sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Niech od razu Palestyne odwiedzi. Kóźwa miejsca o znaczeniu duchowym ... a naród dokonouje rzezi na dzieciach, ludobójstwa.
0
@Derean Ferguson był lepszy
1
@Bobo25 Rudiger z Hallandem będą się tam ładnie paparzac
13
Xabi trzymaj się tam mordo jak najdłużej ...
1
@norbi77 Ogólnie to ja się obawiałem że Real naprawde zbudował silną ekipę ale robią wszystko by wyprowadzić mnie z błędnego myślenia. Aż dziw że taka gwiazda dziennikarstwa jak Ćwiąkała jeszcze w obłokach. Trzymam kciuki za Xabiego robi świątną robotę do spuły z Vinim, to troche jakby pracowali dla Barcelony ... czyżby nowy ślad Negreiry ?
0
@mekston ale z matmy to nie łączysz kropek ... ;)
5
@Bzyczekk proponuje go chwalić za każdym razem jak po jego nonszalancji odpadamy z LM ;). Czego ty się spodziewasz ? Czego on się spodziewał wybierając ten zawód ? no bez jaj. Może zrezygnować jeśli nie ma psychy do tego i tak ma pewnie życie ustawione do końca. Ludzie nigdy nie odpuszcza mu takich błędów. Może to jest bezduszne ale raczej naturalne w świecie sportu na tym poziomie.
1
Jeśli nie nadaje się psychicznie na ten poziom rozgrywek powinien odejść i tyle.
4
Iago Aspas. Co chłop irytował zawsze jak z Celtą graliśmy. ... ale wczoraj to podanie jego na 2:0 to taki ładny plaskacz na twarz dla Realu. Ośmieszył ich obronę pieknie. Mogę to oglądać w nieskończoność coś pieknego
4
@Dankho94isback Ja myślę że taka osoba jak Messi ma jeszcze zobowiązania dla osob z "otoczenia". Mogło być tak że Messi mógł grać za darmo ale jego otoczenie już nie koniecznie (i nie chodzi mi tu o przysłowiową rodzinę, taki format gracza ma otoczenie o wiele większe). TO są umowy sponsorskie kontrakty. Myśle że nie mamy pojęcia ile tam uwarunkowań było.
0
@kanver_ owszem fajnie to zaczyna wyglądać ale dalej mam przekonanie że nigdy nie będzie game changerem jak topowa 9. Widzieliśmy to że mecz na swoje barki brał Robert czy Luisito dalej nie widze tego u Ferrana ale trzymam kciuki a co ....
8
Xabi trzymaj się tam mocno sterów wariacie :)
1
@hasan 7 od tylca
0
patrząc na tabelę to my chyba musimy sie bardziej bać Villarealu bo oni mają 1 mecz zaległy i grają Levente a tylko punkt mniej od realu więc pewnie ich łykną ... no depczą nam po p iętach.
1
Jak my z nimi przegraliśmy ???? Oni mają problem z każdym prawie na ten moment
3
Nieodparte wrażenie że ta historia powinna była wydarzyć sie w Barcelonie
1
Ale ze Rapha nie wszedł nawet w końcówce (jak na razie) to aż zastanawiające. Chłop rytm powinien lapac
0
@La Pulgaa tiaaa to głównie. ale też oddali by nerke za Pedriego ;P
1
a ja komentarze czytam na stronie białych XD polacam ;)
0
Widzę ciśnienia nie trzymają jak ściery straciły pozycje mistrza naszym kosztem.
17
Ale Williams spierniczyl se szansę. Epicki wybór nie ma co. My możemy się chyba tylko cieszyć bo rash na ten moment wciąga go nosem.
0
@mindbender84 Dr Hous'e ich trenował ? :)
1
@macio_944 też lubię :)
1
@RumbleDelivery dałbym szansę dro wczoraj świetnie to wyglądało na tle przecież mocnego atletico
0
@Safrani dranstwo to słowa "Polskiego" premiera na wizycie w Niemczech co byście sobie nie dopowiadali dla uspokojenia sumienia co niby miał na myśli
13
Rapha prze kozak jesli chodzi o mental szkoda że już nie ma Inigo bo mieliśmy takich dwóch.
11
dzisiaj w końcu Kounde zagrał troszke lepiej co napawa optymizmem bo jak on wróci do formy to po tej stronie boja będzie kosmos
3
@Dynak Borneo to bardziej od gramatyki ....
0
@T^L dobrze że pierniczy takie kocopoly szybciej pocalje klamkę z drugiej strony. Daj fragment gdzie to uzasadnil bez krojenia. Nie twierdzę że tak nie było ale z chęcią usłyszałbym całość.
2
@pluszek śmieszek i Biedroń krzyczą na "swoje" dzieci XD he he. Ciekawe który z nich zaciazyl