2

@Stinger_ ja już aza długo tu jestem by się łudzić w tych kwestiach. Polecam dystans ;) Ciesz sięze ci bana nie dali ....

0

@zawilly spokojnie chłopaku oglądam barcelone 30 lat i widzę co się teraz w Realu dzieje. Zajmij się swoimi zdolnościami intelektualnymi i rozpoznawczymi bo ewidentenie kuleją. ... i następnym reazem może nie pij jak piszesz publicznie ? To widać serio.

0

@Stinger_ może moderacja się nie zgadza ;) tam też pewnie są odklejeńcy polityczni. Ale to słabe jest strasznie na forum gdzie powinna być wolność słowa i sami powinni tego pilnować.

1

@July_6_BcN no to wstyd trroche dla poprzedników

1

Dobry jest. Jeszcze będzie z niego Puyol ;)

0

@zawilly ??? że co ? odnieś sie jakiś po Polsku pls A jeśli jestęś z z notatnika to włącz se jakiś piecyk i siedź cicho lepiej bo wsytd sie odzywać.

0

ale co się tam u białych nasycili "potężną" wygraną z na mi to im starczy na dekade ;P i niech to tak zostanie wyjątek od reguły. Raz do roku i i kura piardnie.

2

czekamy na opinie od Real TV .......

6

Według mnie sprawiedliwy wybór. Yamal dziś nam robiłgrę na spółe z Pedrim (z tym panem to już norma). Rapha fajnie że strzelił ale tak to sie po czole kopał.

0

@vangoor niech tak nadrabiają do końca sezonu

0

@michal26 akuratRaphy że dziś przełamie to bym sięnei spodziewał ...

4

ale piździawica dziś w madrycie ... może do jutra coś ogrzeją ;)

0

XD ... A już mnie zdrowo wkorwial ;)

0

Rekin jest ostatnio zajebisty. On przyspawa nam robercika do kawy na dobre

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

szansa na ławe .... no zawsze szansa.

0

@kanver_ w sumie ... ok masz dużo racji.

2

@kanver_ szczerze to Ferran gra dobrze od kilku meczów (i to dosłownie ostatnie 2 3 mecze) wcześniej też spokojnie mozna było o nim mówić w kategorii półproduktu.

2

@Redakcja kurde strona wam sie sypie. pola linkujące z reklam są niewidoczne i na całą strone (poza bannerki) co powoduje że klikając gdziekolwiek na stronie barcy przechodzi się do randomowych podstron. Ludzie ogarnijcie to bo nie da sie przeglądać treści. To się dzieje od kilu tygodni. Naprawde jak wam nikt nie napisze to nie wiecie ? Nie testujecie swoich tresci ?

31

o kto by się spodziewał takiego artykułu po wpier.....lu wczorajszym Realu w LM XD

0

@panczo oby nie

1

Rodrygo nie przewinil XD to nie on wyebrał piłkę nie jego noga

1

@Comentateiro ale by się epicko oplul

0

@Merton najlepszy wynik dla nas a i być moze Xabiego nie zwolnią co też dla nas na plus

0

@PeRRy Tam jest napisane to co ja tutaj powieliłem. ale faktycznie to zły link był (kropka się wkradła). Może inaczej to są regiony gdzie są wierzący w tą reigię a w rosji jest dominująca

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawos%C5%82awie

I daruj sobie te przytyki ze świeceniem wiedzą ... jak na razie to ty masz kij w tyłku z takimi tekstami. Nie wiem co ludzie tutaj mają, odpowiadasz coś normalnie i od razu jakiś przytyk. Nikt tu z tobą nie walczy a na pewno nie ja więc odpuść zgryźliwośći albo jakaś przerwa od neta może ?

0

@PeRRy https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawos%C5%82awie. Kolebka jest w w europie wschodzniej oraz byłym ZSRR.

0

@Karol145 Źle to wybrzmiało ale miał to być sarkazm z mojej strony.

1

@Kgorecki2500 ciekawe czy jakby był prawosławny i poleciał do Rosji to też tu wszyscy byli by rak wyrozumiali ;)

1

@Luciano99 był już po drugiej stronie ....

0

Ja nie wiem co za klątwa z ta lm jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?