sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@norbi77 a nic nie mów nawet nie moge na tego zjeba patrzeć nawet jak nie strzela.
3
się kórwa prawie wypisać z LM grając z realem który nie ma kim grać i beniaminki LL ich leją to jutro tebas odtrąbi sukcej jak nic ale mniejsza z tym ... no trzeba być kórwa zdolnym po porstu albo obsranym
0
czekam na jutrzejsze okładki madryckich ścieków. nieźle sie napompują. A może klub miał racje ..... XD
6
jeszcze przełknąłbym te 3:0 dla Realu jakby strzelił ktoś kórwa normalny ale tego psa valverde nie trawie - po prostu nie moge na niego patrzeć. Nie powinno go w ogóle być w tym meczu za jego zachowanie - poziom czarnego niemca muslima spadkobiercy pepe.
1
@ProMILs piszesz o realu czy City ?
0
Ten czarny na skrzydle city niezły jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@lucca87 Remis to my wycisneliśmy na farcie, a oni nie umieli wykańczać akcji ale tak, z gry wyglądali o 3 klasy lepiej od nas więc optycznie można powiedziećże zasługiwali na wygraną. Barcelona całą drugą połowe sie praktycznie broniła.
0
@Soetie obawiam się że to może w końcu nastąpić bo stara sie już długo jak LAportaa odpuści w kolejnej kadencji to nie ma innego na ten moment
0
.... a to Śmieszek.
0
szkoda że TYLKO w obronie ... chociaż nie do końca i tak.
0
kórwa grali cały mecz tak aby tylko nie stracić zero ryzyka. ninawidze takiej barcelony. Masakra tego nie dało ise oglądać.
0
co oni kórwa robią ?
0
@Arden ale nie wiem czy zauwazyłeś nawet jak mu koło nogi się przeturla to kóźwa nie poda, ze 3 raz ytak było.
2
Ten trener tego newcastle to niezły buc. Jak nasi mają przy nim aut to kóźwa piłki za uja nie poda tylko przechodzi ostencacyjnie ale to głupota z jego strony bo niby im sie powinno spieszyć strzelić gola u siebie.
0
oni nawet kóźwa nie prubóją przełamać tewj środkowej linii kóźwa
0
@Yakoob raczej jak znami w sławetnej pierwszej połowie dwumeczu
1
@PatrychoO skończył by ich zanim by dobrze napoczął
1
czy każdemu Bajzolowi jak przeleci złota piłka po głowie i go muśnie po nażelowanej czuprynie topóźniej na czerep wali ?
3
irytujący jest Raphinia znowu.
1
No i co z tego kurna ? Jakaś kara do czarnucha lub sędziego poleci ? Ale taka dotkliwa ? Nie ? To kóźwa po ujj strzepią ryja.
0
@Kris_OK gorszy taki początek bo jeszcze by nam doklepali a koniec przy tym wyniku to juz by było na tyle po prostu a jest dwu mecz
0
@Ilka to może mapet
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/euro-2024/reprezentacja-polski/tak-wyglada-nos-kyliana-mbappe-dwa-dni-po-zlamaniu-do-tego-zle-wiesci-dla-polski/p1snhed
1
Araujo 10 minuta czerwo wraz z karnym przeciw nam. Dziękuję do widzenia XD
3
@Aragorn33 Xavi to zklasą zawsze buł na bakier, to był jeden z powodów dla których za nim nie przepadałem jak był trenerem
0
No to właśnie przypomniał mi jak mnie wk...iał swoimi konferencjami po meczach.
0
@RC28 racja ...Chociaż przyjezndy (można popwiedzieć ) ;P
0
@Sulimo daj linka do tego filmu (najlepiej do ujęć gdzie cie widać ... czy tam twojego seniora ;) )
15
Mamy mega ludzi teraz w Barcelonie: Flick Pedri Yamal to jest oczywiscie core ale cała reszta jest niesamowita i walczy do krwi za te barwy ... a teraz porozmawiajmy o Realu XD hie hie. na tle Arbeloi i tego zeszmacenia prześcieradeł to co robi Barcelona jest po prostu mega.
15
W pełni rozumiem Athletic zawsze był trudny a chłopaki wypruli żyły na PK więc spoko. dobry mecz był i fajnie że są3 punkty. ale serio gosciu wchodzi na boisko i ustawia cały mecz ... to jest niepojęte