3

@norbi77 a nic nie mów nawet nie moge na tego zjeba patrzeć nawet jak nie strzela.

3

się kórwa prawie wypisać z LM grając z realem który nie ma kim grać i beniaminki LL ich leją to jutro tebas odtrąbi sukcej jak nic ale mniejsza z tym ... no trzeba być kórwa zdolnym po porstu albo obsranym

0

czekam na jutrzejsze okładki madryckich ścieków. nieźle sie napompują. A może klub miał racje ..... XD

6

jeszcze przełknąłbym te 3:0 dla Realu jakby strzelił ktoś kórwa normalny ale tego psa valverde nie trawie - po prostu nie moge na niego patrzeć. Nie powinno go w ogóle być w tym meczu za jego zachowanie - poziom czarnego niemca muslima spadkobiercy pepe.

1

@ProMILs piszesz o realu czy City ?

0

Ten czarny na skrzydle city niezły jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@lucca87 Remis to my wycisneliśmy na farcie, a oni nie umieli wykańczać akcji ale tak, z gry wyglądali o 3 klasy lepiej od nas więc optycznie można powiedziećże zasługiwali na wygraną. Barcelona całą drugą połowe sie praktycznie broniła.

0

@Soetie obawiam się że to może w końcu nastąpić bo stara sie już długo jak LAportaa odpuści w kolejnej kadencji to nie ma innego na ten moment

0

.... a to Śmieszek.

0

szkoda że TYLKO w obronie ... chociaż nie do końca i tak.

0

kórwa grali cały mecz tak aby tylko nie stracić zero ryzyka. ninawidze takiej barcelony. Masakra tego nie dało ise oglądać.

0

co oni kórwa robią ?

0

@Arden ale nie wiem czy zauwazyłeś nawet jak mu koło nogi się przeturla to kóźwa nie poda, ze 3 raz ytak było.

2

Ten trener tego newcastle to niezły buc. Jak nasi mają przy nim aut to kóźwa piłki za uja nie poda tylko przechodzi ostencacyjnie ale to głupota z jego strony bo niby im sie powinno spieszyć strzelić gola u siebie.

0

oni nawet kóźwa nie prubóją przełamać tewj środkowej linii kóźwa

0

@Yakoob raczej jak znami w sławetnej pierwszej połowie dwumeczu

1

@PatrychoO skończył by ich zanim by dobrze napoczął

1

czy każdemu Bajzolowi jak przeleci złota piłka po głowie i go muśnie po nażelowanej czuprynie topóźniej na czerep wali ?

3

irytujący jest Raphinia znowu.

1

No i co z tego kurna ? Jakaś kara do czarnucha lub sędziego poleci ? Ale taka dotkliwa ? Nie ? To kóźwa po ujj strzepią ryja.

0

@Kris_OK gorszy taki początek bo jeszcze by nam doklepali a koniec przy tym wyniku to juz by było na tyle po prostu a jest dwu mecz

1

Araujo 10 minuta czerwo wraz z karnym przeciw nam. Dziękuję do widzenia XD

3

@Aragorn33 Xavi to zklasą zawsze buł na bakier, to był jeden z powodów dla których za nim nie przepadałem jak był trenerem

0

No to właśnie przypomniał mi jak mnie wk...iał swoimi konferencjami po meczach.

0

@RC28 racja ...Chociaż przyjezndy (można popwiedzieć ) ;P

0

@Sulimo daj linka do tego filmu (najlepiej do ujęć gdzie cie widać ... czy tam twojego seniora ;) )

15

Mamy mega ludzi teraz w Barcelonie: Flick Pedri Yamal to jest oczywiscie core ale cała reszta jest niesamowita i walczy do krwi za te barwy ... a teraz porozmawiajmy o Realu XD hie hie. na tle Arbeloi i tego zeszmacenia prześcieradeł to co robi Barcelona jest po prostu mega.

15

W pełni rozumiem Athletic zawsze był trudny a chłopaki wypruli żyły na PK więc spoko. dobry mecz był i fajnie że są3 punkty. ale serio gosciu wchodzi na boisko i ustawia cały mecz ... to jest niepojęte

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?