0

@lithotripter Mi raczjej nie tyle chodzi o fakt że niewiele zrobili tylko o jakość tego co zrobili i co mówią przed kamerami.

0

@Pawlak1992 Jak to będzie konieczne to się dogadają jestem pewien. Konfa mimo gadania na PIS po prostu musi oddać część siebie aby odsunąć Tuska z lewicą od władzy i cokolwiek mieć do gadania w rządzie. PIS weźmie każdego kto pomoże im wrócić na stołki.

1

@Mowgli "W którym miejscu przeszedł obok meczu?" cała 1 połowa ? W drugiej coś grał jakieś 30 % swoich możliwości. Jesli to nie jest przejście obok meczu to nie wiem co nim jest.

0

@MesQueUnClub_87 Lewica była wysoko dopóki nie doszła do władzy, dali im rządzić i wyszło szydło z wora, nie twierdze że z Braunem było by inaczej.

0

@Mowgli "pod koniec meczu posłał taką piłę do Kounde, że gdyby to lepiej przyjął, trochę inaczej by tu wszyscy śpiewali"
... i to by było znów dla niego zabójcze bo jedno zagranie na taki mecz to w zasadzie nic a chłopak znów by se korone w mediach zakładał bo wszyscy by się nim jarali (mimo że przeszedł obok meczu) na wyrost. Tak to przynajmniej może coś dotrze do główki i zacznie nad sobą pracować

0

@Mowgli No to niech zaczeka chwile az zacznie swoim zachowaniem zasługiwać na gre w podstawowym składzie, bo ten cały hype na niego nie pomaga i mu szkodzi co ewdentnie widać. Cubarsi też dzieciak a jednak daje rade bez problemu.

1

@BorzyKrzys Bylo by wszystko ok gdyby na boisku robił swoje. Wtedy niech se gada co che a nawet by było przyjemnie popatrzeć jak te mierdy karci i w mediach i z pilką przy nodze ale to nie idzie w parze i chłop zapomniał chyba że ma grać w piłke.

1

@mrboom Też mam wrażenie że ogólnie w środku dominowaliśmy niestety zabrakło zębów. Młody musi naprawdę ze sobą popracować, Rapha musi wrócić i (koniecznie !!!) musimy mieć nową 9wiątke pokroju Alvareza. Robert już naprawdę się kończy a Torres nigdy nie wejdzie na odpowiedni poziom i tyle. O napastnika z prawdziwego zdarzenia będzie cięzko. To musi był po prostu dobijak snajper z czuciem, timingiem, dobrym ustawieniem się w odpowiednim czasie, i to wystarczy nie musi byc drybler ani jakiś mózg, mamy mega skrzydła i pomoc które zrobią robotę. Gośc będzie tylko spijał smietanke ale niech ma nosa do goli tylko tyle i az tyle. Co najważniejsze transfer najlepiej w przerwie zimowej bo stracimy sezon.

5

Wojtuś wyjaśnił temat nie ma co drązyc ;)

1

Czytam komentarze i widzę że w końcu do większości dotarło. Ostatnio co złe słowo się na niego napisało to atak fanatykow byl

8

To akurat powinno byc odgwizdane on w ogóle sie piłka nie interesował patrzył tylko na Araujo tak aby mu się wjebac jak najmocniej i trafić

6

@blakkudium Frankie do końca asekurował gówniaka. W sumie co by o Holendrze nie mówić to spoko gość jest

0

@SelloutCrowd Lewy ostatnio ma z mortadela duzo wspólnego (zapewnie z Olewnika)

0

Jak nie ogarniemy Yamala i dalej będzie grac za zasługi to przez to moze być wielki problem. Nie może być tak że chłopa nie ma przez całą pioerwszą połowę z takim zespołym jak prześcieradła gdy jest kreowany na zbawce tego zespołu. Albo mu pagony trzeba zabrać albo niech FLick mu wyjasni że gęba na kłudke romanse w 4 scianach i niech przekonuje swoją grą jak w zeszłym sezonie a nie występami w mediach i imprezami z karłami + plus obrażaniem przeciwnika chwile przed meczem. Sodówa mocno uderzyła i chłop zaczyna se marnować kariere zanim na dobre sie zaczeła a nam sezon i rozbudzone nadzieje.

0

Oby tylko Yamal nie pyskował teraz w mediach. Mam nadzieję że trochę łączy już kropki.

1

@norbi77 Yamala tez ...........

4

@ZwyklyCuler48 nie mamy prawa na niego dziś narzekać bez jaj. Milimetrowy spalony wychaczyl. 1 karny też 50 na 50

0

@PolskiBarcelonista10 Yamala to w ogóle nie ma ale co im nawrzucał to jego

0

Yamal statysta. Wstyd za niego po prostu wstyd. I nie za to że uja gra tylko za to co gadał przed meczem.

0

@Culer9002 cuba jest spoko

0

Yama i cyk do tylu

0

Vini gra tak jak powinien grać Yamal

0

Mógłby Flic usadzić na ławie głównego celebryte może by coś zrozumial

0

Ale ugasił pożar teraz. Brawo i to jest uzasadniona żółta !!!

2

Mógł walić Pedro teraz

0

@patrykzmc2000 normalny dzień w pracy u niego ;)

0

A gdzie Yamal ???

0

Brawo jedyny konkretny chlopak

1

@PatrychoO za tepajacowanie w mediach też by młody dostał po lbie

0

Yamalowi to już nawet nie podają XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?