0

@Sulimo za mecz w mecz straty po 2-3 bramki ? stary to nie jest beniaminek. on coś pitoli o dna i że jest ok a nie jest. Ja też jestem nim jeszcze troche zafascynowany no ale to jest kryminał ta jego jednowymiarowość

0

@RoberDzik Normalnie trener za coś takiego to powinien polecieć szczerze mówiąc

0

@greedo ale powinnismy miećwtedy naprawde kogoś dobrego do pierwszego składu a nie Ferrana

0

@szela1899 bzdura. Rash jest ok. mamy lepsze asy jak Ferran np.

0

@Jakchcesz Rash jest spoko o wiele bardziej wolę niż Ferrana który takich akcji jak on teraz to marnuje po 2-3 w każdym meczy i asyst nie daje

0

@El Plutoninho no coś w tym jest ... szczególnie prześcieradła ..... :/

2

Celta ujj gra ale nasza obrona to taka padaka że i Legia by nas dziurawiła. Tutaj naprawdenie dużo trzeba

4

Moriba jednak z nami

0

@Sewren122 a komu ????

0

0

rashford którego mało tu już nie rozerwali druga asysta tak że ten ....

0

@Gomess Szczerze to za takie prowadzenie zespołu trener (może inny mniej medialny) to w takim zespole jak Barca to leci ze stołka

0

ale tak swoją drogą noż kórwa mieli 2 akcje raptem i 2 gole nam wjebali.

0

ja chyba sie do jaskini schowam na jakiś czas. wpełznę pd jakiś kamień kórwa i będe siedział

0

jak nie zewrą dupy i stracą zaraz bramę to wyjdę z siebie i stane obok Q......a

0

robert przynajmniej ma nosa

0

jak Yamal się nei odpali to czarno to widzę

1

jeszcze im się panika włącza.

0

ja pierdole jakie zgranie

0

@Deraxium ale za to ma farta ;P Zawsze cuś

1

ja pie....e to już mega wk....ia no. Co jest z tym Flickiem ????

1

@LeszekFCB oni już kórwa nie wiedzą jak mają grać

0

ale to nasze DNA przecież dostawnie w dupsko zaraz po strzelonej bramce

0

kury szczać prowadzac a nie wychodzić na prowadzenie ... patałachy

0

znowu kórwa to samo

2

Vini lubi to ;). W realu sami opanowani przecież XD. Ale oprócz tego w sumie dobrze gada że trzeba się młodym zajaćco by mu sodówa nie udeżyła zbyt mocno.

0

@4Fabregas4 próbuje stanąć na tej nodze aby grać. Dla Ciebie powinien skakać na tej jednej nodze byle by go nie dotknąć i dać se strzelić brame wiem ;) Znam twoje wpisy odnosnie polaków na tej stronie więc nie będę z tobą wchodził w polemikę. Już widziałem tutaj twoje wojenki atakujące Roberta czy Wojtka. Sędzia podjął słuszną decyzje

2

Komentarz usunięty

0

Gnoje wk.... ją zdrowo

0

@Greenalley bo 2 piłkarzy Ci nie pasuje na 8 (w tym jeden który jest z zewnątrz) ? XD Czyli w zasadzie można siętylko do Roberta przywalić ? Znasz pewien fakt że wyjątek potwierdza regułę ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?