sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OBSERWATOR2021 Właśnie dlatego te wszystkie lewackie łepki tak się cieszą. Mają nadzieję na utrzymanie władzy siłą idącą z UE. Z drugiej strony cała prawa strone wie że te jest mega lewar na trzymanie ich z dala od władzy. To bardzo ważna sprawa jest i o ironio w ogóle nie związana z naszym bezpieczeństwem tylko z faktem kto będzie u nas rządził a właściewie oddawał władze(lub nie) w ręce UE
1
@Tabaluga37 Dokładnie. Ramos to była madrycka menda ale miał umiejętności i jakoś mam do niego szacunek mimo wszystko za te batalie które z nami toczył. Był co by nie mówić oddany madrytowi aż do krwi a to musi sie szanować jednak. Asensio to jest co najwyżej stuleja nagrywająca koleżanki
2
@norbi77 hah to są łby .. kurtyna XD
1
@gumaz chopy podobno są w stanie "biologicznie" rodzić (UE coś takiego przegłosowała podobno) więc co to za case w ogóle z tym okresem ;P .. łatwizna i luuuz. a tak już abstrachując od głupot UE to wspułczuje.
3
@Hadim ja tam uwielbiam Rasha
0
@Dankho94isback tak ale walka w parterze nogami to wpisuje si w ten sport. a napiep....nie po ryj.... u to jest boks. subtelna różnica. w piłce ryzyko złamania nogi jest w pisane w zawód że tak powiem ... ale oczywiście tylko idioci grają tak do końca ...
0
@Dankho94isback oglądam mecze Realu często bo to jest nasz najgroźniejszy rywal w LL. Widze co odwalają ... no ale sierp a'la Tyson ... tego jeszcze nie grali. To jest , mega przekroczenie granicy. TO jest buta i pewnosć bezkarności. To co ty opisujesz można zwalić na ferwor walki i wiele drużyn czasami też tak ma. ...
7
@Vegeta88 niech robi co chce dla mnie najważniejsze aby ta menda nie powąchała murawy kilka spotkań. Trzeba mieć nieźle zrytą banie aby coś takiego odjebać, a jeszcze bardziej trzeba być odklejonym aby tego "nie zauważyć" - to było chore, Gościu przerywa mecz bo mu małpa płacze a nie widzi jak inny napier.....la z piąchy w twarz przeciwnika ... nie no luz. I specjalnie piszę - małpa bo dla mnie on się zachowuje jak małpa po porstu - nie chodzi nawet o kolor skóry czy jakieś rasistowsikie jazdy, jego po prostu zachowanie identyfikuje ni kolor. Wiem że dostane bana ale za tego idiote po prostu warto i tak musze odpocząć od tego cyrku
23
Benfica złozyła oficjalnie skargę do UEFA na zachowanie ujaaa Valverde. Oby mu dopier..... grubo za to co odjebał. na notatniku piszą.
0
@gumaz USA, New Jersey w latach 80-siątych kilka miesięcy. Pięć lat wtedy miałem XD
0
Balse ? szybszy jest Kunde ? nie spodziewałem się tego.
2
@Ryoumen ale porobić Zębaczyńskiego to w sumie nic wielkiego tam każde dziecko z podstawówki bygo pozaginało na każdym polu. To taki troche Najman polityki
0
@aszymbeher A ty co ? Załączasz film który potwierdza co napisałem i to jednocześnie negujesz ? Az tak wam już na śmietankowej na łeb padło ? Wstyd kibicować takim pajacom
2
@kundee oczywiście że PIS/PO
1
@Coveta ba, można bezkarnie wyeb....c komuś gonga. Luuuz
1
Ciekawe czy widział jak Valverde bezkarnie
zae .....ał z piachy przeciwnikowi w twarz. Może warto stopniować co jest bardziej karygodne. Bo Thierry widzę też przewrażliwiony na kolor skóry i ślepy na faktyczną fizyczna przemoc.
0
@bartulek98 dość powiedzieć ze zawieszenie by było do końca sezonu zapewne. Ten typ to pomiot jak Pepe. tam kóźwa to mają we krwi.
0
@gumaz Nawet innym samochodem mogli go przepchnąć ? Troche ryzykowne ale pewnie nie byłoby takich strat
1
@Popitek12 znaczy się musztarda francuska ?
2
@Cule1234 I taki typ ma sobie radzić z Tebasem i Perezem ? Już to widze jak będą nim pomiatać.
0
Viniemu to przed każdym meczem przed rozpoczęciem ktoś powinien podchodzić z zakrytymi ustami i mówić mu że jest małpą. Dość szybko by mu się styki przepaliły i by się obraził i przestał grać. Arbeloa by robił wszystko co mu vini każe (sam to przyznał) i walkowery by leciały ;)
0
@PJ777 cicho sędzia uruchomił protokół. Brzmi poważnie. Pobiegali bez sensu pogadali i zaczęli z powrotem grać
1
@Pedri16Future ale oni se chodują raka. zrobilibyśmy wszystko co by powiedział .... kóźwa XD. w zasadzie to mnie to cieszy bo za chwile to się rozleci znowu od środka
2
Ten chlopaczyna co pięsci obskoczył to też troche niekumaty. Jakby zrobił Neymara i teatrzyk to by to sprawdzili na Varze i debil by poleciał
0
@Ronad10 Może jeszcze mu dadzą jeśli ktośto oficjalnie zgłosi
22
valverde co to za k......wa jest. Jakie to są mendy to się w pale nie miesci. A najgorsze że im na to pozwalają. Przecież Benfica to powinna zgłosić co by ten idiota kilka meczy na uspokojenie dostał.
1
@Kismeth Złość sportowa. Znasz termin ? Akurat Eric jest typowym żołnierzem Flicka i nie raz siedział przyspawany do ławy i nie jęczał. Jakbyś oglądał mecze Barcelony to bys miał pojęcie jakiekolwiek o tym akurat graczu. To nie rozkapryszona pipa z przerośniętym ego jak VIni.
0
@Piecu11 no oczywiście że bylo
4
Ale gwizdy. Wszędzie go kochają :)
3
i tak to real odrabia straty . Tu dwa karne z dupy po symulkach, tam wydłużenie czasu o 12 minut i karny w ostaniej, a u nas "nie zauwazył faulu" Kóźwa wstyd tak wracać na fotel lidera no ale oni pewnie się cieszą.