sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Gościu idzie do PSG bo nie dostaje u nas minut ??? Ooooook.
0
@dariooo na szczęscie nie robimy takich flopów 3 razy z beniaminkiem 2 ligi jak Real XD. I jak nie obrona to bramkarz jest skałą u nas :).
1
@severius a ile tych prezentów było dzisiaj ? jeden ?
18
Jak by podał do kolegi to pozamiatane. nigdy nie zroizumiem takiego zachowania
1
@Marcelinho132 no ja wiem czemu. Też mnie martwi
0
Dupa boli, w sumie nie dziwię sie, ale po nim spodziewałbym się większego dystansu jednak.
1
Arbeloa jutro out .... XD
0
Jutro Real odpada z pucharu i Arbeloa leci ja Xabi ;P
8
Rozpieszczacie nas tymi artykułami :)
1
Najlepsze że ja notatniku to lykneli XD. Usłyszeli "Pan" i im się poluzowało na stykach od razu
0
@Bobo25 faul na Pedrim też na czerwo a była żółć. Przye...l mu prawie jak Ramos Messiemu. Nakładka na Yamalu nawet bez kartki :)
5
Ja to mam wniosek że Raphinia wciąga nosem tych wszystkich przechejpowanych chłopców od złotej piłki a nie łapie się nawet do pierwszej 3.
2
@dzefrej234 ale się przynajmniej starał (sędzia) nie jak reszta drużyny ;)
0
@Bobo25 tam wcześniej za podobne faule kartki nawet nie pokazywał.
1
@Kgorecki2500 a faktycznie biały ...
0
@Kgorecki2500 który to ? Camavinga ?
1
Ale trzeba uczciwie przyznać że sędzia stral się jak mógł wciągnąć real z szamba. Czerwo na końcu gdy w podobnych sytuacjach dla białych nawet żółtej nie dawał. Mecz przedłużony 5 minut a ten ciągnie do 7. Kuźwa co za cięć. Już było widać że jakby mógł to sam by nam gola załadował. I takimi sposobami przepychano ich sukcesy zawsze
2
Rapha prze kozak zamyka w pudełkach viniciosa to musi być w końcu zauwazoname?!!!
1
Już myślałem że ten sędzia im to wydrukuje !!! Na szczęście uja męki do powiedzienia
1
Sędzia madrycki pies !!!!!!
1
@MagdJanko norma z nimi. To jest totalnie z dupy
3
ja p ierdole co się stało? Nerwy mam straszne i jak wyrównali na 1:1 wyłączyłem z wkórwu bo pomyslałem ze włącze na 2 połowe a tu 2:2 ? JPRDL ten mecz to nie jest zwyjkłe el classico jestrem strasznie zdenerwowany nie wiem czemu.
0
Jakoś cisza na notatniku o tym fakcje XD. chyba nie chcą rozpraszać przed jutrem
0
Chrostiansen znowu robi za słup ? Że też mu honor pozwala ,,, ale pensja sie zgadza wsumie więc
20
Zawsze miło słyszeć jak Madryt dostaje od Barcelony. Brawo dziewuchy. Ebać ich do spodu i równo z obu stron
24
je....ć real madryt
1
@addept nie kumasz o czym mówi ? Każdy klub ma na poziomie instytucjonalnym relacje dobre lub złe. O tym mówi. My z nimi mamy teraz złe przez ich działania typu Negreira i RM TV. W sumie elegancko się wypowiedział jak zwykle
1
@ZuczekFCB1899 obrsrani są zdrowo i mam wrażenie że nei tylko kibice. Oby nasi udowodnili to na boisku.
0
uja zaczyna znaczyć w hierarchi to gębą robi. To troche jak z naszym kapitanem w sumie ;)
0
@piJohn żyjecie w swoim świecie ale tak było zawsze. I nie płacze bo już jestem przyzwyczajony do waszych wałów.