4

Gościu idzie do PSG bo nie dostaje u nas minut ??? Ooooook.

0

@dariooo na szczęscie nie robimy takich flopów 3 razy z beniaminkiem 2 ligi jak Real XD. I jak nie obrona to bramkarz jest skałą u nas :).

1

@severius a ile tych prezentów było dzisiaj ? jeden ?

18

Jak by podał do kolegi to pozamiatane. nigdy nie zroizumiem takiego zachowania

1

@Marcelinho132 no ja wiem czemu. Też mnie martwi

0

Dupa boli, w sumie nie dziwię sie, ale po nim spodziewałbym się większego dystansu jednak.

1

Arbeloa jutro out .... XD

0

Jutro Real odpada z pucharu i Arbeloa leci ja Xabi ;P

8

Rozpieszczacie nas tymi artykułami :)

1

Najlepsze że ja notatniku to lykneli XD. Usłyszeli "Pan" i im się poluzowało na stykach od razu

0

@Bobo25 faul na Pedrim też na czerwo a była żółć. Przye...l mu prawie jak Ramos Messiemu. Nakładka na Yamalu nawet bez kartki :)

5

Ja to mam wniosek że Raphinia wciąga nosem tych wszystkich przechejpowanych chłopców od złotej piłki a nie łapie się nawet do pierwszej 3.

2

@dzefrej234 ale się przynajmniej starał (sędzia) nie jak reszta drużyny ;)

0

@Bobo25 tam wcześniej za podobne faule kartki nawet nie pokazywał.

1

@Kgorecki2500 a faktycznie biały ...

0

@Kgorecki2500 który to ? Camavinga ?

1

Ale trzeba uczciwie przyznać że sędzia stral się jak mógł wciągnąć real z szamba. Czerwo na końcu gdy w podobnych sytuacjach dla białych nawet żółtej nie dawał. Mecz przedłużony 5 minut a ten ciągnie do 7. Kuźwa co za cięć. Już było widać że jakby mógł to sam by nam gola załadował. I takimi sposobami przepychano ich sukcesy zawsze

2

Rapha prze kozak zamyka w pudełkach viniciosa to musi być w końcu zauwazoname?!!!

1

Już myślałem że ten sędzia im to wydrukuje !!! Na szczęście uja męki do powiedzienia

1

Sędzia madrycki pies !!!!!!

1

@MagdJanko norma z nimi. To jest totalnie z dupy

3

ja p ierdole co się stało? Nerwy mam straszne i jak wyrównali na 1:1 wyłączyłem z wkórwu bo pomyslałem ze włącze na 2 połowe a tu 2:2 ? JPRDL ten mecz to nie jest zwyjkłe el classico jestrem strasznie zdenerwowany nie wiem czemu.

0

Jakoś cisza na notatniku o tym fakcje XD. chyba nie chcą rozpraszać przed jutrem

0

Chrostiansen znowu robi za słup ? Że też mu honor pozwala ,,, ale pensja sie zgadza wsumie więc

20

Zawsze miło słyszeć jak Madryt dostaje od Barcelony. Brawo dziewuchy. Ebać ich do spodu i równo z obu stron

24

je....ć real madryt

1

@addept nie kumasz o czym mówi ? Każdy klub ma na poziomie instytucjonalnym relacje dobre lub złe. O tym mówi. My z nimi mamy teraz złe przez ich działania typu Negreira i RM TV. W sumie elegancko się wypowiedział jak zwykle

1

@ZuczekFCB1899 obrsrani są zdrowo i mam wrażenie że nei tylko kibice. Oby nasi udowodnili to na boisku.

0

uja zaczyna znaczyć w hierarchi to gębą robi. To troche jak z naszym kapitanem w sumie ;)

0

@piJohn żyjecie w swoim świecie ale tak było zawsze. I nie płacze bo już jestem przyzwyczajony do waszych wałów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?