1

@macio_944 spoko naprawde fajny jest nie wiedziałem że Boguś w takich projektach sie udzielał

1

@blakkudium jeszcze te filmy z grą na basie ... w sumie prowadzi swój image dość fajnie po tyh kresach internetowgo szajsu

0

@macio_944 niezłe ale jednak to co wrzuciłeś jako pierwsze jest najlepsze. Może najlepiej zrobione po prostu. Linda robi robote na pewno. tak btw on wziął w tym udział czy oni to pocieli z jakiegoś filmu? (nie kojarze na pewno) w dzisiejszych czasach to jeszcze AI w sumie jest tematem

1

@macio_944 fajne kurde, bardzo fajne. nie znam tych typów ale jest sztuka przez duże S

1

@blakkudium przecie on zbija kapitał na tych swoich padolino ... :) W sumie łebski facet

1

@heniusss niesamowite to jest !!

0

@Pnog37 ale dzisiaj to on nie był przeciążony więc może grać. To też jest pozytywny pr klubu jak jest na boisku i robi niesamowite rzeczy

7

Fermin trzyma fajny poziom. Bardzo podoba mi się jego zaangażowanie. Robi się taki walczak jak Gavi prawie. DO tego ma fajne wejscie w pole i uderzenie z dystansu, jak to dobrze że nie poszedłdo tech chelsea

0

@kanver_ no i jeszcze jak ma wiatr niefajny to ujj z jego umiejętnociami XD

1

@norbi77 ogólnie mecze o 16 to bez sensu za wcześnie aby procenty przyjmować ;) a na trzeźwo czasami naszych nie da się oglądac

0

@MYTO tylko Rosjanki :)

0

@fotohobby no niezły fikołek, niezły nie powiem. Słuchaj ja nie neguje że to rucsy ich zwerbowali jakby co .. nie wysilaj się aż tak ;)

0

@Gall jaki bufor? My graniczymy z Rosją bezpośrednio. Bioroąc pod uwagę jeszcze Białoruś to granica jest naprawdę dłuuuga.

3

@norbi77 ja prdl przed chwilą płakałeś ze go nie dał .... zdecyduj się. A może interpretuj obrazek że oni z nim walczą ? Można ? można tylko trzeba zdjąć klapki.

0

Hej ziomy graliście kiedyś na retro sprzętach (atari commodore ...) w Last ninja 2 ? Tutaj motyw muzyczny z tej gry. Troche podkręcony (współcześnie) ale w oryginale robił podobnie mocne wrażenie. Polecam


1

@RichardWinters niestety mam problemy z błędami. często je popełniam.

1

@norbi77 "A może powinien dać np Putina, który jest agresorem?" no to spójrz jeszcze raz (tym razem dokładnie) na obrazek linkujący do filmu ;)

0

@ifoa Jest sporo Polaków nienawidzących ukraińców a rozkochanych w rosji. To nie to samo co pomagać agresorowi demolującemu swój własny kraj. porównanie z doopy

3

@MesQueUnClub22 "albo pomagamy ukraincom i odsuwamy wojne od naszych granic i pokazujemy ruskim sile zachodu albo za chwile sami walczymy z ruskimi na zachodzie - innej alternatywy nie ma i kazdy kto mowi inaczej jest ruska onucą"

no to klasycznie poskładałeś rozmowe :). Pozdrawiam ;)

2

@MesQueUnClub22 "w ogole zwroc uwage na sama miniaturke wideo - sugeruje ze za ten atak jest odpowiedzialny tusk, sikorski, zelenski i kierwinski" co to za głupia nadinterpretacja. Mówi o rządzie który te sprawy rozwiązuje. Kogo tam miał dać aby się zgadzało ? Kaczora ?

1

@MesQueUnClub22 "ale ta narodowosc to sprawa drugorzedna" ja tak nie uwarzam. Świat walczy o ten naród zdaje się i ponosi ogromne koszty.

12

@MesQueUnClub22 Ty ale to nie konfa ustala narodowość sprawców tylko ABW. Po za tym Bosak na wstępie mowi że na zlecenie Rosji więc przedstawia suche fakty w tej kwestii.

0

@CLS63AMG oo nie wiedziałem. przynajmniej uczciwie.

7

Oglądam komentarz Bosaka do ostatnich wydarzeń na kanale zero (oni tam dostali czas antenowy taki swój ? - nieźle). Początek daje ostro do myślenia, Bosak opisuje wiele aktów terrorystycznych w naszym kraju i nie odżegnuje się że to wszystko jest na zlecenie ruskich ale uwaga, w zasadzie 100% tej roboty to rękami ukraińców. Co za naród? Nie rozumiem ich mentalności. Dlaczego my się pchamy w tą ich wojenkę to ja nie rozumiem coraz bardziej. Wyobraźcie sobie sytuacje gdyby w II wojnie światowej Polacy na zlecenie Niemców terroryzowali pomagające nam kraje na taką skale jak robią to nasi "przyjaciele", a może tak było ? Wątpię jednak. Narodowość Ukraińska jest w totalnych powijakach o co my walczymy pomagając im ?


2

@Ziperro Prawdopodobnie pan Font jeszcze by nie rozpoczął nawet tej inwestycji.

0

0

@BorzyKrzys jakby tak zagazować mu rodzinę i i 30% jego rodaków dla chorej ideologii to pewnie spojrzałby na temat z innej strony ;)

2

@Comentateiro miłujący pandemię .. słodko ;)

9

Ogldaliście Heweliusza ? Może to za szybko na taką ocene ale dla mnie to jest majstersztyk. Polecam z serca, mega serial. Jak dla mnie to jest kino TOPKA pokroju najlepszych produkcji hollywood (jeśli można tak porównywać) Jak dla mnie to przy tym tytanic jest cienki

7

problem się skończy jak oferte rozegrania takowego meczu za odpowidni hajs otrzyma .... real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?