połowie ;)
1
@Comentateiro tiaa niby znane od zawsze i karało nas to co sezon od paru ostatnich lat a sie nie nauczylismy
3
szkoda kontuzji ale warto było. Pokazali charakter i rośnie nam nowy lider na newraligcznej pozycji - BERNAL !!!. Na ten moment środek Bernal Pedri Fermin wydaje się bardzo mocny.
0
Cancelo ładnie z Yamale sie zaczyna dogadywać
1
kórwa niech Yamal nie robi z siebie smietankowego prosze
0
kórwa grają ostro niech przychamuja bo jak kogoś wywali to po zawodach
7
Bernal jak rosnie w oczach no on jest gigantem na ten moment
0
JEEEEST KÓRWWWWWWWA JEDZIEMY DALEJ !!!!!
0
no to kotletico bedzie obsrane
0
kuźwa sypie nam się ta boczna obrona strasznie
1
@LOPEZ16 myślę że juz jest zbudowany nawet jak nie prtzejdą. Chłop strzela gole pięknie gra jako DP - kozak jest
2
jest dobrze jeszcze jedna i kotletico sie obsra a wtedy ich dojedziemy ... zresztą myśle ze już są obsrani
1
dobrze do szatni
0
ja pierdole mam nadzieje że sie nei spali i wykorzysta
0
Jedna akrcja i kórwa wszystko co do milimetra
0
Raphinia częst orobi głupoty. Mam ewrażenie że koniecznie che grać pierwsze skrzypce
0
zaczynająsie wylewy i panika w obronie XD
0
... no to czas na wylew w obronie ;P
0
ufff prawie przeniósł XD
3
Szkoda że Griezmann się u nas nie przyjął, uwielbiam gościa. Niesamowity piłkarz.
26
Szczerze mówiąc ja nie rozumiem dlaczego kluby nie zgłaszają takich zachowań do dysciplinarnego rozpatrzenia. Wszyscy pierniczą tylko w mediach. Tu trzeba oficjalnych zgłoszeń nie tylko z Getafe. Jak by tego napłyneło kilkanaście egzemplarzy to wiedzieli by że problem zaczyna być widoczny i więcej już nie mogą tak po bandzie przymykać oczu. Przecież następny ich przeciwnik jest potencjalną ofiarą takiego zachowania jak nie jednego zjeba to drugiego (2 ostatnie mecze i wszyscy wiemy o kim mówie)
0
jak to u nich przegrywają z honorem XD