2

@Karol145 Ile ty chłopie masz lat że porównujesz przemoc w Polsce sprzed 40 lat do tego co dzisiaj sie dzieje we Francji? Po twoim "XD" wnioskuje że nie z doświadczenia takie wnioski. WIdzisz ja mam swoje lata i w Polsce nigdy kobiety nie bały się chodzić po ulicach nawet wieczorami same przynajmniej w Polsce PRL'u i tej obecnej (jeszcze). To powinno już zamknąć temat. Jedyne czego nie wiem to czy we Francji 40 lat temu bały się samotnych spacerów ... ale śmiem wątpić. Na dizen obecny nawet mężczyźni jak ten dziennikarz boją sięwychodzić z domu. Naprawde nie wiesz o czym on mówi ?? No ale spko ja ci oczu nie otworze siłą.

7

Naszym grzechem w męczu z Albacete było zatrzymanie ataków od 70 minuty jakoś. Oni już tylko klepali i chcieli grać z nimi w dziada. A tamci byli nakręceni bo walczyli o wszystko. Mecz lepiej by się ułożył jakby nasi nie wstrzymywali ataków i nie uspokajali gry (swojej) bo po prostu piłkarsko byli lepsi i pewnie by coś wcisnęli bo mecz był już mocno otwarty a tak dali im szansę i zrobiło się ciepło.

5

@Caviour dziwnie to brzmi wasza telewizja. Niezły tam macie psychiatryk

2

Bez jej z tymi tytułami.

50

Dajcie już spokój z ta szyderą. Trochę na dooopy ratował kiedyś. Szkoda mi go. To w sumie dziwne że tak się posypał jako bramkarz. Chyba mało spotykane.

0

Jeśli on tak im mówi w szatni to kuźwa aż mi ich trochę szkoda.

9

ładnie icha ciągną za uszy.

0

@karci0 Na wypadek jakby Rayo strzeliło co by Real miał czas strzelić wtedy 2

0

@Czajka90 co fakt to fakt.

4

nie dla psa kiełbasa ....

0

@Jakchcesz jak można kochać jogurty ? WTF ?

6

Bardzo dobrze że nie owija w bawełne, ma ambicje i mówi co czuje. Sporo osób na niego stawiało więc to nie są słowa z doooopy.

0

@michalgajdek aaa ok. nie zakumałem trochę

7

"Lewy będzie miał okazję go pobić już w 1/8 finału, o ile Barça nie wpadnie na Paris-Saint Germain" a to niby czemu wtedy nie będzie miał okazji ?

2

@Derean team leci gratulować strzelcowi gola a ten .... w drugą boiska stronę solista ebany

1

@maroon było tego troche.

0

Ale gwałt. Sponiewierali im ich mocna psyche :)

0

Real telemarkiem w pięknym stylu widze XD

1

Real z burtą Pierwszej 8 Senki na razie aaaaaa :)

11

Pytanie tego dziennikarza to dno totalne. Nawet totalny madrycki ułom - pismak musi łączyć kropki gdy szczeka "negreira" i wiedzieć że sprawa dotyczy LL a nie LM.

3

Dobrze że poszedł w pi......u. dostał by więcej zaufania to by zaczął się kontraktowy szantaż jego "otoczenia"

1

@MesQueUnClub_87 ja też poproszę byś mnie oznaczal

1

Ile on będzie odchodzi ? Mam wrażenie że codziennie nowe info o tym.

1

Sędzia Nieźle zjebał teraz

2

Dobra ujj z nimi mają mistrza na 24 godziny. Trza ich dojechać w bezpośrednim starciu w LL po prostu

0

HAHAHAHA Soto będzie przelew ... w ostatnich m inutach XD

1

sędzia w zasadzie nie musi sie starać przy tych fajfusach jakim cudem oni mają taką pozycje w LL ? Aż tak słąba jest ???

0

Gil zrobił robote teraz Soto się wywiązuję XD

0

jaka ręka Soto grado sędziuje. kóźwa obudźcie sie :)

1

Soto grado XD ha ha ha ha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?