1

@JaCules1211 dokładnie tak. Jakoś jak Real traci to analizują kóźwa z 5 minut do tyłu czy było czysto.

2

Nawet jakby go zawołał to Soto Grado by tego nie uznał (faulu) i nic by to nie zmieniło. Se znaleźli kozła ofiarnego który pewnie miał już przed meczem nakazane jak ma na monitor patrzeć.

0

@Filipem nie wszystko zamieścił ....

1

@heniusss Axel Witsel ten typ lubuje się w łamaniu kości

0

@ReMarcinAl żółte napisy są na twoim wypisie ze szpitala.

4

@Kismeth raczej z tego jak im się ten mecz układał

1

@malypuzon noo z PSG to by były także piękne mecze

3

tylko Laporta zrezygnował i klub się sypie wynikami. Fakty!!

1

wy naprawde sięna tym grado wyżywacie ? kóźwa przecie oni uja grają teraz co ma do tego ten sedzia

0

Żenada ta nasza obrona.

0

A my jako klub mamy wpływ na to kto kupuje nasze akcje ?

0

Komentarz usunięty

3

@LAMC_10 przed nim atletico nie istniało totalnie. napewno nie utrzymywało się w top 3. Ja mam olbrzymi szacunek dla tego jegomościa

2

no i nie podobasz mi się ..... ;)

4

@Kozinho. ten typ to jeden z największych bajkopisarzy lewackich na tej stronie .. w sumie to mam szacunek za wyobraźnie i za zawieziętość (jak już zacznie ) . Gość odklejony i przekłamie ci każdy fakt (jak to u nich bywa, no ale on jest szczególnie przybity do dechy gwoździem)

0

@korn234 jeśli karne legitne to my z atletico powinniśmy na takich karny ze 2 strzecić no ale ....

0

RSS może od razu zejdźcie k po co się męczyć jprdl

1

@macio_944 bez kitu. K.... Mac

0

Tak jest koooozwa. Dziś real traci jak nic !!!

1

@Kozinho. spoko i taka jest tam tylko do wakacji ... a szkoda ;)

0

dziś real bez rzułfia ? no to nawet jedenastek nie wykorzystają. ojj ryzykyje alboloła ryzykuje a RS ostatnio nie przegrywa

0

@pax Atletico było lepsze bo zagrali jak Albecate jeśli chodzi o nastawienie. Z tym że Atletico mają graczy o topowym profilu a wtedy to już nie przelewki, i trzeba dotrzymać kroku własnie w nastawienu a czegoś takiego u nas nie było. Inna sprawa że grali na pograniczu faulu i (moim zdaniem) jeden z najlepszych u nich Guliano powinien zejść z czerwenią dość szybko ale to nie jest wytłumaczenie na indolencje intensywności u naszych zawodników. Tak swoją drogą ten Gulliano SImeone strasznie mi sie podoba jako zawodnik. Moim zdaniem jeden z lepszych graczy w tej lidze. Jest strasznie wybiegany, waleczny i ma bardzo dobrą technikę, zazdrosze im tego typa.

0

ciekawe co odwalą dziś sędziowie co by przepchnąć real

0

Atleti gra jak ta drużyna ostantio z drugiej ligi jesli chodzi o nastawienie tylko że oni mają umiejętności. Strasznie to wygląda niestety. Nie mamy czym się odgryźć a obrona taka jak zwykle. Ten Guliano z Lookmanem dziurawią nas prędkoscią i agresywnością (szczególnie Guliano - strasznie podoba mi sie ten gracz skąd oni go wzieli kurde)

0

Korwa no lepsi są niestety. W sumie to zajebiści sa

2

A mógł milczeć .... ehhh wstyd dla rodziny

2

@Pedri16Future To są igrzyska dla idiotów po prostu.

1

@Katalonik97 Do Messiego nikt nie ma podjazdu ale akurat mapet jest niezły

2

@[Oli] Ja to pisałem na ten moment to nie skończyło by sie tylko manitą. Oni by to z kronik musieli wymazywać. są tak słąbi że to jest szok. Ja Barcelonie kibicuje już ze 20 lat przynajmniej alet ak słabego Realu nie widziałem chyba nigdy. Strasznie jednak irytuje to przepychanie (poprzedni mecz) przez sędziów. To jest złe nawet dla nich bo najlepiej to sie odbić jednak od dna ale trzeba je zauważyć

1

@Adam065 a z ciekawości .. co ci poprawia konkretnie poziom życia za Tuska ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?