0

@YeastMoss Polska szczeka na Rosje od początku jej agresji, teraz SIkorski się odpalił najbardziej chyba w całej Europie . To jest bardzo ogólnie znamienne bo kilka lat wcześniej jak kaczory nadawały że ruskie są be to tusk z sikorskim jako pierwsi sie do nich tulili i interesy cchieli budować. Ja wiem że to ujowa narracja dla obecnej władzy no ale na boga tak właśnie było. Ja nie twierdze że Ruscy go biorą na poważnie (sikora) ale to jest po prostu niebezpieczne dla nas takie pirdolenie by wkórwić większego od siebie. Coś jeszcze wytłumaczyć ? Wiesz polska ma marne szanse ogólnie w tym konflikcie ale jak sie szczeka na większego dla zasady (będąc najbliżej) to można po prostu dostać rykoszetem. Ja wiem nato i niby plecy ... ale chyba mądry jesteś i wiesz jak to sie konczy ? I tak co by cie uspokoić, pewnie nas nie zaatakują ale Francja Niemcy czy inne kraje se z nimi układy porobią a my ... no sam wiesz szabelka SIkorskiego i Tuska ;P Chyba nie sądzisz że rosja zniknie z mpay ?

0

@YeastMoss Ja przyjacielu ogólnie uważam że Rosja w tym momenie nie jest dla nas zagrożeniem chyba że sami ją sprowokujemy (co jest bardzo trudne biorąc pod uwagę traktaty) ale .... robimy to szczególnie solidnie przez Pana Sikorskiego chyba najmocniej ze wszystkich Państw w Europie. To jest dość śmieszne biorąc pod uwagę nasze możliwości militarne no ale Minister Sikorski gra twardziela ... oby to sie nei skończyło tragedią. Rosja chce swoich celów w Ukrainie. Nalezy ją wspieprać (Ukraine oczywiście ;)) ale nie w sposób niszczący (finansowo) nas samych.

". Zdaje mi się też, że rozwijasz jego dywagację o rosyjskich żołnierzach jutro ruszających żwawo na Warszawę " on chyba przeczy temu stwierdzeniu (wręcz kategorycznie) w tym wywiadzie nieprawdaż? Nic nie rozwijam tylko kłaniam się mądrej myśli człowiekowi bąć co bądź z ugrupowania mi totalnie odległego bo jestem bardziej prawicowy niż lewicowy.

0

@YeastMoss Myślę że Miller to stary wyga jeśli chodzi o politykę ja tylko przyznaje mu racje. Masz prawo się z nim nie zgadzać oczywiście.

0

@esem91 tu na pwno masz racje.

1

@Barcanajlepszyteam nie przekonuj . po prostu szanujmy swoje zdania. T oteraz jest na wage złota w Polsce.

0

@Barcanajlepszyteam no i dlatego najelpszym dla nas wyjsciem jest pujscie na kompromis i danie (też sobie) czau na reakcje. Jesli to co mówisz jest prawdą to zobaczymy kto ma większe jaja wtedy. Wydaje mi sie że rosja nie będzie aż tak szalona by otwarcie zacząć wojne z nato (nie wydaje mi się USA az tak wystawi sojusz). Teraz to jest po rpostu przeciąganie liny gdzie wszyscy tracą a rosja najmniej chyba. aa i doczytałem: " i produkują znacznie więcej sprzętu, niż jest im potrzebne na Ukrainę" skoro tak to dlaczego takie mizerne skutki ?

" Putin i jego ludzie głośno mówią, że tam powstały ustalenia, które są potrzebne do zawarcia pokoju. Istnieje szansa, że nasz region już został ,,sprzedany" przez Trumpa." tak wierzycie w ruską propagandę atakich "faktów" akurat do tej narracji nie podciągacie .... ;)

0

@Aragorn33 to się co najwyżej zakończy przygotowaniami przez obie strony do kontynuacji wojny! I powiedz mi teraz że jesteśmy na straconej pozycji na ten punkt ?? ja na prawde nei sądze że Rosja w te 2-3 lata zrobi więcej niż nato i zaatakuje. Zakończenie wojny to zakonczenie zabijania i chorych interesów na już i Trump to wie. Jego wali wspomaganie europy do wojny z rocsą gdy ma możliwość zapisania sie w kartotekach jako gośc kończocy wojne (wydaje mi sieże bardzo mu natym zalerzy bo jego propaganda wyborcza troche na tym sie opierała) do tego ma układy się w interesach z Rosją i Europą.

2

@Aragorn33 "Dałeś się kupić ruskiej propagandzie" stadnard odpowiedź ;) bo nas to czas nie dotyczy i tylko ruskie się bedą zbroić przez ten czas ? no zastanów się kto dał sie komu ogłupic ?

"Jaki fragment Polski będziesz wtedy gotowy oddać putinowi" najpierw może niech dotrze do naszych granic (w sumie już by mogli bo niby są w królewcu ale tam to raczej my ich możemy zerzłomować na ten moment i to jest nasz atut o którym zapewe wiesz )bo jak zatrzymamy wojnę gdzie zdobędzie 200 kilometrów ukrainy gdzie mają ich 1200 to jeszcze daleka droga.

1

@Aragorn33 "żaden zdrowo myślący człowiek nie chce karać ofiary i nagradzać sprawcy. Tym bardziej, że rozmawiamy o ruskich i dziwię się, że muszę takie oczywistości tłumaczyć drugiemu Polakowi - bo my dobrze wiemy z historii, że ruscy takie prezenty traktują wyłącznie jako dowód słuszności wojny i zachętę do zaczynania kolejnej (tym bardziej, że ruscy są pewni, że Zachód nie pójdzie z nimi na wojnę z ryzykiem wojny nuklearnej dla jakichś tam Bałtów)."

dla mnie to jest totalna bzdura co napisałeś. Po pierwsze tu nie chodzi o karanie i nagradzanie tylko ZAKOŃCZENIE zabijania. Ludzie (niewinni) są wszędzie i po stronie Ukrainy i Rosji. To powinno być dla każdego człowieka czymś ponad wszystko po prostu. Druga sprawa to masz typowy tok myślenia Europy ... trzeba kontynuować tą wojnę bo słuszność !!!! ... za słuszność ginie zawsze wielu zbyt wielu. Ale wracając do słuszności: Mam wielkie obawy czy nie chodzi tu o większe interesy wielkich niż słuszność bo wojna to zawsze są interesy a teraz dziwnym trafem jakoś się mocno przedłuża i mam wrażenie że przez Europe i elity właśnie. Ty chyba nie sądzisz żę Ruscy teraz skończą oddając Ukrainie wszystko co zajeli ??? A jak nie to co ? Europa powinna zaatakować czy sie wykrwawiać finansowo na rzecz Ukrainy? BIąrąc pod uwagę ambicje jakie mają z zielonym ładem i ekologocznym powietrzem to za chwile będziemy części chinczykom składać ... albo Ruskim jak nie zmienimy podejscia.

1

@Aragorn33 "przecież od kilku tygodni Trump coraz bardziej otwarcie próbuje zmusić Ukraińców, aby dali putinowi to czego chce" bo chce zakończyć wojne jak każdy zdrowo myślący człowiek !!!
Putin dostanie 2-3 lata w opokoju do przygotowań do wojny ... a nas to ten czas ominie szerokim łukiem czy jak? Nie kumam za bardzo twojego postrzeganie co kto może. My nie nie możemy przygotować? A może jak się dogadają to ważniejsze będzie dla Putina opierdolenie gazu europie która aż piszczy za cenami ? i utrzymanie kasy z tej rzeki ?

1

@Aragorn33 tylko że nikt im nie da tego czego chcą na ukrainie. .... przez 4 lata zdobyli ile ?? 200 km w głąb ukrainy? Dajmy już spokuj z tą "wizją" rozpędzonej militarnie Rosji.

5

@michal26 Jedyne co może teraz zmienić rozkład na szachownicy to Chiny ale im się po prostu nie opłaca niszczyć zachodniego świata bo mają z nim dobre interesy. Cała ta napinka na wojne (polityków UE) jest żałosna w świecie dzisiejszych mediów i tym że szarak wie więcej niż to co 50 lat temu w gazecie wyczytał. Czasami coraz mocniejsze mam odczucie że to Europa prze do tej wojny i chcą podtrzymania konfliktu ... może jakiegoś zniszczenia częsciowego roscji ? Sam nie wiem. W normalnych czasach ten konflikt już dawno powinien był wygaść.

3

kurde niech potrzymają jeszcze Viniego troche taki ładny amerykańsky jest i tak pięknie im rozpier.....la impreze XD

1

@Fc112 czemu ? gośc wali prawde zindoktrynowanej redaktorce między oczy. Aż miło się przyglądać.

23

@Borneo jprdl chłopie ja naprawde starałem się to rozszyforwać. Popraw przynajmniej pierwsze .... zdanie ??? Jeśli dobrze rozumiem to jest jakieś zdanie tam.

0

@ViscaelBarca2007 dobry jest sukinkot.

0

@LOPEZ16 dokładnie tak. ale ten charakter to fajny ma ;)

4

@esem91 "nam takich nie gwiżdzą" XD XD XD XD

16

kubeł zimnej wody od byłego lidera lewicy na temat tego ze rosja ma nas zaraz zaatakować. ;)


2

@Eklerek gościu wygląda jak bart simpson XD

4

Ale oni tam mają nasrane w bani. szok.

0

@Ojciec5tkidzieci Ja to mam jedną zagwostkę teraz. Ciekawe czy rząd odper....l,i teraz taką kampanie na temat tego weta jak z psami. ;). Ale czytając odpowiedzi mam wrażenie że gawiedź najchętniej by zakazała sprzedaży a co! Będziemy im mówić jak mają żyć co jeść i pić. XD. Ciekawe czy jakby im dowalili akcyze na Mcdonalda i drwala do wysokości lamperni to też by tak przyklaskiwali prawilne fatboje. Później jednego z drugim z nadwagi porzecież trzeba leczyć za nasze !! ;)

0

@piJohn to czy Laptopa jest czysty wyjdzie po sprawie sądowej a jak na razie to są iedynie pomówienia z waszej strony i na to też jest paragraf

0

Spojrzenie laporty na pereza ... "ty h ... " XD

17

@piJohn Zacznijmy od tego że wypada się odnieść do codzienego scieku waszej telewizji i ostatnio starucha z Alzhaimerem który poświęca 80% przemówien na temat Barcy i siędziów (gdzie real nie rozmawia o sędziach ale to już pewnie wiesz bo Ancelotti przecież mówił .... ) gdy powinien gadać o tym że klub daje ciała trener do zwolnienia i gwiazdeczki rozpieszczone. Wasze media codziennie srają głupotami na nasz klub bo kóźwa nie ma sie czym chwalić na boisku. Trudno to zostawić bez odniesienia się. Oby la liga za pomówienia dobrała się wam do dupy. My też to zrobimy jak już sprawa Negreiry sie skończy. Myślę że możesz być pewny że za ten cyrk co odwalacie będzie odwet w odpowiednim czasie.

3

@RosjaninBut jprdl grubo im padło na dekiel.

4

@BorzyKrzys Pamietam te czasy ... niestety. TO jest niesamowite że on jest marszałkiem, ogólnie że on się uchował w tej polityce jest dla mnie nie do ogarnięcia, tym bardziej że się nie wypiera tego kim był. Jeśli szukac kreta od ruskich to on ma wszelkie papiery na to.

2

Kóźwa co oni by bez tych sędziów zrobili? A tak na nich jadą że niby pomagają Barcelonie. Kóźwa pokraki gdyby nie karne i sędziowie to by trzecioligowca nie przepchneli, śmiechu warci obłudnicy

1

@NeroTFP1 ale chroniony bo ziomal Messiego ;P

1

@NeroTFP1 ciekawe czy lata samolotami ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?